Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Rusijos provincija / Русская провинция

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    RU. Rusijos provincija / Русская провинция

    Žinau, kad ši tema labai laukiama, bet tie kas tikėjosi nuotraukų su girtom meškom grojančiom balalaikomis turės nusivilti

    Mano kelionės po Rusijos provinciją truko 2 dienas. Toliausiai buvau nusigavęs Maždaug 200 km į pietryčius nuo Maskvos į Tūlos apskritį, kurioje mano giminaičiai turi sodybėlę.
    Nuotraukos ne pačios puikiausios kokybės, nes oras buvo visai niekam tikęs

    Pradėkim:

    Kaimas Zaokskoje. Stovi prie senojo kelio iš Maskvos į Simferopolį (Krymą). Kadaise matyt buvo tukrai pasiturintis kaimelis. Įdomiausia Rusijos kaimo namų detalė- langų dekoracijos, ligi šiol kaimuose žmonės varžosi kas geresnius "naličnikus" pasidarys


    Trobos asmenybės susidvejinimas


    Gražus, bet apleistas namas


    Dar langas


    Šiame name matyt gyveno pasiturintis valstietis arba smulkus pirklys




    Primena barokinį altorių


    Vaizdai iš miesto Serpuchov. Pakankamai didelis miestas (~200.000 gyventojų). Kadaise jis buvo stambiu pirklijos centru, vėliau- dar prie caro, jame buvo pastatyti audimo fabrikai, jie ir išlieka pagrindine miesto industrija. Miestas išties gražus ir įdomus- labai norėčiau jame apsilankyti vasarą



    Primena funkcionalizmą


    Tipinė centro gatvė


    Vaizdas nuo piliakalnio vidury miesto


    Fabrikas


    To paties fabriko senoji dalis


    Šoninė gatvelė su išlikusiais caro laikų medinukais


    Šis man pasirodė įtin nuotaikingas


    Senai nevaikščiota


    Panašu arba į pirklio, arba į popo namą


    dar vienas toks


    XVa. cerkvė


    Šiai cerkvei likimas nebuvo palankus


    Įdomus namukas su galingu kaminu


    Keli gatvių vaizdai








    O čia vos keli vaizdai iš maždaug Šiauliu dydžio miesto Elektrostal ~60 km į rytus už Maskvos.







    Kažkoks miesteliūkštis kuriame sustojome apsipirkti:


    Vietinis turgus- bobulės fotografuotis matyt nebuvo linkusios


    Kaipgi be šito...


    Žuvytė pasirodė visai skani


    O štai ir pati sodyba- teisingiau nauja gyvenamoji jos dalis- visa sodyba liko už kadro


    Keli gamtos vaizdai




    Išėjome pasivaikščioti užšalusiu upeliu po draustinį


    Po tiltu


    Virš upelio apstu tokių gamtos improvizuotų arkų


    Kažkoks pasiklydęs lietuvis


    Sodyboje yra likusi sena troba, deja jos išorės kažkodėl nenufotografavau. Dabar ji tarnauja kaip virtuvė.
    Geras vaizdelis viduje


    Ir lietuviškas akcentas


    Per naktį mus gerokai užpūstė, tad teko tiesiogine to žodžio prasme atsikasinėti


    Tai tiek- tikiuosi pamatėt kažka įdomaus. Savaime suprantama vasarą tose vietose yra visai kitas vaizdas
    Paskutinis taisė vytauc; 2006.03.30, 21:36.
    Kaip po dykumą blaškiausi

    #2
    Joaaa...ziema ten pats fun gyvent - nuobodziaut turbut niekad netenka.Atsikeli is ryto atsikasi nama ir tada po sunkiu atsikasinejimo darbu i parduotuvike ir tt.Good foto.

    Comment


      #3
      Patiko man tos langines Aciu uz tura po provincija Vytauc
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #4
        Parašė vytauc
        Žinau, kad ši tema labai laukiama, bet tie kas tikėjosi nuotraukų su girtom meškom grojančiom balalaikomis turės nusivilti


        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Ačiū, vytauc įdomiai ten jie su tomis langų dekoracijomis beje, ši nuotrauka man visai gražiai žiūrisi

          Westside is the best ! :jura:

          Comment


            #6
            Duodi saliai anglies, Vytauc Langines super. Kaune Donelaicio gatvej yra keli medinukai su panasiu dekoru. Ten berods "Berneliu uzeiga" dabar.

            Comment


              #7
              Vytauc, įdomių vaizdų prifotkinai. Puiku.
              Ką būtų tikrai įdomu dar išvysti, tai bent pora nuotraukų iš Maskvos gatvių ir greitkelių. Be to, net kur čia važiavai Serpuchovo, Tulos kryptim tai tikriausiai greitkeliu M2. Būtų įdomu išvyst jei turi, bent kelias nuotraukas iš Maskvos kelių spūsčių.

              Comment


                #8
                Beje, pamenu, kai dar buvau mazas, tu namu Donelaicio gatvej gyventojai ziema tarp langu paklodavo vatos, o ant jos isdeliodavo visokiu zaisliuku ir eglutes papuosalu... Stipriai man isireze i atminti tas vaizdelis, ir keista ispudi paliko.

                Comment


                  #9
                  Parašė kaunaz
                  Ką būtų tikrai įdomu dar išvysti, tai bent pora nuotraukų iš Maskvos gatvių ir greitkelių. Be to, net kur čia važiavai Serpuchovo, Tulos kryptim tai tikriausiai greitkeliu M2. Būtų įdomu išvyst jei turi, bent kelias nuotraukas iš Maskvos kelių spūsčių.
                  Keliai Maskvoje ir jos apskrity tikrai pagerėjo- daug pastatyta, daug rekonstruota, tačiau to nepasakysi apie vairavimo kultūrą- man būti keleivio vietoje reiškė nuolatinį stresą- apie vairavimą ten net negalvojau
                  Tad supranti, kad tokiom aplinkybėm fotografuoti nesinorėjo
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #10
                    Parašė vytauc
                    Keliai Maskvoje ir jos apskrity tikrai pagerėjo- daug pastatyta, daug rekonstruota, tačiau to nepasakysi apie vairavimo kultūrą- man būti keleivio vietoje reiškė nuolatinį stresą- apie vairavimą ten net negalvojau
                    Tad supranti, kad tokiom aplinkybėm fotografuoti nesinorėjo
                    Nepasakyciau, kad vairavimo kultura ten prasta, ten tik yra nerealiai tankus ir intensyvus eismas, milziniski srautai.
                    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.03.31, 10:53.

                    Comment


                      #11
                      Jjjo, įdomi čia publika susirinko

                      Tos medines trobos su raižiniais atrodo fantastiškai. Esu kažkada buves tikrame Rusijos kaime. Atšviežinai prisiminimus.
                      Ačiū už nuotraukas, Vytauc

                      Comment


                        #12
                        O man Rasija visai patinka. Labai grazios nuotraukos Vytautc!!! As manau, kad rusai turi toki savita stiliu, kuris veikia lyg salies vizitine kortele.

                        Comment


                          #13
                          Parašė vytauc
                          Keliai Maskvoje ir jos apskrity tikrai pagerėjo- daug pastatyta, daug rekonstruota, tačiau to nepasakysi apie vairavimo kultūrą- man būti keleivio vietoje reiškė nuolatinį stresą- apie vairavimą ten net negalvojau
                          Tad supranti, kad tokiom aplinkybėm fotografuoti nesinorėjo
                          Nu Vytauc tu teisus. Vairavimo kultura ten tikrai zema. Vazineja kaip nori ir kur nori Tiks spek dairytis i visas puses. Gal as cia siktiek persudziau. Reiktu jiems taip vazinet kaip pvz. Austrijoje.
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            #14
                            Parašė topstarcanada
                            Nu Vytauc tu teisus. Vairavimo kultura ten tikrai zema. Vazineja kaip nori ir kur nori Tiks spek dairytis i visas puses. Gal as cia siktiek persudziau. Reiktu jiems taip vazinet kaip pvz. Austrijoje.
                            Ne tik Austrijoj, ir Vokietijoj ar Švedijoj lygiai tas pats. Ten vis laikosi taisyklių ir yra labai mandagūs vairuotojai, neužkišinėja vieni kitiems. O kur vaiaravimo katastrofa, kiek girdėjau Tbilisyje ir Indijoj.

                            Comment


                              #15
                              NU bet tie kilimai ant sienu tai man ner nieko baisiau
                              Paskutinis taisė Quack; 2006.03.31, 21:28.

                              Comment


                                #16
                                Dėl kilimų pritariu

                                Dar kelios nuotraukos iš Serpuchovo









                                Įdomus trobesys- manau mažiausiai 150 metų senumo.


                                Oras, kaip matot, buvo išties nekoks
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  #17
                                  I tema

                                  Comment


                                    #18
                                    šitas geras
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      #19
                                      Nesupykite, bet manau 200km nuo Maskvos, rusijos mastais, nėra provincija
                                      čia tas pats kaip kokie elektrėnai nuo vilniaus

                                      Bet vistiek smagu į rusiją giliau pažvelgti

                                      Comment


                                        #20
                                        Ne didmiesciai ir ne kurortai siuose vaizduose... Ne pyragai, ne pyragai ten zmonems, o ypac ziema. Vytaucai, Fabijoniskes ar 200km nuo Maskvos. Ka renkates gyvenimui? Juokais klausiu, juokais atsakykite.
                                        :dumas:

                                        Comment

                                        Working...
                                        X