Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

EE. Susitikimas Taline, 2005 Liepos 2-3d.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    EE. Susitikimas Taline, 2005 Liepos 2-3d.

    Kaip jau buvo skelbta, pirmą liepos savaitgalį Mantaz, Renata, Jozikas ir aš išvykome aplankyti kitas Baltijos sotines.
    Padalinsiu nuotraukas į 3 ar 4 dalis, nes jų gana daug

    I dalis: šeštadienis

    Tuščios Vilniaus gatvės 5 valandą ryto, kai išvykstame:





    Gražus pastatas Rygoje:





    Šv. Petro bažnyčios bokštas.





    Saules Akmens:





    Po pasivaikščiojimo senamiestyje nuvykome į televizijos bokštą.
    Keletas nuotraukų iš viršaus.

    Latvijos televizijos pastatas ir Saules Akmens tolumoje:





    Senamiestis:





    Mokslų akademijos pastatas:





    Deja, Rygoje padariau nedaug nuotraukų, tačiau tikiuosi, kad Mantas atsiųs saviškių

    Po dar 4 valandų važiavimo atvykome į Taliną. Laivų terminale susitikome Whose Homepage ir 3 estus - Jarmo, Martin'ą (Ch1le) ir Rene (Renx). Jozikas, Rene, Martinas ir aš ėjome pro senamiestį kol kiti su WH nuvyko į jos viešbutį.

    Vartai, pro kuriuos patenkama į aukštesnįji senamiestį:





    Senamiesčio stogai ir dangoraižiai. KVAD'as čia pasiustų





    Tas pats vaizdas, tik kitu kampu.





    Vienas iš daugybės gynybinių bokštų bei Nordic Sea Line laivas, plaukiantis link terminalo.





    City Plaza ir Eesti Uhispank pastatai:





    Olumpia viešbutis:





    Nekokia miesto panorama (paspauskite paveikslėlį didesnei versijai)





    Rotušės aikštė (paspauskite paveikslėlį didesnei versijai)





    Puikus vaizdas nuo Mayeri laptų. (Deja, tai geriausia, kas išėjo be trikojo):



    End of part I.

    #2
    nuotraukos. Laukiu nesulaukiu kitų.

    Beje Rygoj as ir pats vakar buvau. Smagu pamatyti nuotraukas to miesto.. Gaila laiko daug neturėjau, tai gerų ar net normalių nuotraukų vos viena kita...
    Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

    Comment


      #3
      Neblogai neblogai ! laukiam kitu foto
      Westside is the best ! :jura:

      Comment


        #4
        Dėkui Vaidui už nuotraukas. Pats taip pat šiek tiek turiu, bet vakar buvau išbėgęs, tad nesuspėjau jų apipavidalinti ir įdėti į forumą, bet šnd vakare tikiuosi tai padaryti
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Dėkui už nuotraukas, laukiam tęsinio.

          Tiesa gal turėsit nuotraukų ir iš kelio? Lietuvos-Latvijos/Estijos pasieniai, keliai, šiaip kraštovaizdžiai ar vaizdeliai pro langą..

          Comment


            #6
            Kelione tikrai vykusi Grazios foto. Reiketu kada man pasiaupyti ir pakeliauti ligi svedijos per baltijos valstybes ir suomija. ~

            Comment


              #7
              Geex> Deja fotografavome tik miestuose
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Vaidas tikrai nuotraukas padariai

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  Na pagaliau įdėsiu savo nuotraukas (bent jau dalį)

                  Ką tik neteisėtai pasistatėme automobilį ir pėsti einame senamiesčio link.


                  Štai ir senamiestis






                  Netrukome išlįsti į istorinį centrą




                  Šis tas meniškesnio




                  Jūrmala


                  Sėdome į automobilį ir grįžome į Rygą pasistiprinti "Čili picoje". Tada išvykome į Taliną, kur laivų terminale susitikome su estais ir WH, kurią pametėjome iki viešbučio, esančio šalia Toompea pilies



                  Perėjus aukštutinės pilies sieną


                  Vaidas darbuojasi


                  Lühikese jala [trumposios kojos] gatvė


                  Toliau vaikštomės senamiestyje, bei išlenkiame po bokalą alaus.


                  Prieiname apžvalgos aikštelę













                  SSC forumiečiai (iš kairės): Renx (Rene), Jarmo ir ch1le (Martin)


                  Kažkokia ponia, jozikas ir Jarmo


                  Prieiname rotušės aikštę, kurioje gausu linksmai nusiteikusių žmonių. Nenuostabu, kad Estijos turizmo dalis nuo BVP yra 14%


                  Čia vienas asmuo (greičiausiai anglas) išmėginino, ką reiškia būti kiaule. Regis dėmesį labiau atkreipė policijos ekipažas, nei policininkams tas anglas


                  Einame toliau


                  Gynybinės sienos dalis


                  Šv. Kotrynos gatvė


                  Tai tiek, kitos dienos nuotraukas atsiųsiu temai persivertus į kitą puslapį
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Tikrai gražios nuotraukos, ir kelionė nuostabi buvo Man labiausiai isiminė tikriausiai tas pats kas ir visiems. Tai riškus skirtumas tarp latvijos kelių ir kitu baltijos valstybių kelių. Beto susidarė ispudis, kad latviai labai pikti ir nemandagus žmonės (tikriausiai į pasamonę isstrigo piktas latvijos pasienietis, lietuvos ir latvijos pasienyje). Ir visiškai atvyrkščiai estijoje nors estai ir turėtu būti lėti ir užsidare žmonės, bet mūsų gidai visai neatrodė tokie. Tikrai nuostabiai sutiko, nuostabiai pabendravom.

                    O WH nerealiai malonus asmuo

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      grazu ;] bet nejaugi estams leista statyti daugiaukscius prie senamiescio ?

                      Comment


                        #12
                        Nežinia, kaip ten yra, bet faktas, kad dangoraižiai Taline yra visai šalia senamiesčio
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Gražios foto, laukiam daugiau

                          Comment


                            #14
                            Tere. Taline dangoraižiai statomi prie pat senamesčio, tačiau jau kitame rajone. Šiame rajone statomi tik aukštuminiai pastatai, kad būtų galima atskirti kur senamestis, o kur jau ne (nors gal ir klystu). Šiaip labai įspūdingos foto. Labiausiai patiko Lühikese jala [trumposios kojos] gatvė, nes joje vienintelėje dar nebuvau iš šių nuotraukų.

                            Comment


                              #15
                              Na Vilniuje taip pat statomi kitame rajone ir netgi anapus upės, taigi galima dar geriau atskirti, kur yra senamiestis, o kur naujoji miesto dalis O, Marka, dažnai Taline būni?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Nuostabus vaizdai is miestu, net seile nutyso

                                Comment


                                  #17
                                  Ačiū už nuotraukas, Vaidai ir Mantai

                                  Atrodo, kad kuo daugiau saulės, tuo baisiau atrodo tos "Saulės akmens" žaliuzės


                                  Ar natūroje gerai žiūrisi tas skailainas (ar "skylynė")?
                                  Ką patys estai apie tai sako?

                                  Comment


                                    #18
                                    Man tai gerai ziurejosi daugiaauksciai pastatai tikrai nemaiso

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Talino dangoskyra atrodė puikiai, nes man labai patinka naujo ir seno priešprieša (kas ne taip akivaizdu Vilniuje), o patys estai nieko apie tai nesakė, bet turbūt didžiuojasi
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Ačiū
                                        Dėkite naujas nuotraukas

                                        Comment

                                        Working...
                                        X