Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

IT. Bergamas / Bergamo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    IT. Bergamas / Bergamo

    Italų architektūra. Kažkodėl ji man svetima, gražu, bet tai tik saldainių dėžutė... Ne daugiau...
    ______________
    The Division Bell

    #2
    Gal tu ir teisus...
    ______________
    The Division Bell

    Comment


      #3
      Parašė John
      39.


      42.
      Atvaizdas
      Kodel tos pesciuju perejos zymimos kaip "pedonale" kitur teko matyti "pedestrian" ar kazkaip panasiai....na lietuviskai tai skamba kaip kazkas apie pedofilus..:-)

      Comment


        #4
        Labai ačiū. Prieš metus vos pats ten nepabuvojau, bet šiek tiek teko keisti krypties planus.

        O kas gi čia (apibrėžiau raudonai):



        Nu grynai "Chruščiovkė". Esu EU matęs panašių tvarinių, bet šitas ypatingai artimas mūsiškėms
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          #5
          Bergamo

          Pritariu John - Bergamo senamiestis labai grazus ir kompaktiskas (nors praleidau ten kokias 2-3 val, bet daugelis John vaizdu ir man matyti), tad tie kas nuskride i Bergamo turi keleta valandu laisvu, tai verta aplankyti "Alta Citta".

          O tie blokiniai SPX pastebeti daugiabuciai - Bergamo vidutiniuose rajonuose ju daug, beje ir siaip Italijoje ju nemazai ir kaip suprantu ~7 desimtmetyje ten jie buvo populiarus.

          Comment


            #6
            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
            Kodel tos pesciuju perejos zymimos kaip "pedonale" kitur teko matyti "pedestrian" ar kazkaip panasiai....na lietuviskai tai skamba kaip kazkas apie pedofilus..:-)
            Italijoj pesciuju pereja vadinama pedonale todel, kad italiskai pedonale reiskia pesciuju pereja. Pestysis - pedone.
            "Kitur" teko matyti pedestrian, nes kita kalba pestysis yra pedestrian.

            Comment


              #7
              Pėda, pedalas, turbūt bendros indoeuropietiškos šaknys lenda
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment

              Working...
              X