Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelionė po Alpes 2011 (CH, AT, DE, IT)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Tada reikia pakeitimų nuotraukų talpinimo temoje.
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      #22
      kazkas nerealaus...

      Comment


        #23
        Parašė John

        Nesukelia. Nebent naudoji 10 metų senumo monitorių ir 56K Modemą.
        800x600 "standartas" buvo prieš gerus 7-8 metus. Nuo to laiko keitėsi monitorių dydžiai, rezoliucijos ir, ypač, interneto greičiai. Net naujausiems smarphonams toks nuotraukų dydis neturėtų kelti didelių problemų.
        Daugiau nei 1000 arba 900 rezoliucijos manau nereiktų naudoti, nes šiais laikais dauguma sėdi prie laptopų, o jų populiariausia įstrižaidė 15.6". Tas nors ir dėl lėto kompiuterio ar interneto nėra problemų, bet kai nuotrauka netelpa į ekraną nepatogu būtų žiūrėti.
        Flickr

        Comment


          #24
          Vaizdai įspūdingi, tik aš niekaip nesuprantu kaip tu viską spėji aplankyti. Bankokas, Miunchenas, Alpės, įvairūs Azijos miestai...

          Comment


            #25
            Nereikia savęs nuteikinėti ankstyvai senatvei - sulaukus šimto metų dar galima įveikti maratono distanciją :
            http://www.delfi.lt/fotogalerijos/si...tona.d?id=2099
            Galima sakyti, kad skaičiuojant nuo pilnametystės jis jau išgyveno 80 m pilnaverčio gyvenimo (panašu, kad didelių sveikatos problemų neturėjo). Ir turbūt dar vieną kitą dešimtmetį išgyvens .

            Comment


              #26
              Parašė John

              188. Dvikalbiai vokiški/itališki kelio ženklai. Turėtų kelti siaubą ir pasibaisėjimą didelei daliai lietuvių . Atkrepkite dėmesį, pirmiau rašomas vokiškas pavadinimas, o po to itališkas.
              Kadangi žiemą slidinėjau Val Gardenoje ir važiavau beveik tuo pačiu keliu, tai žinau šito priežastį. Iki pirmo pasaulinio karo šiaurinė dabartinės Italijos dalis priklausė Austrams. Todėl beveik visi vietiniai kalba vokiškai, kai kurie vaikai net itališkai nemoka, t.y. kalba tik vokiškai.
              Paskutinis taisė dariusn; 2011.10.18, 15:45.

              Comment


                #27
                @John: Bet, bet juk BMWė... Ok, neerzinsiu. Šiaip pats irgi nemažai lėšų skiriu kelionėms, tik iki tavęs dar labai toli. Šiaip labai gerai, galėsi mano puslapį užpildyti nuotraukom ir kelionių aprašymais. Kas dėl Alpių, vaizdai labai įspūdingi. Dažniausiai mano kelionių tikslas būna koks nors miestas ir kartais keli objektai netoli jo, po šių vaizdų turbūt ir pats susigundysiu aplankyti tokias vietas.

                Comment


                  #28
                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                  Ar nesukelia problemų kitiems tokio dydžio nuotraukos? Turbū reiktų bendro sutarimo, nes kolkas rekomenduojamas dydis 800*600, gal jau ir padidinti limitą reiktų, bet tai numatyti ir taisyklėse ar rekomendacijose.
                  Sukeliai, truputi per dideles. Pati nuotrauka i ekrana telpa, bet temoje atsiranda horizontalus slankmatis (scrollbar'as). Nepatogu.
                  Ps: su widescreen sedziu, 17 ar 19 coliu (neatsimenu )

                  Comment


                    #29
                    John, o kuo tu dirbi? Čia tiesiog dėl smalsumo
                    考纳斯, 立陶宛

                    Comment


                      #30
                      Parašė surskis18 Rodyti pranešimą
                      John, o kuo tu dirbi? Čia tiesiog dėl smalsumo
                      emigrantu.

                      Comment


                        #31
                        /\ na jau tikrai, kad ne namisėda

                        Comment


                          #32
                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          emigrantu.

                          Pats geriausias darbas pasaulyje
                          Flickr

                          Comment


                            #33
                            Parašė John
                            Negi nežinai? Čia gi daina api mane ir mano darbą

                            Youtube video
                            Gal šita greičiau?

                            考纳斯, 立陶宛

                            Comment


                              #34
                              Parašė John
                              O apkeliavus pasaulį bus galima ramia sąžine kurti savo "geresnę senatvę", eiti stebėti traukinių ir rašyti jų numerių, arba tiesiog užsilenkti nuo kokio vėžiuko ar širdies priepuolio, kas anksčiau ar vėliau visvien atsitiks tiek man, tiek tau.
                              "Švelni" tokia užuomina
                              Šiaip, pritariu pilnai.
                              O Dolomitai - mano kito apsilankymo Italijoje planuose. Esu tik vieną kartą šiek tiek "užkabinęs" juos, važiuojant per Grossglocknerį į Bolzano, bet draugai italai kiekvieną kartą ragina ten nuvažiuoti ilgesniam laikui.

                              Comment


                                #35
                                Parašė John
                                Aš čia jokiu būdu nenoriu pasirodyti kaip koks patronas, aiškinantis, ką ir kaip daryti, bet, manau Italijos Dolomitines Alpes aplankyti yra tiesiog būtina. Tiesiog neįsivaizduoju, kad galėtų egzistuoti kažkas gražesnio ir įspūdingesnio, žiūrint iš neurbanizuotų gamtovaizdžių prspektyvos. Nuotraukos tikrai nepertikia to įspūdžio.
                                Manau, kad tikrai verta ten važiuot. Po Šveicarijos kurortų tai sekanti vieta kur tikrai noris ir reiks apsilankyt. Dėkui už nuotraukas ir vargą jas dėti.

                                Bet gražių vietų yra ir daugiau. Pvz Zermatt
                                kaip?

                                Comment


                                  #36
                                  Tikrai įspūdingi tie dolomitiniai kalnai. Esu mates nuotraukose, tik nežinojau kur tokie yra Tikrai vaizdeliai panašūs i Šiaurės Amerikos kalnus.
                                  Jeigu į temą apie kalnus, tai gal būsite nematę šitų smagių youtube vaizdelių iš Alpių: http://www.youtube.com/watch?v=He41L6cNu3I
                                  Galit ir daugiau pasižiūrėti, įlindę į profilį, filmuko autoriaus, visi verti dėmesio
                                  Nereikia nei kopti į kalną, užsidedi akinius ir laisvai gali nuskristi keliasdešimt kilometrų sėdint viešbutyje ir sėkmingai parskristi ir čia tik mėgėjų lygyje. Aš įsivaizduoju kaip šitokia technika naudinga kariuomenėms. Gali visas alpes išnaršyti, o pati technika nei 10 tukst. litų nekainuoja. Netgi lietuviai yra prikūrę fps aparatų, siūlė Lietuvos policijai pirkt.

                                  Comment


                                    #37
                                    Johno kelionių temos kaip visad aukštame lygyje. Alpes aplankyti tikrai įdomu, tuo labiau, kad jos ne taip toli nuo Lietuvos, ir šį malonumą panorėję daug kas galėtų sau leisti. Vaizdai neįtikėtini, tiesiog neįmanoma atitraukti akių. Gerai žmonėms ten gyventi... Vasarą. Žiemą, įtariu, ne taip gerai kalnuose. Bet kokiu atveju, kalnai yra tiesiog super.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      #38
                                      Pagaliau atradau laiko peržiūrėti šią temą. Tiesiog nuostabūs vaizdai, ačiū už nuotraukas!

                                      Comment


                                        #39
                                        Beje, man vaizdai iš Dolomitų kiek priminė Yosemite national park.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X