Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio universali "Cido" arena

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė balabanas Rodyti pranešimą
    na panevezieciams boksas tikrai patinka
    galima butu tokia daugiakove organizuot: boksas, saudymas ir beisbolas.
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    Comment


      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
      Net su nemokamu įėjimu arenos per LKL/BBL neužpildytų. Per mažas miestas Panevėžys tokiai arenai. Tie, kas nori eiti į rungtynes, sumoka po 10-15 litų ir eina. Va, pavyzdžiui, vakar Šiauliuose net atvažiavus "Žalgiriui", buvo likę gal 2.000 vietų. Tokios arenos tokiose miestuose gali laikytis tik iš koncerto.

      O su boksu tu nejuokink. Kam jis Panevėžy be boksininkų giminių, draugų ir 100 boksu besidominčių žmonių įdomus? Įdomu, kiek "Siemense" kažkada vykusiuose bokso turnyruose susirinkdavo žmonių...
      Niekas nekalba apie sausakimsa arena, bet pustuste kazkaip negerai...Tas ir yra, kad Siauliai ir Zalgiris yra kito kalibro klubai ir tai bilietai Siauliuose pigesni. Man pvz. uz Texaso rungtynes moket 15 lt yra per daug, seniau uz 7 lt nueidavau...
      O boksa as paemiau kaip pavyzdi. Manau boksas - geriau negu nieko. Jau minejau, kad ne musu darbas kazka organizuot, bet noretusi, kad arena tarnautu ne tik "7 entertainment", bet ir platesnei Panevezio publikai.

      Comment


        Parašė Bumer Rodyti pranešimą
        Niekas nekalba apie sausakimsa arena, bet pustuste kazkaip negerai...Tas ir yra, kad Siauliai ir Zalgiris yra kito kalibro klubai ir tai bilietai Siauliuose pigesni. Man pvz. uz Texaso rungtynes moket 15 lt yra per daug, seniau uz 7 lt nueidavau...
        O boksa as paemiau kaip pavyzdi. Manau boksas - geriau negu nieko. Jau minejau, kad ne musu darbas kazka organizuot, bet noretusi, kad arena tarnautu ne tik "7 entertainment", bet ir platesnei Panevezio publikai.
        Europos cempionato rungtynes irgi stebes mazai ziurovu, ypac vakarines. Bilietai bus visai dienai, t.y. 2 rungtynem, kainuos tikrai nemazai, bet ar daug zmoniu eis ziuret pvz Vokietija- Turkija rungtyniu? Kitas dalykas Lt rinktine zais visada vakare , veliausias rungtynes, tai automatiskai visi limpa prie teliku ir arenoj nieko nera.
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          Na, 15 litų tai juk praktiškai nieko, žmonės. Nejaugi jūs rimtai kalbat, kad tai yra per brangu? Juk ne kasdien einat. O 7 litai... Mano nuomone, tai jau kažkas iš fantastikos srities
          N N N

          Comment


            /\ paprastam eiliniam studentui 15 litų nėra maži pinigai, nebent be jokios sąžinės graužaties gręži tėvelius ir vargo nematai... tokia realybė. na arba aišku mėgsta studentai ir kitaip "pasilinksmint" už tuos 15 litukų... čia jau nuo žmogaus priklauso

            Comment


              Parašė Paulius Rodyti pranešimą
              Net su nemokamu įėjimu arenos per LKL/BBL neužpildytų. Per mažas miestas Panevėžys tokiai arenai. Tie, kas nori eiti į rungtynes, sumoka po 10-15 litų ir eina. Va, pavyzdžiui, vakar Šiauliuose net atvažiavus "Žalgiriui", buvo likę gal 2.000 vietų. Tokios arenos tokiose miestuose gali laikytis tik iš koncerto.

              O su boksu tu nejuokink. Kam jis Panevėžy be boksininkų giminių, draugų ir 100 boksu besidominčių žmonių įdomus? Įdomu, kiek "Siemense" kažkada vykusiuose bokso turnyruose susirinkdavo žmonių...
              Niekas ir nejuokina. GERA reklama kalnus verčia, ir problema ne miesto mažumas, o reklamos neefektyvumas. Mes esame atbukinti prastos reklamos, šis žodis jau beveik prilygsta keiksmažodžiui. Siemens arena taip pat konkuruoja su Ledo arena, Kongresų rūmais, Operos ir baleto teatru, vasarą ir su Vingio parku, bet kažkaip nebankrutuoja. Gera reklama susieta su bilietų kainodara neštų garantuotą pelną; kita vertus, yra pavyzdžių, kai Lietuvoje bankrutavo "pelningi" projektai.
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Kokybe prasta ,bet ka padarysi


                Cia sita reikia pereiti norint patekti i sale pacia

                trekas









                Comment


                  Na man asmeniskai "Cido" arena labiau i futbolo stadiona nesa, tiek savo forma tiek elementu isdestymu, pvz trekas atitinka begimo taka stadione, galbut siais neramiais ekonominiais laikais, arenoj jei ne dirbtine zole tai bent jau sales futbola isvysim, kas zino:

                  Comment


                    Panevezyje yra: Krepsinio, rankinio, tinklinio ir kt. komandos.
                    Bokso turnyras Karpaciausko taurei laimeti nesenai vyko.
                    Tai blyn atsiprasant ka tiems valdytojams geriau kai kuriu net neileisti i ta arena. Ar kaip?
                    Man kazkaip apmaudu kai vaziuoji pro arena o ji tuscia, tuscia.
                    Bilietu kainos visiems vienodos, jokio moksleiviu, studentu, pensininku ir panasiai skatinimo ateiti.
                    Bent jau kazkoks parodomasis treko pristatymas galejo buti. Tiek reklamavo, trekas, trekas, ajajaji vieninteliai mes cia ir t.t.

                    Comment


                      Treko ir aš laukiu. Galėtų kokį tarptautinį turnyrą surengti. O pradžiai ir Lietuvos čempionato užteks. Pačiam teko dviračių sportu užsiminėti, bet į treką, kažkaip plento dviratininkai nelabai mėgdavo treką. Kiek atsimenu jis toks vienintelsi yra (buvo?) Klaipėgoje.... Laukiam žinių kada tas trekas.

                      Beje nerakinkit temos. Dėsim foto kai aplankysim
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                        Panevezyje yra: Krepsinio, rankinio, tinklinio ir kt. komandos.
                        Bokso turnyras Karpaciausko taurei laimeti nesenai vyko.
                        Tai blyn atsiprasant ka tiems valdytojams geriau kai kuriu net neileisti i ta arena. Ar kaip?
                        Man kazkaip apmaudu kai vaziuoji pro arena o ji tuscia, tuscia.
                        Bilietu kainos visiems vienodos, jokio moksleiviu, studentu, pensininku ir panasiai skatinimo ateiti.
                        Bent jau kazkoks parodomasis treko pristatymas galejo buti. Tiek reklamavo, trekas, trekas, ajajaji vieninteliai mes cia ir t.t.
                        Va butent tai ir turejau omeny Man, kaip moksleiviui 15 lt nera labai mazai, 10 - jau suprantama. O ir treko varzybose nesu buves, turim pranasuma(?), galetume ji isnaudoti.

                        Comment


                          Hmm seip Siauliu arenoje min bilietas yra po 6 litus (moksleiviams, studentams ir pensininkams i krepsinio varzybas) Praita krepsinio sezona situo naudodavausi (nors jau baiges senokai mokslus) kadangi jei nusiperki bilietus jie identiski ir po 15 ir po 25 ir po 40 tad ieini vidun uz 6 litus o kadangi vietu daug neuzimtu tai persedi kitur. Si sezona buvau tik 2 kartus arenoje, bet tiesa pirkau jau bilietus po 15-25 litus nes nebera pas mus studentu kas bilietus nupirkdavo

                          Comment


                            Jo, keista kodel Panevezyje bilietai brangesni. As kaip tik buna rungtynes Siauliu arenoje visada stengiuosi nueiti, nes 6lt tikrai nera daug
                            SIAULIAI

                            Comment


                              Pasitaisys gal dar arenos valdytojai

                              Comment


                                Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                Pasitaisys gal dar arenos valdytojai
                                Na to as jums ir linkiu
                                SIAULIAI

                                Comment


                                  Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                                  Hmm seip Siauliu arenoje min bilietas yra po 6 litus (moksleiviams, studentams ir pensininkams i krepsinio varzybas) Praita krepsinio sezona situo naudodavausi (nors jau baiges senokai mokslus) kadangi jei nusiperki bilietus jie identiski ir po 15 ir po 25 ir po 40 tad ieini vidun uz 6 litus o kadangi vietu daug neuzimtu tai persedi kitur. Si sezona buvau tik 2 kartus arenoje, bet tiesa pirkau jau bilietus po 15-25 litus nes nebera pas mus studentu kas bilietus nupirkdavo
                                  Nu nzn ejau nusipirkau uz 6lt nei prase kas kokio pazymejimo nieko.. tiek tiketoj tiek prie iejimo i siauliu arena kai i zalgiri ejau cia praita sestadieni

                                  Comment


                                    Įdomiausia, bent jau man, būtų išvysti dviračiu treko varžybas.
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      15lt studentui už krepšinio rungtynes? nieko sau kainos.. šiauliuose jau už 6lt eini į savaitę po du kartus, o po 15, pažiūrėt, kaip kažkas sakė, techaso varžybų, tikrai prabanga..
                                      Jei mergina ne tik graži, bet ir protinga, tai miegoti su ja ne tik malonu, bet ir įdomu.

                                      Comment


                                        Arena visi džiaugėsi, o už bilietą niekas nenori mokėti kelių litų, nejaugi manote, kad valstybė turėtų prisidėti ne tik prie arenos statybų, bet ir visą laiką ją išlaikyti?
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Arena visi džiaugėsi, o už bilietą niekas nenori mokėti kelių litų, nejaugi manote, kad valstybė turėtų prisidėti ne tik prie arenos statybų, bet ir visą laiką ją išlaikyti?
                                          nesakau kad valstybė.. tačiau, esu tokios nuomonės, kad nuleidus bilietų kainas, į renginius rinktusi daug daugiau žmonių
                                          Jei mergina ne tik graži, bet ir protinga, tai miegoti su ja ne tik malonu, bet ir įdomu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X