Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tik nebuk panevezyje o jau ir fortakas po sosim atsidare ir uzsakovas maksimos ne vp o vilniaus akropolis keista net ir seniai tik 15 atsidarys ://
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      Vakar pagaliau buvo atidaryti senukai, ta proga šiandien nupėdinau apsidairyt, be galo džiaugiuosiu, kad būtent pėdinau, o ne važiavau, nes stovėjimo aikštelė buvo aklinai užpildyta, mašinos stovėjo ir ten, kur tai nebuvo numatyta

      Kelios nuotraukos:




      Tik kelios nuotraukos iš vidaus, nes žmonių buvo tiek, kad per juos nieko nesimatė :




      Gerai, dabar judam prie statomos Maximos, kuri yra čia pat

      Gatvės ir tos aplink senukus visiškai užkišos, kas bus kai ir Maximą atidarys?






      Darbai šiandien vyksta pilnu tempu, priešinai nei prieš savaitę




      Šone dar vyksta kažkokie gatvės remonto darbai, kurie taip pat neprisideda prie patogaus eismo.


      Grįžtam prie Maximos:




      Būsima stovėjimo aikštelė


      Atnaujinamas šaligatvis priešais Maximą


      Platinama gatvė, tikriausiai čia bus įvažiavimas į Maximą

      Comment


        Aiktu sau nuotraukos nuostabios! maxima atidarys,tai reikes gristi namo aplinkui nuo centro.
        :buksvx:

        Comment




          o kas cia per daiktas tas betoninis
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            Vau, kokios gražios foto. O senuku atidarimas, tai nerealus buvo (šviesos efektai, lazeriai, o ypač fejerverkai)

            Comment


              Žiūriu ir Panevėžyje gatvėse susidaro grūstys. Užuojauta.
              Parašas :)

              Comment


                Ta vieta, kur šimtą metų stovėjo tas nedabaigtas viešbutis, tikrai atgis (jau ir dabar atgijo) ir žymiai pagražės. Ir tuomet jau tikrai iš vieno miesto krašto į kitą reiktų važiuoti per aplinkėlius... Bet šiaip, panevėžiečiai kažkaip puikiai pastato kelių mazgus, tad ir dabar problemų matyt nebus... Juk prie Babilono ta sankryža didelių problemų nesukelia, pakankamai normaliai paskirsto srautus Sakyčiau tai viena iš pavyzdingiausių sankryžų. Ir čia galima kažką panašaus padaryti

                O ta Maxima tai ne dienom, o tiesiog valandom auga

                Comment


                  Tai taip išeina, kad kitoje gatvės pusėje esančiai Rimi gręsia nekokie laikai, manau ta Maxima gali ją nukonkuruot
                  Paskutinis taisė vizas; 2006.12.20, 16:29.
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Ar teko kanors girdeti kad iskels degaline?
                    Paskutinis taisė Samsung; 2006.12.20, 16:28.
                    :buksvx:

                    Comment


                      joa sita sankriza pries kokius 5 metus buvo apsupta griuvesiais, o va pries keleta metu atsirado rimi vietoj kito panasaus griuvesio, o dabar ir maxima vietoj kito
                      su srautais aisku sunkiai buna piko metu, nes is nemuno i klaipedos gatve sukti laukia itariu ilgiausia automobiliu eile is visu cia susidaranciu piko metu
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                        Tai taip išeina, kad kitoje gatvės pusėje esančiai Rimi gręsia nekokie laikai, manau ta Maxima gali ją nukonkuruot
                        Rimi savininkai pareiske kad nebijo konkurencijos.
                        :buksvx:

                        Comment


                          beje nzn ar cia buvo sneketa ar nea, bet teko girdeti , kad vp norejo is statoil nupikrti ta ploteli zemes su ju degaline visa, bet tie mano ziniomis atsisake tokio sandorio
                          p.s. trbt mazai pasiule
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Parašė dts Rodyti pranešimą
                            beje nzn ar cia buvo sneketa ar nea, bet teko girdeti , kad vp norejo is statoil nupikrti ta ploteli zemes su ju degaline visa, bet tie mano ziniomis atsisake tokio sandorio
                            p.s. trbt mazai pasiule
                            Tai,taip iseina kad neiskels degalines.
                            :buksvx:

                            Comment


                              Parašė dts Rodyti pranešimą
                              beje nzn ar cia buvo sneketa ar nea, bet teko girdeti , kad vp norejo is statoil nupikrti ta ploteli zemes su ju degaline visa, bet tie mano ziniomis atsisake tokio sandorio
                              p.s. trbt mazai pasiule
                              Statoilui dėl tos Maximos tik pelnas padidės, tai kam parduot
                              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                              Comment


                                Kokiu nuomininku bus idomu naujoi maximoi.
                                :buksvx:

                                Comment


                                  nezinia, bet ploto jiems lyg ir nemzai skirs aisku bus tradicines parduotuveles manyciau
                                  Neišmeskite spalvų

                                  Comment


                                    Jauciu kad katpedele bus.
                                    :buksvx:

                                    Comment


                                      visai nenustebciau
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        Nors man noretusi matyti delano kavinuke.
                                        :buksvx:

                                        Comment


                                          Parašė Samsung Rodyti pranešimą
                                          Jauciu kad katpedele bus.
                                          Kažkaip galvojau, kad Katpedėlė iš didžiųjų PC yra tik IKI prekybos centruose, klystu? Kurioje Maximoje, Rimi ar dar kur ji yra? Aišku, čia kalbu apie Šiaulius, bent čia tai tikrai abiejuose IKI Katpedėlė yra
                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X