Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio prekybos ir pramogų centras „BABILONAS“ (RYO)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Labai gražūs vaizdai, ačiū už nuotraukas Radau tik keletą trūkumų naujajame pastate. Man rodos, nelabai vietoje padarė tuos fontanėlius prie įėjimo. Tikrai menkas malonumas tėvams gaudyti savo atžalas, siekiančias sušlapti kojas. Arena atrodo geriau, nei tikėjausi, tačiau tas kampuotumas vis tiek pjauna akį.
    Dar įdomu, kam padarė dvigubą sceną, jei realiai naudojama tik pusė?
    Paskutinis taisė molotov_47; 2007.08.25, 20:13.

    Comment


      dekui uz foto as taip pat buvau babilone bet nepasiemiau fotiko nes sesuo kaskur issinese o seip visai normaliai atrodo

      Comment


        Vidaus vaizdelis tai gal ir visai nieko, toks iki gyvo kaulo nusibodęs, tradicinis, bet kažin ką gudriau ir nesugalvosi.. bet jau bandymai eksterjerą padaryt išskirtiniu, mano nuomone, švelniai tariant apgailėtini: tos kolonos vizualiai visiškai pjaunasi su stikliniu fasadu ir stačiakampe pastato architektūra.. ir iš vis koks ryšys tarp Babilono ir Dorėninių kolonų..? Ir dar aš kažkaip pasigendu bendros kompozicijos tarp abiejų "Babilonų", kažkokios nežymios detalės ar kažko tokio, nes dabar juos riša tik vienoda iškaba, todėl jei ateinančių etapų eigoj juos sujungs, atrodys kažkaip jau savotiškai..
        Bet visgi ,panevežiečiai !

        Comment


          Parašė Ciklop Rodyti pranešimą
          Ir dar aš kažkaip pasigendu bendros kompozicijos tarp abiejų "Babilonų", kažkokios nežymios detalės ar kažko tokio, nes dabar juos riša tik vienoda iškaba, todėl jei ateinančių etapų eigoj juos sujungs, atrodys kažkaip jau savotiškai..
          Šiaip dėl to sutinku. Netgi keista, kad "Babilonai" stovi atskirai vienas nuo kito, nes toks "perskyrimas" sukels nemažai nepatogumų. Dar niekur nemačiau tokio atvejo, kad po išplėtimo iš vienos parduotuvės į kitą reikia eiti pro visas stovėjimo aikšteles. Bet, manau, apie tai jau buvo diskutuota.
          Dėl bendros kompozicijos netgi ir nežinau ką pasakyti. Kaip galima daryti kompoziciją iš dviejų atskirų dėžių?

          Comment


            tigi 2009m juos sujunks!!!

            Comment


              Viskas šauni tik lubos man labai nepatiko, senalam Babilone uždetos tokios grotos kurios uždengia vintilecijos vamzdžius ir visa stogo konsturukcija. O dabar čia kaip gamykloi atrodo :/
              Life is a game that no one wins

              Comment


                Šioks toks straipsnelis.

                Panevėžyje atidarytas antrasis "Babilonas"

                http://www.paneveziobalsas.lt/index....mid=&Itemid=89
                ______________
                The Division Bell

                Comment


                  Pasidalinsiu ir aš šiokiais tokiais įspūdžiais iš B2.

                  Visų pirma gana stipriai nuvylė centrinis įėjimas. Tikėjausi kažko "Ohoho", kaip buvo skelbiama, o realybėje tos kolonos stiklo fone įspūdžio nepaliko. nei dieną, nei vakare... Tos neva antikinės kolonos labiau priminė paprasčiausius stulpus..... Idėja centrinį įėjimą apstatyti kolonomis manau yra gera, tačiau jos išvystymas nepavyko. Matyt lėšų pritrūkta.

                  Buvo reklamuojamas šventas jautis, neva atvežtas iš Egipto... bet niekaip jo nepavyko rasti. Bet dts nuotraukoje radau jį Šiaip, tas centrinis įėjimas dabar atrodo gana keistai - išėjimas į laukus. Tai įrodo, kad projektas bus vystomas toliau, atsiras naujų statinių...

                  Šiaip interjeras pasirodo gana jaukus. Nors Ciklop žodžiais tariant, jis "toks iki gyvo kaulo nusibodęs, tradicinis, bet kažin ką gudriau ir nesugalvosi..". Užuolaidų, baldų ir kitų namų apyvokos daiktų parduotuvės padės lietuvaičiams atnaujinti savo namus Ir gerai, kad B2 jau nėra visokių norfų, maximų ir Jyskų. Nes jų ir taip pilna visur.

                  Gana savotiškai pasirodė lūbos. Sakyčiau, tos baltos "burės" ar "vėliavos" (nežinia kaip čia pavadinti), visai nieko. Nors tie ventiliacijos vamzdžiai kuo toliau, nuo labiau nepatinka.... Grindys visame centre atrodo labai gražiai, bet kol naujos.

                  Ledo arena pasirodė gana jauki ir kompaktiška. Tarptautinių varžybų tenai gal ir nesurengsi, bet laisvalaikiui praleisti - kaip tik.

                  Ir dar... Knygynas... Atidarymo dieną jis atrodė gana didelis ir turtingas knygų asortimentu. Tačiau po poros dienų jis pasirodė apytuštis ir nusiaubtas pirkėjų......
                  Paskutinis taisė auksellis; 2007.09.04, 08:29.

                  Comment


                    Dar keletas minčių apie kelis Babilono vadybininkų vystomo marketingo aspektų.

                    Teko vartyti naujausią Babilono laikraštį. Tenai buvo rašoma apie kažkokią karvę, bandančia apčiuožti ledo arena... Nesupratau, prie ko čia ta karvė? Ar išties per atidarymą kasnors kankino taip gyvūną ar ne, nežinau. Bet čia gal pokštas? Žodžiu, kažkas keisto. Kaip ir postringavimas apie tai, kad Kanų kino festivalis persikels į Babiloną. Manau, nesolidu tokie juokeliai. Kadaise Babilono tinklapyje matytas filmukas patiko, nes buvo subtilus, šmaikštus ir juokingas. Bet kas per daug, tas nesveika. Viskas labai primityviai atrodo. Nebent tas laikraštis skirtas vaikams, nes yra keletas jiems skirtų parduotuvių....

                    B2 vystoma namų, interjero tema. Tai ir turėtų būti apie tai rašoma, kalbama ir akcentuojama. O ne rašoma betkas, kad tik užpildžius reklaminio laikraščio puslapius. Tobulinti yra ką šioje srityje.

                    Comment


                      Mano subjektyvi nuomonė/vertinimas

                      Buvau užsukęs ir aš jau. Įspudžio didelio nepaliko, o greičiausiai ir negalėjo, nes neesu tokių mažomis dėžutėmis užkištų angarų mėgėjas. Lyginant naująjį su pirmąja dėže vaizdelis yra gerokai geresnis. B1, manau, yra visiškai be jokios konkurencijos pats baisiausias ir nemaloniausias tokios paskirties statinys visoje Lietuvoje. Tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Na nebent Saulės miestas iš išorės dar baisiau atrodo, reikėtų gyvai pamatyti. Grįžtant prie B2 tai pats pastatas atrodo gyviau, įdomiau ir apskritai visai neblogai. Parkingas irgi pagyvina vaizdą nuo gatvės. Man patiko, kad jis yra ne didelis plikas, stačiakampio formos, asfaltuotas laukas, o lanko formos su gyvais žemaūgiais medeliais ir oranžinėmis salelėmis plotas, kuris atrodo gana patraukliai. Fontanėliai grindinyje prie pagrindinio įėjimo, matomi nuotraukose, neveikė mano apsilankymo metu. Tik įėjus į vidų atsimuši į ledo areną, gali rinktis eiti pagal laikrodžio rodyklę arba prieš. Visas prekybcentris išsidėstęs aplink ledo areną, kas mano nuomone yra visai neblogas sumanymas. Visą laiką eini tik tiesiai kol prieini vietą iš kurios atėjai, nereikia niekur sukiotis ir blaškytis ieškant išėjimo ar bandant prisimint buvai jau čia ar dar ne. Po parduotuves nevaikščiojau, užsukau tik į dvi, dėl kurių čia ir važiavau. Mačiau, kad dominuoja vidaus interjero parduotuvės.

                      Apibendrindamas galiu pasakyt, kad kokybinis ir visoks kitoks šuolis nemažas, nors kita vertus leistis juk nebuvo kur. B2 yra visai jaukus, visai padoriai žiūrisi kaip statinys. Tokia būtų teigiama mano subjektyvaus įvertinimo pusė. Kas man labai nepatinko, nepatinka ir toliau nepatiks, tai ta velnio dėžė šone, kuri negana to, kad yra atskirta gatve nuo antrosios dalies, bet dar ir atrodo visiškai kitaip. Ne tik pastatas, bet ir parkingas, aplinka, žodžiu - viskas. Niekaip aš neįsivaizduoju jų sujungtų, greičiausiai gausis kažkas panašaus į šunį su katės galva arba atvirkščiai. Kaip bebūtų, tendencijos neblogos, jeigu trečioji dalis išlaikys tokį pat kokybės kilimą, kokį pademonstravo antroji dalis, galima tikėtis puikaus rezultato. Gaila tik, kad bendro vaizdo gero jau niekad nebus, dėka tos nelaimės vadinamos pirmuoju Babilonu.

                      P.S. Jeigu trečioji dalis bus tikrai vykus, turėsime visai įdomu reiškinį. Atsistojus kitoje gatvės pusėje galima bus pamatyti kompleksą, kurio dalys visiškai nedera tarpusavyje. Viena dalis bus visiškai apgailėtinai nevykus, kita - nebloga, o trečia (galbūt) visiškai puiki . Galbūt to ir siekė projekto sumanytojai? Juokauju, žinoma...
                      Paskutinis taisė pauliaK; 2007.09.04, 13:56.

                      Comment


                        Naujame pramogų ir prekybos centre "Babilonas" pirmąją darbo dieną apsilankė 63 tūkstančiai žmonių

                        http://www.aina.lt/index.php?article=37504
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          taip svelniai tariant puse panevezio
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                            Atsistojus kitoje gatvės pusėje galima bus pamatyti kompleksą, kurio dalys visiškai nedera tarpusavyje. Viena dalis bus visiškai apgailėtinai nevykus, kita - nebloga, o trečia (galbūt) visiškai puiki .
                            Kaip vienas iš miesto mieste projekto vystytojų per B2 atidarymo ceremoniją sakė, baigus statybas vyksta perstatymas. Nežinia čia pajuokauta ar tikri planai, bet galbūt visai realu, kad ateityje bus kažkas daroma, kad nebūtų toks akį rėžiantis kontrastingas mutantas.

                            Šiuo metu tos dvi dėžės geriau atrodo nesujungtos. Reiktų tik išspręsti perėjos per gatvę problemą. Kai vyksta masiniai renginiai ir yra daug lankytojų, koks pyplys gali labai greitai palįsti po mašina....

                            Comment


                              apie nuotraukas is oro.

                              sprendziant is datos, buvo fotografuota sestadieni. Tai automobiliu neperdaugiausiai. Viduje turbut irgi tustoka....

                              Comment


                                Viduj tai norma buna žmoniu ir savaitgaliais ir darbo dienom kiek teko lankytis

                                Comment


                                  na taip , automobiliu buna neperdaugiausia bet zmoniu vidui tikrai nemazai buna

                                  Comment


                                    gal cia mazo miesto gyvenimo budas: seimos galva nuveza pilna masina seimyniskiu ir giminaiciu i Babilona, o vakare susirenka visus

                                    Comment


                                      kaip laikosi trecias babilonas?

                                      Comment


                                        Parašė Shakilas Rodyti pranešimą
                                        kaip laikosi trecias babilonas?
                                        Jau pradedamos siūlyti išsinuomoti patalpos trečiojo Babilono pastatuose.

                                        Comment


                                          o tai... kaip jis atrodys? gal ir durnas klausimas bet to treciojo babilono as nlb isivaziduoju dbr
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X