Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio prekybos ir pramogų centras „BABILONAS“ (RYO)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pauliau, nusiramink. Dar dėl to sujingimo tarp pirmo ir antro Babilonų niekas neaišku, ką čia bekalbėt apie visą kitą. Kažkas susapnavo ir papaišė savo sapną...

    Comment


      Parašė simas
      O ar ne per ilgas liežuvis tavo ? man atrodo reiktu patrumpint
      Gerai, pirmo Babilono Panevėžiui gal ir nebelabai užteko. Reikia antro. Turėsit. Bat ar reikia dar ir trečios, ketvirtos ir penktos dalies? Ar tai išvis būtina?
      Sveikinu - puikus projektas, tik, mano nuomone, šiek tiek per didelis Panevėžiui. Net Vilnius tokių nelabai turi...

      P.S. Rašau ne su liežuviu, o su pirštais

      Comment


        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
        Kažkas susapnavo ir papaišė savo sapną...
        Tas "sapnas" iš http://www.babilonas.net
        Todėl aš jį priimčiau kiek pagarbiau.
        Parašė Paulius Rodyti pranešimą
        Gerai, pirmo Babilono Panevėžiui gal ir nebelabai užteko. Reikia antro. Turėsit. Bat ar reikia dar ir trečios, ketvirtos ir penktos dalies? Ar tai išvis būtina?
        Kiekvienas gyvenime mato skirtingus siekius. Vieniems pakanka būt vidutiniokais, kiti nori būti pirmi. Tad apie būtinumą kalbėti gana keista, iš esmės juk daug kas nebūtina.

        Manau, kad jei investicijos yra, vadinasi jos pagrįstos. Nesuprantamas noras kritikuoti už tai, kad yra investuojama.

        Džiaugiuosi už Panevėžį.
        Paskutinis taisė ; 2007.04.21, 21:14.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
          Gerai, pirmo Babilono Panevėžiui gal ir nebelabai užteko. Reikia antro. Turėsit. Bat ar reikia dar ir trečios, ketvirtos ir penktos dalies? Ar tai išvis būtina?
          Sveikinu - puikus projektas, tik, mano nuomone, šiek tiek per didelis Panevėžiui. Net Vilnius tokių nelabai turi...

          P.S. Rašau ne su liežuviu, o su pirštais
          Kekvienas prekybos centras ar pramogų stengiesi kaska ispudingesnio padaryti o čia mes matome kad nori ispudi padaryti didžiu

          Comment


            Parašė simas Rodyti pranešimą
            Kekvienas prekybos centras ar pramogų stengiesi kaska ispudingesnio padaryti o čia mes matome kad nori ispudi padaryti didžiu
            ... na ir? Ir dėl to man reikia trumpinti liežuvį?

            Comment


              Parašė Paulius Rodyti pranešimą
              ... na ir? Ir dėl to man reikia trumpinti liežuvį?
              na ir .... Man atrodo tu kažkiek is dalies pavydi kad PANEVEZYS tures kaska diedesnio negu SIAULIAI

              Comment


                Parašė simas Rodyti pranešimą
                na ir .... Man atrodo tu kažkiek is dalies pavydi kad PANEVEZYS tures kaska diedesnio negu SIAULIAI
                Kodėl turėčiau? Juk Šiauliai po kelių metų jau bus pasistatę "Tilžę", "Babiloną", "Akropolį", "prieš "Akropolį" ir panašiai. Neturiu ko pavydėti

                Comment


                  Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                  Juk Šiauliai po kelių metų jau bus pasistatę "Tilžę", "Babiloną", "Akropolį", "prieš "Akropolį" ir panašiai.
                  Ar tai išvis būtina?

                  /\ čia tik mėginimas parodyt tau tavo paties logiką, aš taip negalvoju
                  Paskutinis taisė ; 2007.04.21, 21:23.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Parašė Rodyti pranešimą
                    Gerai, Bruklino Šiauliams gal ir nebelabai užteko. Reikia dar. Turėsit. Bat ar reikia dar ir "Tilžės", "Akropolio"? Ar tai išvis būtina?

                    /\ čia tik mėginimas parodyt tau tavo paties logiką, aš taip negalvoju
                    Kažkur sakiau, kad nereikia tiek

                    Comment


                      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                      Kažkur sakiau, kad nereikia tiek
                      Tai, tavo nuomone, būtų geriau, jei miestuose šie projektai nebūtų vystomi, nebūtų gaunamos pajamos iš investicijų, kuriamos naujos darbo vietos, konkurencijos dėka mažinamos prekių bei paslaugų kainos ir suteikiama didesnė jų pasirinkimo galimybė ir kuriami nauji miesto traukos objektai? Tam sakinį yra bent 4 argumentai, kodėl tu esi neteisus
                      Paskutinis taisė ; 2007.04.22, 14:04.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Rodyti pranešimą
                        Tai, tavo nuomone, būtų geriau jei miestuose šie projektai nebūtų vystomi, nebūtų gaunamos pajamos iš investicijų, kuriamos naujos darbo vietos, konkurencijos dėka mažinamos prekių bei paslaugų kainos ir suteikiamas didesnė jų pasirinkimao galimybė ir kuriami nauji miesto traukos objektai?
                        Ar nepakankamai jų bus Panevėžy?
                        Vistiek aš palaikau šį projektą. Man nuo jo juk nebus blogiau

                        Comment


                          Yra laisvu darbo vietu yra daug ir bedarbiu taigi visiems visko užteks

                          Comment


                            Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                            Ar nepakankamai jų bus Panevėžy?
                            Per daug darbo vietų? Pajamų miestui? Per daug atvykstančių į jį svečių?
                            Hm, nemanau, kad taip išvis būna
                            Paskutinis taisė ; 2007.04.22, 14:04.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Pauliau, būtina? Visiškai netinka čia šitas žodis... Prekybcentrius stato tikrai ne todėl, kad žmonėms jų labai reikia ar dėl to, kad geri dėdės nori mum gero, didelio skudurėliu ir duonos pasirinkimo. Labdaros ten niekas nedalina, tikslas paprastas - surinkti mūsų pinigėlius . Reikia ar nereikia čia ne mum spęst, yra kas paskaičiuoja. O statys tol, kol visa tai atsipirks. Labai paprasta, nėra ka čia daug galvot.

                              Comment


                                @Pauliau: Kiek žinau, tai visos penkios dalys buvo planuotos nuo pat pirmojo pristatymo (taip išvaizda kito ir pan.). Ir terminai buvo, kada kurią statys. Manau, jei jis būtų 2x kartų mažesnis suplanuotas, tai tikrai neaišku ar būtų pradėtas įgyvendint, kadangi pats centras yra galima sakyti už miesto, tad į jį žmones reikia pritraukti ilgam.
                                P.

                                Comment


                                  Paulius taigi siauliuose manau pagal kvadratura daugiau tokio s pristatys.. o nebus per daug?
                                  Neišmeskite spalvų

                                  Comment


                                    Į paskutiniąsias dvi vizualizacijas galima sureguoti vienu žodžiu: gražu

                                    Comment


                                      nebukime seni bambekliai ir nesakykime : "gal nereikia, gal jau pakanka, kam visa tai" . Visko reikia mums , nebus niekada gana, visu pasaulio prekybos centru mums reikia
                                      "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                      negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                      Comment


                                        Išsigabeno iš statybvietės kraną. Sparčiai sukasi.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          kiek matau virš čiuožyklos bus pakeltas stogas ir pro plyšius į vidų sklis natūrali dienos šviesa. Visai nieko sumanymas, nors manau geriausiai būtų buvę jei virš visos čiuožyklos būtų stiklinis stogas Tuomet nebūtų likę tos prekybcentrio "angaro" atmosferos
                                          Visos forumo temos apie Panevėžį:
                                          http://www.miestai.net/forumas/tags.php?tag=panevezys

                                          Comment

                                          Working...
                                          X