Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio prekybos ir pramogų centras „BABILONAS“ (RYO)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    na kagi laukiam statybu pradzios
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      Labai jau greitai statybas planuoja baigti
      :buksvx:

      Comment


        na nuo siandienos pusantru metu beveik. Sakyciau normaliai
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Vel ims visi gazdinti,kad Babilonas sugrius
          :buksvx:

          Comment


            ten apie mega tai tiesa paremti faktai, kad ietui lyjant ten nekokie reikalai darosi. Vienas pazistamas apsauginis dirba tai sake oj ten neidomu buna
            Neišmeskite spalvų

            Comment


              Naujas Babilono laikrastis yra isleistas.
              Cia sitame puslapije matosi Babilono antro atepo projektas.Atrodo ispudyngai

              http://www.babilonas.net/site/user/I...aper/1/6_d.jpg

              Atidarymas 2007 rugpjuti
              :buksvx:

              Comment


                "Atidarymas 2007 rugpjuti?",toks retorinis klausimas, mano nuomonę, kabina šį projektą į orą. Ką reiškia tas prierašas apačioje "Sunkesnės už orą skraidančios mašinos yra neįmanomos"? Gal jie patys nėra tikri projakto sėkme, bet lėktuvai jiems teikia vilčių

                O gal jau statybos darbai prasidėjo ir mano sapalionės bevertės? Tokiu atveju laukiu nuotraukų.

                Comment


                  Parašė syle
                  "Atidarymas 2007 rugpjuti?",toks retorinis klausimas, mano nuomonę, kabina šį projektą į orą. Ką reiškia tas prierašas apačioje "Sunkesnės už orą skraidančios mašinos yra neįmanomos"? Gal jie patys nėra tikri projakto sėkme, bet lėktuvai jiems teikia vilčių

                  O gal jau statybos darbai prasidėjo ir mano sapalionės bevertės? Tokiu atveju laukiu nuotraukų.
                  Kliedi Babilonas 2 statybos jau pradetos
                  :buksvx:

                  Comment


                    Kiek galima spresti is to mazo paveiksliuko tai atrodo tikrai gana ispudingas pastatas.. taigi laukiam prasidedanciu statybu
                    Paskutinis taisė dts; 2006.08.25, 06:54.
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      Parašė syle
                      "Atidarymas 2007 rugpjuti?",toks retorinis klausimas, mano nuomonę, kabina šį projektą į orą. Ką reiškia tas prierašas apačioje "Sunkesnės už orą skraidančios mašinos yra neįmanomos"? Gal jie patys nėra tikri projakto sėkme, bet lėktuvai jiems teikia vilčių

                      O gal jau statybos darbai prasidėjo ir mano sapalionės bevertės? Tokiu atveju laukiu nuotraukų.
                      Mano nuomone, ten ta citata įdėta dėl to, kad Lordas Kelvinas (1895) teigė, kad skraidančių mašinų negali būti. Deja, jis klydo.

                      Gal jie nėra tikri dėl terminų ar panašiai, tačiau viskas yra įmanoma.

                      Žinoma čia taip pat tik spėlionės.
                      P.

                      Comment


                        Įdomu, negi keisis antrojo babilono išvaizda. Nors žiūrint į tą paskutinę viziją tai tikrai nesupykčiau jeigu pasikeistų

                        Comment


                          Sendien pro pati Babilona pralekiau su masina,tai jokiu statybu nera.
                          :buksvx:

                          Comment


                            statybu tai tuscia, nzn ka jie masto ir kada zada pradeti kazka judinti, bet jei planuoja baigti iki tos datos tai pats laikas pradeti
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              Parašė vap
                              Mano nuomone, ten ta citata įdėta dėl to, kad Lordas Kelvinas (1895) teigė, kad skraidančių mašinų negali būti. Deja, jis klydo.

                              Gal jie nėra tikri dėl terminų ar panašiai, tačiau viskas yra įmanoma.

                              Žinoma čia taip pat tik spėlionės.
                              Viskas yra imanoma,tik musu realybes suvokimas vercia mus abejoti, kazko galimumu... kaip gali atsirast kazkas neimanomo, kai nera bandoma to padaryti... ensteinas buvo laikomas, beprociu, nes jis deste tai ko tuo metu negalejo but... jis viska numate... tiksliau viskas jau yra reikia tik atrasti...
                              Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                              Comment


                                As netikiu kad bus pabaigtos statybos iki kitos vasaros pabaigos
                                :buksvx:

                                Comment


                                  ir kaip jums Babilono gimtadienis?Man tai patiko
                                  Paskutinis taisė Samsung; 2006.08.28, 09:42.
                                  :buksvx:

                                  Comment


                                    tiesa pasakius nebuvau, laiko neturejau..
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      Man irgi patiko. Taip patiko, kad buvau tik valandą, vėliau su draugeliais gert išvažiavom . O kada pradės statyti 2-ą babiloną?
                                      "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                      Comment


                                        Tiesa visai pamirsau pasakyti,kad maciau buldozeri,atrodo kad stumdo zemes
                                        :buksvx:

                                        Comment


                                          labai tikekimes kad tai statybu pradzia
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X