Parašė dts
					
						
						
							
							
							
							
								
								
								
								
									Rodyti pranešimą
								
							
						
					
				
				
			
		Skelbimas
				
					Collapse
				
			
		
	
		
			
				No announcement yet.
				
			
				
	
Panevėžio prekybos ir pramogų centrai RYO ir „Molas“ (ex Babilonas)
				
					Collapse
				
			
		
	X
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Nereikėtų daryti tokių drastiškų išvadų nesusipažinus su situacija, remiantis vienkartiniu įspūdžiu ir neįvertinus visų aplinkybių. Jokia tenai ne landynė, o normalių žmonių turtas. Lankytis tenai teko ne kartą ir ne du. Žinoma, publika įvairiamargė, bet tikrai ne visi tenai mašinų vagys ir benamiai diedai.Parašė pauliaK Rodyti pranešimą<...>Matyt ten kas antram garaže kokias nors vogtas mašinas ar detales laiko, tai pamatę mane visi akis išpūtė, iš garažėlių lįst lauk pradėjo ir garsiai šūkaut kad nešdinčiausi aš iš čia kaipmat ir pan. pradėjo, tai aš nieko nebesiaiškinęs myniau iš ten nesidairydamas. Vienu žodžiu, šlykšti vieta, būtų gerai, kad jos neliktų apskritai.
 
 Visiškai normalu, kad žmonės rūpinasi savo turto likimu. Ta žemė priklauso savivaldybei, o ja naudojasi kooperatyvas. Narystė tame kooperatyve (t.y., turėti garažą) kainuoja apie 2.000 LTL.
 Todėl nesąžininga, jei vieną dieną imtų ir kas nors "iš viršaus" lieptų tuos garažus nusikelti ir pasidėti juos kur tik nori kitur. Tokiu atveju turi būti pasiūlyta alternatyva - vieta daugiaaukščiame garaže ar pan.Metalinių garažų statybos ir eksploatacijos bendrijos Nr.1, turinčios 370 narių, pirmininkas Feliksas Šalkus „Panevėžio rytui“ sakė,...<...>
 
 Be to, tas kalnas - buvęs sąvartynas. Jį pradėjus ardyti ir kasinėti, būtų didelis poveikis aplinkai dėl visokių dujų ir pan. Teko girdėti, kad buvo apliktas poveikio aplinkai tyrimas dėl to kalno prieš nemažai metų.
 
 P.S. mano tėvai turi tenai garažą ir jame laiko ne vogtas mašinas, o rudenį sode nuskintas gamtos gėrybes. Baisiai patogu. Ypač gyvenant toje miesto pusėje.
 
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Buvau nuvažiavęs pasižvalgyt prie trečio babilono vietos, tai tuo pačiu ir pafotkinau..tertorija tikrai didelė, atrodo bus labai nemažas parkingas, ten kur sustatyti tie mediniai stulpeliaikaip supratau pats pastatas bus, o už dar toliau vėl matos tiesiog išlygintas laukas, tai gal ir ten bus aikštelė,o gal ten tuos gyvenamuosius namus statys, žodžiu teritorija tikrai didžiulė 
 
  
 
 Labai keistai tie medžiai palikti būsimoj aikštelėje:
  
  
  
  
  
  
  
 
 Įdomu ar bus padarytas koks tiltas per tą upelį tarp antro ir trečio babilono, nes kažkaip vaziuot iš antro babilono į trečią aplinkui, pro gatvę nelabai smagu..
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Nu va atejo laikas ir Babilonui buti "pagooglintam". Padariau jo maketa Google Earth programoje. Seip mano pirmasis spalvotas maketas ir esu pasipiktines idejimo kokybe, mano breziniuos tikrai geriau atrodo nei jau imestas i Google Earth.
 
 Nuoroda (spauskit "View in Google Earth")
 Nuoroda2 (jei neturit Google Earth)
 
 Laukiu kritikos.
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 /\
 Šiek tiek primena. Šiaip panašiausiai atrodytų, jeigu nestatytų šito, o statytų tik tą numatomą ~50-aukštį, tada vienas, tikrai aukštas, pastatas visiškai vienišas stūksotų. Dabar teoriškai bus du, todėl šitaip neatrodys. O šitas vienas (iki bus du (jeigu bus)) nebus pakankamai aukštas, kad taip atrodytų. Kaip bebūtų forma tikrai labai primena Burj Al Arab . .
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Nauji Volvo ir Renault autosalonai BABILONE
 
 
 
 Š.m. kovo pabaigoje "Babilone" Panevežyje jau atsidarys nauji UAB "Sostena" Volvo ir Renault autosalonai su servisais. Išnuomojant ši jau pastatytą daugiau nei 1200 kv.m pastatą projekto vystytojui "Ogmios Real Estate" atstovavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė "Re&Solution".
 
 Pastatas buvo statomas atsižvelgiant į specifinius kliento poreikius, kas yra vienas iš nedaugelio ‚built-to-suit‘ tipo sandorių Lietuvos automobilių rinkoje.
 
 "Tai geriausias pavyzdys, jog, nepaisant slogių nuotaikų nekilnojamojo turto rinkoje, ne tik sostinėje, bet ir kituose Lietuvos miestuose nuomos sandoriai toliau sėkmingai vyksta," - teigia "Re&Solution" pardavimų departamento vadovas Giedrius Ragaišis.
 
 UAB "Sostena" yra viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, nuomos ir remonto paslaugų įmonių Lietuvoje. Be naujo salono Panevežyje, šiuo metu UAB "Sostena" yra oficialus Jaguar, Land Rover, Volvo, Renault ir Dacia atstovas Lietuvoje, turintis salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. "Plėtrą į Panevėžį planavome ne atsitiktinai – nepaisant ekonomikos sunkmečio, mes džiaugiamės galimybe įsitvirtinti Lietuvos didžiuosiuose miestuose ir įsikurti perspektyvioje ir komerciškai patrauklioje Panevežio vietoje," - komentavo UAB "Sostena" prezidentas Donetas Karčiauskas.
 
 "Babilonas - Miestas Mieste" užima 80 ha teritoriją Panevėžio vakarinėje dalyje ir yra didžiausias tokio masto projektas Lietuvoje. Čia jau veikia 2 prekybos ir pramogų centrai, vienintelė Panevėžyje ledo arena, kino teatras "Forum Cinemas Babilonas", statybinių ir apdailos medžiagų centras "Bauhof", "Namui ir sodui", techninių paslaugų centras, "Kesko Agro Lietuva".
 
 Jau pradėtas statyti trečiasis prekybos centras "Babilonas", vykdomi parengiamieji infrastrukturos statybos darbai Sanitex "Cash&Carry" pastatui, statybinės technikos ir įrankių centrui "Stokker". Taip pat greitu laiku bus pradeta PK Orlen degalinės statyba. Ateityje numatyti ir nauji gyvenamujų namų kvartalai.
 
 "Babilonas" – tai ne tik prekybos, bet pramogų ir kultūros miestas. Jis kuriamas taip, kad jame būtų patogu ne tik puikiai leisti laiką, bet ir gyventi," - apie "Miesto Mieste" koncepcijos įgyvendinimą pasakoja "Ogmios Real Estate" rinkodaros vadovė Jūrate Nekrasovienė.
 
 "Re&Solution", šiemet "Euromoney‘ pripažinta geriausia nekilnojamojo turto konsultacijų įmone Lietuvoje, "Babilone" jau yra išnuomavusi daugiau nei 3000 kv.m ploto ir atvedusi tokius tarptautinius ir vietinius prekinius ženklus kaip "Lindex", "Deichmann", "Kenvelo", "Elegantline" ir kitus.
 
 aina.lt
 Comment
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 tai pafotkinkit, baisiai idomu kas ten vykstaParašė Monteq Rodyti pranešimąNa va, po truputi juda kazkas 
 Comment




 [/IMG]
[/IMG]
							
						 
							
						



 )
)
							
						 .
.
							
						

Comment