Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji projektai Panevėžyje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Mantaz

    bet gi Siauliose isvis mazai projektu yra Mipim projektai gal tik 3.o Adamkus taip pasake kad Panevezys 3 pagal Investicijas
    :buksvx:

    Comment


      #42
      MIPIM vežami tik keli ir nebūtinai visi projektai, o dėl investicijų tai užtenka žvilgtelt į statistinius duomenis ir nelabai žinau, kodėl ir kada Adamkus taip pasakė.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #43
        Na Adamkus pasake per Atv televizija kaip buvo imtas Interviu ir pasake kad grazus miestas
        reikes man taip pogi pafotografuot Panevezy kur nors statybu eigas
        :buksvx:

        Comment


          #44
          Turi fotiką? Tikrai būtų jėga sulaukti keleto nuotraukų
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #45
            :buksvx:

            Comment


              #46
              Deja, šiandien nebus nuotraukų iš Panevėžio. Nepavyko gauti fotoaparato.

              O dėl daugiaaukščių prieš "Maxima", tai man naujiena. Bet iškart bus problemų. Nes vakarais ir dabar ten sunku pravažiuoti (palyginus su kitomis miesto vietomis).
              P.

              Comment


                #47
                Vap

                na apskritai galiu pasakyt kad Panevezy daugeja masinu ir judejimas labai didelis ipac kaip pikas buna 5 val kaip darbas baigesi visiems.Ce kaskas snekejo del autobusu stoties na kiek snekejau so Panevezio savivaldibes darbuotoje vyr.rysiu speceliste tai sake kad autobusu stotis greiciausiai issikels arba i Nemuno gatve arba prie gelezinkelio na Nemuno gatviai as nepritarciau statyti ten autobusu stoti nes ten Panevezio arena bus.O seip dar vienas dalykas kas Panevezy nebera vietos statyti centre tai pradeda kaip Vilnius statyti uzmiestyje Dembavoi irgi prades statyti.
                :buksvx:

                Comment


                  #48
                  @Samsung
                  Apie autobusų stotį aš domėjausi. Kad tos dvi vietos iškėlimui galvojamos, tai žinau, bet ar nors kiek reikalai ten juda.

                  Aš asmeniškai būčiau už iškėlimą prie geležinkelio stoties.

                  Dėl eismo taipogi jau pastebėjau, nors Panevėžį dabar gana retai lankausi, tačiau vakarais arba šeštadienį apie 12 tikrai sunku judėti mieste.
                  P.

                  Comment


                    #49
                    Kita vasara atvaziuosiu i panevezi ! Tikiuosi jau bus apsistate siek tiek naujais pastatais...
                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                    Comment


                      #50
                      Nu manau, kad gaisrinė nauja ir dar porą pastatėlių jau bus.
                      P.

                      Comment


                        #51
                        na kaip sakant bus jau ir Babilonas bet tik 1 dalis baikta kiti verslo centriukai o gaitrine lesu iesko nes biski neuzteko bet viskas ok bus... na vienu zodziu vasara sita labai dauk statybu prasides kaip ir minejau Maxima turetu pradet statyt vasara prie Rimi 4 galima sakyt jau nes Panevezy jau yra Mini Maxima liepu al.
                        :buksvx:

                        Comment


                          #52
                          gal galit pasakyt kaip ideti nuorauka?
                          :buksvx:

                          Comment


                            #53
                            Parašė Samsung
                            gal galit pasakyt kaip ideti nuorauka?
                            http://www.miestai.sutartis.net/tink...ead.php?t=1096


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #54
                              Cia molainiu gatves namas pries nugriovima . O vietoj jo tikrai bus norfa .





                              Comment


                                #55
                                [/URL][/IMG]

                                [/IMG]

                                Comment


                                  #56
                                  nu cia ir pavarei


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    #57
                                    Nepasikuklino...
                                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                    Comment


                                      #58
                                      Kur Projektuotojų ir Klaipėdos gatvių sankryžoje jie ras 1,5 ha plotą.

                                      Nu gal ir vaizduotės neturiu, bet kur ten įtalpinti šituos pastatus neįsivaizduoju (Nu nebent "Maxima" nugriautų, kuo abejoju).
                                      P.

                                      Comment


                                        #59
                                        Vap yra prie garazu didelis plotas negi nesimato as pac prie maximos klaipedos gatviai gyvenu
                                        :buksvx:

                                        Comment


                                          #60
                                          labadiena vyriukai ir mergaites. Oho kokios nuotraukas padare kesioks. Aciu uz pastangas, taciau kita karta pasistenk ryskesnes padaryt. Tai sulauksim dar nauju investiciju ir statybu panevezyje. Parvaziuosiu i Panevezi savaitgali tai apleksiu daug statybvieciu ir foto padarysiu. Laukit naujienu is Panevezio!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X