Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji projektai Panevėžyje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau butu geriausias sprendimas. Ir aplinkai ne taip pakenktu, nes jau pradeda nervuoti tos aiksteles. Na, jei isore koreguos nezymiai, tada

    Be to tik dabar pastebejau, kad naujoji Klaipedos/Nemuno MAXIMA bus dvieju aukstu. Maciau kaip darbininkai jau darbuojasi antrame aukste. Taigi kaip kiti mane jog parduotuve nebus didele, vertetu pagalvoti. Smulkioms parduotuvems bus tikrai nemazai vietos skirta.
    دائما الليتوانيه

    Comment


      bet nevisas trbt pastato turis bus dvieju aukstu..
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Ne visas. Ten ties Statoil, kur ta betonine tvora, bus vieno auksto. Vis tiek ten bus is galo Maximos sandelys (speju) ir dalis pacios maximos. Antras aukstas ligtai prasideda nuo stiklines sienos iki Nemuno gatves puses...
        دائما الليتوانيه

        Comment


          na jeigu toks plotas tada neblogai toks mini akropolis
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            Whahah Is tikruju dziugu, kad geroje vietoje isirenge Nepykit, bet man asmeniskai nepatinka Rimi, taigi gerai, kad gavo LABAI stiprius konkurentus Na zodziu bus "karas" del klientu Bus malonu ziureti
            دائما الليتوانيه

            Comment


              o kai man dar nueit iki to mini akropolio 2 min laiko tai isviso gerai
              Neišmeskite spalvų

              Comment


                Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                Whahah Is tikruju dziugu, kad geroje vietoje isirenge Nepykit, bet man asmeniskai nepatinka Rimi, taigi gerai, kad gavo LABAI stiprius konkurentus Na zodziu bus "karas" del klientu Bus malonu ziureti
                Kad jau dabar ta "Rimi" kažkokia apsnūdus, spėju "Maxima" ją gyva suės

                Comment


                  Taip ir bus. Juk paziurekit, kasdien ne daugiau 5 masinu stovi. Kazkaip RIMI labai isitvirtino Vilniuje ir Kaune galbut, nu bet pas mus niekaip. Juk ankstesnes parduotuves Vikonda ar Sustok ir Pirk, jos priklause vienam seimininkui - RIMI. Ir ar nors viena issilaike? Man tai tolokai iki to "MiniAkropolio" bus , bet vistiek daznokai lankysiuos pakeliui is mokyklos Siaip vistiek nera geresnes parduotuves uz Klaipedos Maxima Pati seniausia, pati geriausia, pati istikimiausia, pati patikimiausia, pati paciausia (be to, ji antra pagal ikurimo metus Lietuvoje, kiek pamenu, po Vilniaus Karoliniskiu maximos )
                  دائما الليتوانيه

                  Comment


                    Grizau is darbo ir suzinojau kad visas plotas kuris yra prie maksimos klaipedos 103,priklauso Maxima LT.Kur yra nemazas tuscias plotas,ten zadama statyti akropoli.VP nori nukonkuruoti Babilona. man tai patinka.
                    :buksvx:

                    Comment


                      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                      Taip ir bus. Juk paziurekit, kasdien ne daugiau 5 masinu stovi. Kazkaip RIMI labai isitvirtino Vilniuje ir Kaune galbut, nu bet pas mus niekaip. Juk ankstesnes parduotuves Vikonda ar Sustok ir Pirk, jos priklause vienam seimininkui - RIMI. Ir ar nors viena issilaike? Man tai tolokai iki to "MiniAkropolio" bus , bet vistiek daznokai lankysiuos pakeliui is mokyklos Siaip vistiek nera geresnes parduotuves uz Klaipedos Maxima Pati seniausia, pati geriausia, pati istikimiausia, pati patikimiausia, pati paciausia (be to, ji antra pagal ikurimo metus Lietuvoje, kiek pamenu, po Vilniaus Karoliniskiu maximos )
                      O kiek "Rimi" apskritai Penevėžyje? Kartais ne ta vienintelė?
                      Paskutinis taisė pauliaK; 2007.01.18, 21:59.

                      Comment


                        Tai aisq. Ir ta skurdoka

                        O apie konkuravima su Babilonu, man patinka
                        دائما الليتوانيه

                        Comment


                          Parašė Samsung Rodyti pranešimą
                          Grizau is darbo ir suzinojau kad visas plotas kuris yra prie maksimos klaipedos 103,priklauso Maxima LT.Kur yra nemazas tuscias plotas,ten zadama statyti akropoli.VP nori nukonkuruoti Babilona. man tai patinka.
                          Samsung is kur tokios zinios? man teko girdeti kad ten nupirko is vokieciu ta sklypa uz maximos, bet kad bus kazkas pan i akropoli tai pirma karta girdziu
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                            Taip ir bus. Juk paziurekit, kasdien ne daugiau 5 masinu stovi. Kazkaip RIMI labai isitvirtino Vilniuje ir Kaune galbut, nu bet pas mus niekaip. Juk ankstesnes parduotuves Vikonda ar Sustok ir Pirk, jos priklause vienam seimininkui - RIMI. Ir ar nors viena issilaike? Man tai tolokai iki to "MiniAkropolio" bus , bet vistiek daznokai lankysiuos pakeliui is mokyklos Siaip vistiek nera geresnes parduotuves uz Klaipedos Maxima Pati seniausia, pati geriausia, pati istikimiausia, pati patikimiausia, pati paciausia (be to, ji antra pagal ikurimo metus Lietuvoje, kiek pamenu, po Vilniaus Karoliniskiu maximos )
                            pats laikas jai virs i nauja ir grazu akropoli butu ~
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              Kiek teko girdėti Panevėžio RIMI vadovas (ar vadovė, net nzn) švelniai tariant plevėsa, tad rezultatus aiškiai galima matyti O dėl žemės prie senutės Maximos tai čia įdomiai, iš pradžių buvo skirta bažnyčios statybai, vėliau nusipirko LIDL'as, o dabar Maxima įsigijo Galima teigti, kad Lietuvoje viskas galiausiai susiveda į MAXIMĄ
                              Visos forumo temos apie Panevėžį:
                              http://www.miestai.net/forumas/tags.php?tag=panevezys

                              Comment


                                Tai vis geriau, kad VP įsigijo tą sklypą, negu koks nors UAB "Budulio investicijos", bet dėl Akropolio tai labai labai stipriai abejoju. Nemanau, kad VP kištų pinigus į tokį projektą, nes jo atsipirkimas būtų labai lėtas. Optimaliausias variantas ten - Daugiabučių gyvenamųjų namų su biurų patalpomis kompleksas.

                                Comment


                                  Nu bažnyčia turėjo būti toje vietoje, kur dabar „Blizgantis dramblys“ (ar kaip ta degalinė)
                                  P.

                                  Comment


                                    bet kazi ar ji ten bus
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      Tai man atrodo jau kažkur buvo rašyta, kad ten tikrai jau nebebus.
                                      P.

                                      Comment


                                        DTS ar tu tas pats DTS kuris pazista Morki ?
                                        دائما الليتوانيه

                                        Comment


                                          siaip cia ne vieta, bet jei apie tapati Morki kalba eina tai joa
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X