Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ką mes žinome apie realiausius projektus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John
    jeigu neklystu, ta pastata statoma Basanaviciaus g. maciau statoma dar pries gerus pora menesiu. Nors atrodo jis visai nieko, Basanaviciaus g. apskritai vertetu sutvarkyti ir atrestauruoti senus namus, nes tai galetu buti bene graziausia gatve po Gedimino pr.
    Hem, na nesvarbu kada, svarbu, kad stato
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantaz
      J. Basanavičiaus gatvėje prasideda 7 aukštų modernių butų pastato statyba
      Iki statybų (foto - pernai per Kalėdas) atrodė taip:


      http://www.slinija.lt/basanav.php

      Comment


        A, dabar pamenu, kad ir pats mačiau, gal net ir seniau nei prieš 2 mėn
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Dėkui už foto. Tas Helios tai tikrai masyvus turėtų būt, visgi 20,000. Vat įdomu kiek jis kainuos
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Beje, kur tiksliai buvo tas "Helios" kino teatras?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Helios kino teatras buvo Didžiojoj gatvėj, netoli Rotušės. Dabar ten lygtai įrengtas "Helios" naktinis klubas.

              Comment


                Netgi Vyrokas iš šito kampo žiūrint neblogai atrodo
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Nors iš tikrųjų tas vidinis fasadas ir stogas laikui bėgant patamsės arba belieka tikėtis, kad susikels turtingi žmonės ir perdažys visą pastatą

                  ir aišku ačiū už nuotraukas
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Parašė John

                    gaila net sitiek meno ant sienu bus prarasta D

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      o tai ka cia statys as taip ir nezinau kas kas zino?

                      Comment


                        http://tinkle.miestai.net/viewtopic.php?t=147&start=340

                        Antras nuo viršaus atsakymas

                        Comment


                          nu ka visai nieko pagaliui tie griaciai igaus zmogiska pavidala.

                          Comment


                            Kažkada netyčia užsiregistravau, tai ASA siunčia naujienas kas mėnesį.
                            Anksčiau jų straipsnių citatos buvo be datų, tai jų vertė buvo apylygė nuliui.

                            http://www.asa.lt/lt/index.php3
                            Kai ką galima įmesti į atskiras temas

                            N A U J I E N O S

                            >> 2004.08.18.> "Siemens arenos" galimybės beveik neribotos Nuo šiol stebėti tarptautinių sporto čempionatų ar pasaulinio garso muzikos atlikėjų pasirodymų Lietuvos gyventojams nebereikės važinėti į kaimynines ar tolimesnes šalis. Jie savo mėgstamas žvaigždes galės išvysti tiesiog namuose - šį rudenį Vilniuje atsidarančioje universalioje "Siemens arenoje". Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.18.> Šiemet bus pradėtos Vilniaus Vandens parko statybos Šių metų pabaigoje, pasibaigus universalios "Siemens arenos" statyboms, bus pradėta statyti kita sudedamoji Vilniaus pramogų parko dalis - Vandens parkas. Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.18.> Socialinio būsto fondą Vilniuje papildys du nauji daugiabučiai namai Siekiant plėsti sostinės socialinio būsto fondą, Vilniuje, Karaliaučiaus gatvėje, planuojama pastatyti du daugiabučius namus. Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.18.> Birželį statybos kainos išaugo 0,3 proc. Statistikos departamento duomenimis,Lietuvoje statybų kainos šių metų birželio mėnesį, palyginti su geguže, išaugo 0,3 proc. Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.18.> Nekilnojamojo turto sandorių padaugėjo beveik pusantro karto Valstybės įmonės "Registrų centras" duomenimis, per šešis šių metų mėnesius nekilnojamojo turto sandorių padaugėjo 47 proc. - nuo beveik 32 tūkst. Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.18.> Žemaitės skvere - A.Gudaičio dailės galerija Sostinės centre, Žemaitės skvere planuojama statyti A.Gudaičio dailės galeriją su viešbučiu, komercijos centru ir bendro naudojimo kiemu - skveru su skulptūra. Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.18.> Radaras puviniui nustatyti Naujais bandymais siekiama patobulinti komercines technologijas, kurios nešiojamo radaro pagalba galėtų aptikti puvinį. Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.18.> Vilniečiams - kompensacijos už valstybės išperkamus gyvenamuosius namus Savininkams, kuriems atkurta nuosavybės teisė į išlikusį nekilnojamąjį turtą, už valstybės išperkamus gyvenamuosius namus, jų dalis ar butus bus atlyginama pinigais. Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.18.> Lengvesnis, tvirtesnis, ekologiškai švaresnis Australijos mokslininkai sukūrė naują pralaidžią orui betono rūšį, skirtą gyvenamųjų namų statybai. Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.17.> Vilniaus pietinio aplinkkelio statyba - Sanglaudos fondo lėšomis Viena iš paskutinių Finansų ministerijos Europos Komisijai pateiktų paraiškų - dėl Vilniaus pietinio aplinkkelio statybos investicinio projekto, kurio bendra vertė - 48,7 mln. eurų (168,15 mln. litų). Skaitykite plačiau

                            >> 2004.08.17.> Apie statomą pavojingą objektą reiks informuoti prieš pusmetį iki statybos Vyriausybė numatė, kad apie statomą pavojingą objektą pranešimas turės būti pateikiamas ne vėliau kaip šešis mėnesius prieš pradedant statybą ar ūkinę veiklą. Skaitykite plačiau

                            Comment


                              Kada gi pagaliau tą pramogų paraką pradės statyt?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Šiek tiek komiblokiškas, bet vis geriau nei ta baidyklė Beje, ir tankesnis užstatymas geriau atrodys
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  nu man jis visai nieko...bet kainos tai... Tik tuos kelis daugiaaukscius salia galetu parekonstruoti...

                                  Comment


                                    Delfinas tai apskritai yra didziulis, smirdantis ir slyksciai atrodantis SUDAS.
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Beje gal kas zinot ka apie statybas pasilaiciuose, prie Gabijos gatves? Einant nuo pasiliaciu gatves i Gabijos gatve po desine matosi gana stambios statybos.
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        Parašė blitz
                                        Beje gal kas zinot ka apie statybas pasilaiciuose, prie Gabijos gatves? Einant nuo pasiliaciu gatves i Gabijos gatve po desine matosi gana stambios statybos.
                                        daugiabuciai turi omeny prie justiniskiu gatves ar uz gabijos gimnazijos? abiem atvejais ir ten ir ten stato daugiabucius...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X