Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė aidz
    man iskilo klausimas, as tik registru centro dandoraizio statyba neveluos, nes kiek ziniiose maciau uzpalingavo registru centra auditoriai: per dideli atlyginimai, nepagristi paslaugu ikainiai ir visa kita.. ar tik tai nelems projekto stabdymo...
    siandien ejau pro ten, tai tikrai neatrodo, kad kas nors stotu. Jau iskastos nemazos duobes. Ir dar daugiau rausiama su dviem ekskavatoriais. Zodziu viskas labai malonu akiai

    Comment


      na ziuresim kaip ten bus, ar nesimanys tik pastato aukstinumo mazint... na aisku nenoriu prikarkset cia ash....

      Comment




        geriau atvirksciai sugalvotu

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Gal kasnors zino kaip ten viskas siuo metu vyksta statybos aiksteleje?
          Ar "Vetruna" isvis ka nors daro?!

          Comment


            Parašė Inga
            Gal kasnors zino kaip ten viskas siuo metu vyksta statybos aiksteleje?
            Ar "Vetruna" isvis ka nors daro?!
            Daro, daro, ir gan stropiai. Kai vėliau būsiu namie, šiandienos nuotrauką atsiųsiu
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Na štai ir atnaujinimas (dėl sniego nesimato, kokio gilumo duobės)

              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Is nuotraukos atrodo, kad nieko gero nevyksta. Mantai, gal kartais turi nauju nuotrauku ir is kitu statybvieciu?

                Comment


                  Parašė Edd
                  Is nuotraukos atrodo, kad nieko gero nevyksta. Mantai, gal kartais turi nauju nuotrauku ir is kitu statybvieciu?
                  Tik iš Vyroko ir Vilniau vartų, tačiau nieko naujo ten nėra. Beje, per 13 d. servas viršijo 50% leistino duomenų srauto, tad su nuotraukom reiks pastabdyt, ar tai kur kitur talpint
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Parašė Mantaz
                    Tik iš Vyroko ir Vilniau vartų, tačiau nieko naujo ten nėra. Beje, per 13 d. servas viršijo 50% leistino duomenų srauto, tad su nuotraukom reiks pastabdyt, ar tai kur kitur talpint
                    Talpink kur nors kitur, kad ir imageshack.us

                    Comment


                      Parašė Edd
                      Is nuotraukos atrodo, kad nieko gero nevyksta. Mantai, gal kartais turi nauju nuotrauku ir is kitu statybvieciu?
                      Nesupratau. Kasa duobe pamatams,ko dar norejai "gero" pamatyti?
                      Darbai vyksta

                      Comment


                        viska ten tvarkoj, tik ta duobe, kokia yra dabar, pagal matmenis lyg ir per maza pamatam , gal paplatins veliau

                        Comment


                          'Vėtrūna' atrodo, kad ruosiasi statyti ir visa pastata (taip buvo parasyta sostineje). Kazkokia neaiski imonele registruota Rainiu kaime. Turbut nieko gero is to registru centro nebus.

                          Comment



                            tai gal cia puspali neatnaujintas jau nuo viduramziu , bet vistiek pasvarscius nesuprantama kaip tokio stambaus projekto rangovas gali buti imone is kaimo ..

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              @John: Tai, kad sostineje buvo parasyta, kad dangoraizi statys "Vetruna", nors gal ir zurnalistai suklydo, ka jie daznai "megsta" daryti.

                              Comment


                                Gal nėra viskas taip blogai. Jei įmonė registruota ne mieste, dar nereiškia, kad ji visiškas š. Pvz. BRC oficialus adresas yra:

                                UAB BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS
                                Užubalių k., Avižieniai, LT-14180 Vilniaus raj.

                                Nors tie Avižieniai yra kokie 7km nuo Vilniaus

                                Juk statybos kompanijai juo labiau reikia didelio ploto laikyti techinkai, tad visai galimas daiktas, kad būstinė yra ne miesto centre.

                                Comment


                                  daugumas statybinių firmų taip daro: laimi konkursą ir tampa gen. rangovais, o toliau, samdo sub rangovus, ir iš to kala litus iš anų, už terminų nevykdymą.
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    mes cia galim svarstyt nesvarste, bet vistiek, kaip ir Jonas sake, reik renderiu normaliu, bo is to laikrascio nieko gero nesimato.

                                    Comment


                                      beje, kiek pamenu, tai vetruna klp state turgu ten paprastas tas turgus, bet darbai gan sparciai vyko

                                      Comment


                                        oho, sakyciau, jie uzsieme gan milziniska teritorija... Tai nejaugi visas sis plotas ir bus naudojamas RC projektui?...

                                        Comment


                                          Esu iš susijusių žmonių girdėjęs, jog šalia dar parkelis bus
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X