Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kaip matau medelius jau iskirto. Gamtos myletojai manau issiziotu pamate tokias nuotraukas. Ir vel zaliojo vilniaus saugotojai nesuspejo

    Comment


      spejo normaliai sumokejo pinigeliu kad kaletu iskirt tuos medzius, va taip ir dingsta musu miestu zalieji arealiai, gamta reik mule ir saugot
      nu tipo

      Comment


        Gerai kad nebuvo nuotrauku kai ant Ozo kalno Akropolio admina statyti pradejo, va ten tai visa miska iskirto, bet niekas net sureaguoti nespejo.

        Comment


          siandien nusprendziau siek tiek pavaikscioti po miesta ir paziureti kaip vystomos svarbesnes statybos. Stai keletas svieziu nuotrauku is "Registru centro" statybvietes. Koleikas vis dar vyksta paruosiamieji darbai: kertami medziai ir t.t.


          Cia matyt paskutinieji nenukirsti medziai




          Idomu kaip del sito namo? Kaip suprantu jo griauti nesiruosia?


          Cia bendras vaizdas, kad geriau isivaizduotu ne vilnieciai, kur iskils Registru dangoraizis.


          Taigi, koleikas nieko labai idomaus nevyksta, taciau einama teisinga kryptimi

          Comment


            Dėkui, Mariau

            Šnd pro ten praėjau, kadangi nakvojau Šnipiškėse

            laMas> Sveikas atvykęs
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              mantai mantai, ir kaip taip zmones sugeba nusiristi..


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                nakvojai snipiskese? Negi su tais vietiniais? (JOKE)
                Kiba ten pazystamu turi.

                Comment


                  Na kai toli iki namų, tai tenka glaustis kur papuola O šiaip jo, ten keletas grupiokų gyvena
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Kertami medziai?!
                    aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Naikinami Vilniaus zhalieji plotaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
                    Zalieji, gulkim po tu sunkvezimiu ratais!!!!!!!!!!!!!!
                    aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

                    Comment


                      Parašė John
                      Mariau, labai aciu uz nuotraukas
                      Galetum papostinti ir SSC temoje apie Registru centra. Reiktu isreklamuoti sita projekta kuo labiau

                      Beje, jau senokai buvo foto is Helios statybu, gal kas netycia noretu ten nusigauti ir pasizvalgyti pro objektyva?
                      Šnd naktį pro ten ėjau, deja trikojo neturėjau. Šiaip jau 4 aukštai virš vestibiulinės dalies iškilę
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        O renderis yra sito pastato?
                        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                        Comment


                          Parašė Montezauras_klp
                          O renderis yra sito pastato?
                          Buvo LR patalpintas

                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Rytoj zadejau aplankyti Helios statybviete ir Vilniaus vartus is arciau pafotkinti, nes sesija baigta - galima skirti laiko ir tokiem maloniem dalykam kaip fotkinimas, o ir siaip idomu pasiziureti, koks progresas siuo metu "Karsciausiuose taskuose"

                            @John. Tu teisus - reikia sviesti uzsienio liaudi apie cia vykstancias statybas, ypatingai apie tas, kurios dar tik prasideda. Rytoj zadu ideti i scyscraperio foruma Registru centro fotkes ir siaip is kitu naujesniu projektu.

                            Comment


                              Parašė Marius
                              Rytoj zadejau aplankyti Helios statybviete ir Vilniaus vartus is arciau pafotkinti, nes sesija baigta - galima skirti laiko ir tokiem maloniem dalykam kaip fotkinimas

                              @John. Tu teisus - reikia sviesti uzsienio liaudi apie cia vykstancias statybas, ypatingai apie tas, kurios dar tik prasideda. Rytoj zadu ideti i scyscraperio foruma Registru centro fotkes ir siaip is kitu naujesniu projektu.
                              Šaunu girdėt

                              Tik temos naujos nekurk, nes ten jau yra mano pakurta
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Parašė Mantaz
                                Parašė Marius
                                Rytoj zadejau aplankyti Helios statybviete ir Vilniaus vartus is arciau pafotkinti, nes sesija baigta - galima skirti laiko ir tokiem maloniem dalykam kaip fotkinimas

                                @John. Tu teisus - reikia sviesti uzsienio liaudi apie cia vykstancias statybas, ypatingai apie tas, kurios dar tik prasideda. Rytoj zadu ideti i scyscraperio foruma Registru centro fotkes ir siaip is kitu naujesniu projektu.
                                Šaunu girdėt

                                Tik temos naujos nekurk, nes ten jau yra mano pakurta
                                Ok Mantai, imesim malku siek tiek

                                Comment


                                  Vo tu boza , jai ir tikroweje taip atrodys tai bus nerealu, tikrai isipasisys tarp aplinkiniu statiniu
                                  "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                  Comment


                                    Joo, siek tiek pasispausti reiktu, bet bendra situacija manau nera bloga - man susidaro ispudis, kad lietuviai ssc forume netgi dazniau updeitus deda nei patys skandinavai.

                                    Comment


                                      man iskilo klausimas, as tik registru centro dandoraizio statyba neveluos, nes kiek ziniiose maciau uzpalingavo registru centra auditoriai: per dideli atlyginimai, nepagristi paslaugu ikainiai ir visa kita.. ar tik tai nelems projekto stabdymo...

                                      Comment


                                        Parašė aidz
                                        man iskilo klausimas, as tik registru centro dandoraizio statyba neveluos, nes kiek ziniiose maciau uzpalingavo registru centra auditoriai: per dideli atlyginimai, nepagristi paslaugu ikainiai ir visa kita.. ar tik tai nelems projekto stabdymo...
                                        Kiek kalbėjo tame reportaže per tv, registrų centras užims tik 3 aukštus pastate.
                                        music on my mind.
                                        FC Žaibai

                                        Comment


                                          alio, gal kas nors raset, praset renderiu is architektu,a? jei turit, tai nebukit skrudzai macdakai, pasidalinkit

                                          Comment

                                          Working...
                                          X