Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd
    Nuomininkų ar pirkėjų ilgokai tektų laukti.
    Manau viskas priklausys nuo kainų. Dar daug įmonių įvairaus plauko ofisiukuose po miestą išsibarstę. Jei siūlys normalias nuomos kainas ir žmonišką parkingą- klientų nepritruks.
    Nors taip pat turiu įtarimą kad pe "prestižinių apartamentų su nuostabiu vaizdu į Senamiestį ir Šnipiškes" čia nebus apseita
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      Čia jums geresnė vizualzacija

      Comment


        Labai prašosi dar vienas bokštelis į tarpą tarp Europos bokšto ir apartamentų
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Kaip mūsų kaimynai mėgsta sakyt "bez analogov"

          Comment


            Dar sykį pažiūrėjau vizualizaciją ir nesuprantu- ar man vaidenasi, ar ruošiamasi "tiltuką" tarp tų pastatų padaryti?
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              Parašė vytauc
              Labai prašosi dar vienas bokštelis į tarpą tarp Europos bokšto ir apartamentų
              Taip taip labai prašosi. Ir dar už Europa aukštesnis prašosi. Tada gautųsi labai graži Skyline kreivė bent jau iš šito taško žiūrint

              Comment


                Parašė vytauc
                Dar sykį pažiūrėjau vizualizaciją ir nesuprantu- ar man vaidenasi, ar ruošiamasi "tiltuką" tarp tų pastatų padaryti?
                Tau nesivaidena, o jei vaidenasi tai ir man tada . Ten tikrai tiltukas, tačiau toks neryškus. Tikriausiai dar neapsisprendė dėl to tokį pusiau matomą įdėjo

                Comment


                  Parašė liutass
                  Cia, kaip kazkada kazkoks estas sake, prasideda antrasis statybu bumas Vilniuje (kaip taline, atseit esto )
                  Na vienas objektas ir jau seniausiai buvęs pažadėtas nelabai galima būtų skyti, kad čia koks nors bumas. Nebent esto akims tai bumas
                  Parašas :)

                  Comment


                    Parašė Llinass
                    Tau nesivaidena, o jei vaidenasi tai ir man tada . Ten tikrai tiltukas, tačiau toks neryškus. Tikriausiai dar neapsisprendė dėl to tokį pusiau matomą įdėjo
                    Man ta mintis su tilteliu nelabai prie širdies. Jis vizualiai prilipdytų žemesnį pastatą prie aukštesnio ir jie atrodytų kaip vienas išsidarkęs pastatas, o ne kaip du atskiri. Be to tai ne kokie "Petronas towers", kad tas tiltelis turėtų ypatingą funkcinę reikšmę
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      Parašė Svecias
                      Na vienas objektas ir jau seniausiai buvęs pažadėtas nelabai galima būtų skyti, kad čia koks nors bumas. Nebent esto akims tai bumas
                      O aš tai irgi pavadinčiau antruoju bumu, tik dabar šiek tiek mažesnis nei pirmasis. Lauksim trečiojo, Lietuvos telokomo ir gal dar

                      Comment


                        Parašė vytauc
                        Dar sykį pažiūrėjau vizualizaciją ir nesuprantu- ar man vaidenasi, ar ruošiamasi "tiltuką" tarp tų pastatų padaryti?
                        Ten ne tiltukas o užnagarije esančio pastato konturas . Bent man taip atrodo

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Parašė Ežiukas
                          Ten ne tiltukas o užnagarije esančio pastato konturas . Bent man taip atrodo
                          Ar tikrai? Įsižiūrėk geriau:

                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            Parašė Llinass
                            O aš tai irgi pavadinčiau antruoju bumu, tik dabar šiek tiek mažesnis nei pirmasis. Lauksim trečiojo, Lietuvos telokomo ir gal dar
                            Na Lietuvos viešbučio plėtra žada dar porą pastatukų, tiesa nelabai aukštų, bet tankumo jie pridėtų
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              Na gal ir tavo tiesa Vytauc. Bet tada tikrai nieko doro. Beto tie žmonės vizualizacijoje ūgio per dų aukštus .


                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Na tikrai labai grazus du pastateliai ir spalvike gera
                                :geria: Už Lietuvą!!

                                Comment


                                  Paaukojau pietus ir nulėkiau į NMC papleškint.

                                  Montuojamas dar vienas kranas




                                  Bokšto kolonos iš arčiau
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Labai didelis dėkui
                                    :geria: Už Lietuvą!!

                                    Comment


                                      Plotas tikrai nėra mažas... Dabar belieka laukt, kol abu šaus į viršų

                                      Comment


                                        Įspudingai statybos aikštelė atrodo.
                                        Parašas :)

                                        Comment


                                          Aciu Mantai uz pietu paaukojima. Statybu aikstele gan ispudingai atrodo
                                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X