Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vakarykshte fotke:

    Comment


      Parašė dariusn
      Vakarykshte fotke:
      Ir kam cia aiskiau pasidare, kas vyksta?
      אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
      אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

      Comment


        Dėkui už nuotrauką. O šiaip nieko ten labai nevyksta, nors keli darbininkai dar bazuojasi, be to tas ekskavatorius daro kažkokią pertvarą. Visgi nieko konkretaus
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Nu kaip nevyksta, juk aiskiai matosi kad daro zvyro karjera

          Comment


            Parašė liutass
            Nu kaip nevyksta, juk aiskiai matosi kad daro zvyro karjera
            Kitais žodžiais tariant - kasa katlavaną Ir kas?Ogi nieko.Teks laukti ir burti iš tuščių maišelių.
            אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
            אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

            Comment


              atkase silumine trasa, tikriausiai ardys

              Comment


                Šįryt prasidėjo šiokie tokie aktyvesni darbai. Jau mačiau, kad mūrijamos pamatų sienelės ir šiaip, nemažai bruzdesio buvo Tikimės vėl nesustos
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Po paskutinio papildymo nieko esminio neįvyko Šiuo metu pamažu betonuojamos sienelės ir regis demontuojami seni inžinieriniai tinklai. Tad tiek tų žinių



                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Gal kas gali paaiskint kam reikalingos tos betonines sienos?
                    Klaipedoj, prie Akropolio, kur turejo but paprasta stovejimo aikstele, tokias sienas betonuoja. Uzsisvajojau, gal dangoraizi statys
                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                    Comment


                      Gal požeminis parkingas ?
                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                      Comment


                        Šioks toks papildymas

                        Statybų aikštelėje daugėja transporto:


                        Po truputi rausiamos žemės:




                        O dabar įdėmiai pažiūrėkite ką daro šie darbininkai:










                        Tiems, kurie nepamatė, pažiūrėkite dar kartą, montuojamas pagrindas kranui!

                        Comment


                          Hehe, šiandien tas keltuvas kaip tik įvažinėjo pro vartus, kai praėjau pakeliui į darbą. Pagalvojau, kad tokie naudojami kranų statymui, bet neatrodė, kad aikštelė jau pakankamai paruošta, kad jau būtų galima statyti

                          Pagal viską, čia turėtų kilti būtent RC pastatas


                          Kad ir kaip, labai dėkui už papildymą.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Aciu uz nuotraukas. Gal tema reiktu pervadinti kaip nors i "RC pastatas ir Vetrunos dangoraizio projektas" ar pan?

                            Comment


                              Ir ką mes čia turime?



                              Beje darbai vis spartėja, darbininkų aikštelėje daugėja, aktyviai kasama ir baiginėjami pamatai. Tik šioje foto pamatų baiginėjimo darbai liko už kadro.

                              Comment


                                o statybos jau prasidejo VALIOOO URAA !!!! MANO GRAZIAUSIAS PROJEKTAS LIETUVOJE !!!!!!!!

                                Comment


                                  nu man tai nera graziausias ar geriausias projektas Lietuvoje taciau kiekvieno nuomone skiriasi

                                  Comment


                                    Vistiek norėtųsi kokio nors aiškumo dėl paties dangoraižio. RC growndlicker'is man visiškai vienodai rodo.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      sutinku, aiskumo cia mazai

                                      Comment


                                        Parašė John
                                        Kazkas turbut tiesiog nenori, kad cia butu koks nors aiskumas.
                                        Kaip suprantu, jokio leidimo statybai irgi dar nera (tik "sklypo paruosiamuju darbu ir komunikacioju iskelimo" leidimas).
                                        Nėra, projektas dar nesuderintas, techninis projektas iš viso dar niekur nepasirodė.
                                        אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                                        אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                                        Comment


                                          Gal kas nors naujo ten vyksta?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X