Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė wgs Rodyti pranešimą
    Man irgi labai įdomu, kas pas juos nuėjo ne taip? Labai norėjau ten buto, bet jau tokio mažumo kamarėlių prikliopino tame naujame name, ir dar už tokią kainą, kad teko atsisakyti. Dėl aplinkos nematau ten problemų, kiemai kaip kiemai, maži, bet gražiai susitvarkę, bent jau vasarą buvo...
    Na mano butas F korpuse tai pvz. laiptines apdaila kitur geresne ir plyteles ant sienu 1 aukste yra, liftai erdvesni, apsvietimas geriau padarytas 1 ir 2 etapuose. Prastai apsviesta teritorija aplink pati nama (sviestuvas realiai tik prie iejimo i laiptine). Name dar niekas negyvena, o laiptine pirmam aukste jau visa suniuokota (statybininkai ar kas kitas apibraize sienas?). Bute irgi defektu daug buvo, bet ten +/- kazka patvarke, bet keliu dalyku nenori tvarkyti. Lubos pvz is tokiu perdengimo ploksciu tai labai nelygios, stiazke truko, langai subraizyti, duris reguliuoja jau 3 karta bet vis nesureguliuoja tinkamai. Bet labiausiai aisku nuvilia, kad del visko reikia gincytis, to nedarysim, tas kitiem nekliuvo bla bla bla, zodziu moki didelius pinigus o dar reikia irodineti savo tiesa, na tikrai nesitikejau tokio poziurio, tuo labiau, kad antra buta perkam is ju (pirmas - Konarskio g.). Na zodziu zinociau, kad taip viskas bus tai atsisakyciau sito pirkinio tai tikrai.
    Paskutinis taisė edskaz; 2016.11.29, 21:12.

    Comment


      Parašė edskaz Rodyti pranešimą
      Na mano butas F korpuse tai pvz. laiptines apdaila kitur geresne ir plyteles ant sienu 1 aukste yra, liftai erdvesni, apsvietimas geriau padarytas 1 ir 2 etapuose. Prastai apsviesta teritorija aplink pati nama (sviestuvas realiai tik prie iejimo i laiptine). Name dar niekas negyvena, o laiptine pirmam aukste jau visa suniuokota (statybininkai ar kas kitas apibraize sienas?). Bute irgi defektu daug buvo, bet ten +/- kazka patvarke, bet keliu dalyku nenori tvarkyti. Lubos pvz is tokiu perdengimo ploksciu tai labai nelygios, stiazke truko, langai subraizyti, duris reguliuoja jau 3 karta bet vis nesureguliuoja tinkamai. Bet labiausiai aisku nuvilia, kad del visko reikia gincytis, to nedarysim, tas kitiem nekliuvo bla bla bla, zodziu moki didelius pinigus o dar reikia irodineti savo tiesa, na tikrai nesitikejau tokio poziurio, tuo labiau, kad antra buta perkam is ju (pirmas - Konarskio g.). Na zodziu zinociau, kad taip viskas bus tai atsisakyciau sito pirkinio tai tikrai.
      Ačiū už atsakymą, labai įdomu. Projektas didelis, susidaro vaizdas, kad jie pavargo dirbti kokybiškai, pradėjo žaist "o gal nepastebės". Bet deja egzistuoja normos, kurių jie turi laikytis, ir kurių neatitikimas turi būti taisomas. Įdomu koks kontingentas susikraustys į šitus namus. Ar daug nuomos bus.
      Dėl laiptinės, tai mano projekte žadėjo perdažyti kai visi pasibaigs remontus. Įdomu ar padarys

      Comment


        Parašė wgs Rodyti pranešimą
        Ačiū už atsakymą, labai įdomu. Projektas didelis, susidaro vaizdas, kad jie pavargo dirbti kokybiškai, pradėjo žaist "o gal nepastebės". Bet deja egzistuoja normos, kurių jie turi laikytis, ir kurių neatitikimas turi būti taisomas. Įdomu koks kontingentas susikraustys į šitus namus. Ar daug nuomos bus.
        Dėl laiptinės, tai mano projekte žadėjo perdažyti kai visi pasibaigs remontus. Įdomu ar padarys
        Taip man irgi kilo toks itarimas, kad tiesiog pradejo maksimaliai spausti pelna. Vilbra kategoriskai pareiske, kad laiptiniu neperdazines kazkodel, nors pvz Konarskio g. name perdaze visas laiptines lygiai po metu. Del nuomos manau, kad 30% bus paleisti nuomai.
        Paskutinis taisė edskaz; 2016.12.02, 10:46.

        Comment


          http://www.15min.lt/verslas/naujiena...oje-973-729236

          "Nauji daugiabučiai Vilniaus Naujamiestyje, tarp Savanorių prospekto ir Žemaitės gatvės, greičiausiai statomi buvusių kapinių vietoje. Tikslių duomenų, kas čia laidoti, nėra, spėjama, jog tai galėjo būti maro aukos. O pati kapinių teritorija gerokai didesnė, joje dar sovietmečiu iškilo daugiabučiai, vaikų darželis, stadionas. Vis dėlto, paveldosaugininkai nematė priežasčių stabdyti naujų statybų.

          Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/nauji-namai-vilniaus-naujamiestyje-kyla-sovietmeciu-sunaikintu-kapiniu-vietoje-973-729236"

          Comment


            Parašė Dogg Rodyti pranešimą
            http://www.15min.lt/verslas/naujiena...oje-973-729236

            "Nauji daugiabučiai Vilniaus Naujamiestyje, tarp Savanorių prospekto ir Žemaitės gatvės, greičiausiai statomi buvusių kapinių vietoje. Tikslių duomenų, kas čia laidoti, nėra, spėjama, jog tai galėjo būti maro aukos. O pati kapinių teritorija gerokai didesnė, joje dar sovietmečiu iškilo daugiabučiai, vaikų darželis, stadionas. Vis dėlto, paveldosaugininkai nematė priežasčių stabdyti naujų statybų.

            Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/nauji-namai-vilniaus-naujamiestyje-kyla-sovietmeciu-sunaikintu-kapiniu-vietoje-973-729236"
            Seniai žinoma tiesa. Apie tai jau diskutuota ir šiame forume.
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
              turi buti 6 aukstu pastatas su parkingu. Gyventojai banina, todel projektas sustojo. Bet matant link'e nurodyta antra foto, tai vaizdas nuo maniskes nuotraukos skiriasi, reiskias projektas pajudejo, tai gal ir vyksta kazkas. Gal kiti tures kokios info, kurie dazniau toj zonoj lankosi?

              http://www.respublika.lt/lt/naujieno...alanda_dantis/
              pardavime butai:
              https://www.capital.lt/lt/parduodama...o-g-20-p165200

              Comment


                /\ Atrodo daug žadančiai:



                Comment


                  Atrodo išties gerai. Naujamiesčiui toks stilius mano supratimu yra pats tinkamiausias, galėtų kur kas plačiau būti taikomas. Tik kad ir kaip gerai beatrodytų, jeigu nebus iškirsti toje vietoje medžiai, miesto veidui pastatai turės menką įtaką. Vizualizacijose parodyti mažyčiai medeliai, tik įdomu ar tik dėl to, kad per dabartinius medžius ir vizualizacijos nesimatytų, ar dėl to, kad išties jie bus keičiami, nes prie 'senosios' dalies medžiai nebuvo nei nukirsti, nei pakeisti, tik apgenėti (vis šis tas, kol vėl neapaugs).

                  Comment


                    Tai gali musu bendruomene pasirupinti jaunais medziais, su jais lengviau susidoroti . O didesnius galima per koki uragana nukirsti.

                    Comment


                      O kuom tie medžiai blogai?

                      Comment


                        Pataisykit mane jei klystu, bet tie medžiai jau prieš gerą pusmetį buvo iškirsti.

                        Comment



                          nereik taisyt, nes neklysti

                          Comment


                            Labai gerai, jeigu ten juos iškirto, matyt seniai ten buvau.

                            Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                            O kuom tie medžiai blogai?
                            čia žinoma skonio reikalas, tačiau bent jau man asmeniškai norėtųsi, kad medžiai augtų ten, kur jiems ir vieta - miškuose ir parkuose. Daryti iš miesto gatvės mišką manau nėra labai gerai. Yra gerai, kada ta gatvė baisi ir medžiai tą baisumą paslepia, pvz. miegamuosiuose rajonuose man medžiai nekliūna. Tačiau centrinėse miesto gatvėse, kurios realiai ir kuria miesto veidą, norėtųsi matyti tą miesto veidą, o ne mišką.

                            Pvz. ta pati Kalinausko gatvė kur yra miškas:


                            ir kur miško nėra:


                            Mano skoniui antrasis variantas daug labiau imponuoja ir tai visai nereiškia, kad man medžiai nepatinka Man labai patinka ir medžiai ir parkai ir miškai, tačiau patinka ir miestai, dėl to nesinori aukoti to miesto vaizdo, kurio mes labai nedaug turime tam, kad padidinti miško plotą, kurio Vilniuje tikrai netrūksta. Visai kitas reikalas yra kai medeliai, gėlės ir kiti augalai gatvėje yra kaip akcentai, pagyvinantis gatvės aplinką, tačiau tam medeliai turi būti nedideli ir gatvės vaizdą turi papildyti, o ne uždominuoti iš gatvės padarant mišką. Bet kaip ir minėjau - tai skonio reikalas

                            Comment


                              Medžiai visada suteikia jaukumo. Todėl kažkokie nedideli medeliai gali būt. Bet ne kažkokie peraugę.
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                /\ Jo, čia labai priklauso nuo medžių. Pavyzdžiui, mišką galima padaryti ir neužstojant pastatų. Na, kad ir toks pavyzdys: https://www.google.lt/maps/@41.37502...7i13312!8i6656 Ne pats geriausias, bet ką norėjau parodyt: medžių lapija prasideda ne prie žemės, o gerokai aukščiau. Yra ir kitų pavyzdžių, kur lapija prasideda dar aukščiau. Tada sudaromas pavėsis, yra žalumos, tačiau tuo pačiu nedaromas miškas. Galų gale juk žalumos galima įnešti nebūtinai medžiais: https://www.google.lt/maps/@1.295938...7i13312!8i6656

                                Aš tarp Lietuvoje vykdomų projektų labai pasigendu kokybiško ir bent minimalaus landšafto dizaino, kuomet būtų tarpusavyje derinami ne tik pavieniai medžiai ir paprasta veja, tačiau ir kiti augalai: krūmai, gėlės.

                                Comment


                                  Man kaip tik patinka, jog Vilnius yra žalias europietiškas miestas kaip dauguma vakarų Europos miestų ir tikiuosi niekada nepavirs kokia rytietiška dykyne Astana, kur būtų tik betonas ir asfaltas. Na yra ir čia keli tokie rajonai kaip pilaitė ar perkūnkiemis, tad gali ten gyventi visi, kam nepatinka medžiai.
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2016.12.30, 11:16.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    /\ Atrodo daug žadančiai:

                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas
                                    Tikrai neblogai. Reikėjo ten kažkokio masyvaus tūrio. O dėl medžių, tai net nežinau, gal ir dera jie čia, bet klausimas kokius pasodins. Nesu aš augmenijos žinovas, bet gi yra dabar tų veislių, kurios neauga labai į aukštį ir į plotį.
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Man kaip tik patinka, jog Vilnius yra žalias europietiškas miestas kaip dauguma vakarų Europos miestų ir tikiuosi niekada nepavirs kokia rytietiška dykyne Astana, kur būtų tik betonas ir asfaltas. Na yra ir čia keli tokie rajonai kaip pilaitė ar perkūnkiemis, tad gali ten gyventi visi, kam nepatinka medžiai.
                                      Reikėtų visų pirma pastebėti, kad vakaruose taip smarkiai apžėlusių miestų, kaip Vilnius, nėra. Bent jau ne sostinės. Žaluma kaip koks plaktukas, su kuriuo galima vinį įkalti, o galima ir žmogų užmušti, taip ir su medžiais - galima labai pagyvinti, pajaukinti ir padailinti miesto vaizdą, o galima jį sugadinti miestą padarant mišku. Medžiui užaugti reikia iki 50 metų, vadinasi absoliuti dauguma Vilniaus miestų medžių yra sovietų palikimas. Matant sovietinio planavimo ir architektūros kokybę, nekyla daug abejonių, kad medžių sodinimas išvis nebuvo planuojamas, o jeigu ir buvo, tai planavimas su estetika ir miesto grožiu nelabai ką bendrą turėjo, kaip ir daugiabučiai. Dėl to pas mus problema ne ta, kad 'galime pavirsti rytietišku miestu be medžiu(?)', o ta, kad mūsų chaotiška miesto augmenija būtent iš ten ir atėjus. Norint tapti vakarietišku, civilizuotu miestu, reikėtų ir civilizuotai miestą planuoti, medžius sodinti tinkamose vietose, tinkamos rūšies ir po to dar tinkamai prižiūrėti, o ne taip kaip buvo Vilniuje, t.y. belenkaip.

                                      Šita problema yra ir senamiestyje, kur medžiai užgožia netgi Vilniaus simbolius, tokius kaip Šv. Onos bažnyčia, tačiau ryškiausiai ta problema atsiskleidžia būtent Naujamiestyje, kuriame medžių priaugę itin daug, o pats rajonas yra centrinis, su perimetriniu užstatymu, turi didelį potencialą, tačiau jį slepia po medžiais. Vos už kelių šimtų metrų nuo ankščiau minėto projekto yra dar vienas pavyzdys, kaip medžiai užgožia naujai pastatytą pastatą ir to pastato indėlis į miesto veidą tampa visiškai minimaliu.


                                      Senamiesčio terasos

                                      Comment


                                        medziai ne tik del grozio, jie dar ir ora valo. Taip kad pasiulymai naikint medzius atrodo labai nesolidziai.

                                        Comment


                                          Pasiūlymas ne naikinti medžius, o juos iškirsti ten, kur tai padaryti būtų verta. Tai sudarytų turbūt tik 1/10000 visų Vilniuje augančių medžių, oro kokybė nuo to nenukentėtų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X