Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ten labiausiai mixo reiketu, palei gatve komercine, viduj gyvenama. Vien butu nelabai nori matyt, nes per judriu gatviu kampas.
    Beje uz busimo Vilbros pastato planuojamas parkas, turetu graziai ta vieta susitvarkyti.

    Comment


      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
      Taxi parkas irgi lengvai juda. Maciau sudeti langai su juodais remais virsutiniame aukste. Dar hannerio sklypas uz Naujininku tilto. Zodziu biuru ir Naujamiestis nepritruks.
      Hannerio sklype ramybė. Manau darbų ten dar teks palaukti bent jau kol kažkiek su Žalgirio kvartalu susitvarkys.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė MindaugasR Rodyti pranešimą
        Beje uz busimo Vilbros pastato planuojamas parkas, turetu graziai ta vieta susitvarkyti.
        Arba aš nesuprantu Vilbros projekto vietos arba kažkas negerai su ta parko vieta. Nes savivaldybės skelbta vieta yra prie Kauno-Algirdo kvartalo.

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Arba aš nesuprantu Vilbros projekto vietos arba kažkas negerai su ta parko vieta. Nes savivaldybės skelbta vieta yra prie Kauno-Algirdo kvartalo.
          Kalba, matyt, apie būsimą parką su apžvalgos ratu Kauno-Algirdo ten tik skveras kažkoks bus, bet ir tai kiek toliau pagal mane. Uptown vizija (parkas viduriniame kvartale, na, susigaudysit pagal gatves ):

          http://www.aketuriarchitektai.lt/wp-...tervencija.jpg
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Vilbra ne biurą statys - Statybos tipas: Nauji negyvenamieji statiniai
            Pavadinimas: Prekybinės-administracinės-gyvenamosios paskirties pastatas (13) ir gyvenamosios paskirties pastatas (7.3)

            Tai bus realiai gyvenamasis su komercinėmis patalpomis pirmuose aukštuose. Gal dalis bus biurai.

            Comment


              Būtu kurkas logiškiau, nors vieta ten prastenė nei buvo NN.

              Comment


                Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                Jei čia Vilbra tai labai keista, kad netesia daugiabučių statybų kur nors Naujamiestyje kai jų Naujamiesčio Namai buvo vienas sėkmingiausių pastarojo meto projektų (iš 400 butų tik kokių 2-3 dar nepardavė), o statys milžinišką biurų pastatą ir dar Naujamiestyje ko tikrai nei Naujamiesčiui (gatves tik kamšys) nei Vilniui (pilna laisvo ploto NMC dar) nereikia.
                Ir kuo gi NN buvo vienas sekmingiausiu metu projektu ? Jis tik isoriskai gerai atrodo, visa kita taupyta kur tik galejo.... Net kiemeliu deramai nesutvarke, vien zole paliko....

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                  Taxi parkas irgi lengvai juda. Maciau sudeti langai su juodais remais virsutiniame aukste. Dar hannerio sklypas uz Naujininku tilto. Zodziu biuru ir Naujamiestis nepritruks.
                  Tai nekeis viso fasado, kaip matėsi ankstesniame projekte? Jei dabartinį tik aptvarkytų, būtų liūdnoka. Nes ten dabar baisi betoninė dėžė. O ir dirbti biure su tokiais mažais langiukais ne pats smagiausias dalykas.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė edskaz Rodyti pranešimą
                    Ir kuo gi NN buvo vienas sekmingiausiu metu projektu ? Jis tik isoriskai gerai atrodo, visa kita taupyta kur tik galejo.... Net kiemeliu deramai nesutvarke, vien zole paliko....
                    Sėkmingas iš Vilbros pozicijos pardavimų prasme. Kiek dar yra projektų kur neužbaigus statybų jau parduota 98% butų. Architektūrine prasme tai ten aišku ekonominis variantas, bet ne toks blogas kaip 90% kitų gyvenamosios paskirties pastatų iškilusių Vilniuje per pastaruosius metus. Manau visi sutiks kad stato pagrinde visokį treshą tai jei vystytojas naudoja apdailai akmens plyteles, o ne stucco ir balkonai stikliniai, o ne pigios vielos tai jau skaitosi gerai, bet jei niekas nestatytu biurų pastatų tai būtu liudesys.

                    Comment


                      Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                      Sėkmingas iš Vilbros pozicijos pardavimų prasme. Kiek dar yra projektų kur neužbaigus statybų jau parduota 98% butų. Architektūrine prasme tai ten aišku ekonominis variantas, bet ne toks blogas kaip 90% kitų gyvenamosios paskirties pastatų iškilusių Vilniuje per pastaruosius metus. Manau visi sutiks kad stato pagrinde visokį treshą tai jei vystytojas naudoja apdailai akmens plyteles, o ne stucco ir balkonai stikliniai, o ne pigios vielos tai jau skaitosi gerai, bet jei niekas nestatytu biurų pastatų tai būtu liudesys.
                      Na kad Vilbra gerai uzdirbo tai jo linkes sutikti. Bet kad jie nei namu, nei ofisu normaliai statyti nemoka tai cia faktas. Kas buvo ju ofisu komplekse Svitrigailos g. supras. Vien tik parkavimas ko vertas, viskas ziauriai nepatogu. Tas pats su NN, o ten tos plyteles tai tik viena siena, visur kitur pigus tinkas.

                      Comment


                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                        Arba aš nesuprantu Vilbros projekto vietos arba kažkas negerai su ta parko vieta. Nes savivaldybės skelbta vieta yra prie Kauno-Algirdo kvartalo.
                        Click image for larger version

Name:	Parkelis.jpg
Views:	1
Size:	210,7 kB
ID:	1422160

                        raudonai planuojama viesa erdve, melynai Vilbra. Viesa erdve inicijuoja (FB paziurekit) Aukstamiestis. Kartu dar 2 erdves salimais bus sutvarkytos (birzelio 23, vytenio, naugarduko sevcenkos kvartale).

                        Kas liecia Vilbros biurus ir parkinga, tai klysta kritikuojantys, tiek parkingo, kiek turi nuomininkai mazai kas turi. Del NN draugas architektas nusipirko sau buta, tai labai gyre kokybe. Daug butu irengineja manau zino ka sneka.

                        Comment


                          Parašė MindaugasR Rodyti pranešimą
                          [ATTACH]7451[/ATTACH]

                          raudonai planuojama viesa erdve, melynai Vilbra. Viesa erdve inicijuoja (FB paziurekit) Aukstamiestis. Kartu dar 2 erdves salimais bus sutvarkytos (birzelio 23, vytenio, naugarduko sevcenkos kvartale).

                          Kas liecia Vilbros biurus ir parkinga, tai klysta kritikuojantys, tiek parkingo, kiek turi nuomininkai mazai kas turi. Del NN draugas architektas nusipirko sau buta, tai labai gyre kokybe. Daug butu irengineja manau zino ka sneka.
                          Tai aisku gyre kokybe, negi draugui pasakys kad s... nusipirko Apie gera kokybe man prasau nepasakokite, esu isigyjes buta 3 etape ir esu labai nusivyles tiek kokokybe, tiek aplinkos sutvarkymu, tiek klientu aptarnavimu kultura. Mano asmenine nuomone Vilbra namu statyti nemoka.
                          Paskutinis taisė edskaz; 2016.11.27, 13:02.

                          Comment


                            K-A kvartalas





                            Comment


                              Parašė edskaz Rodyti pranešimą
                              Tai aisku gyre kokybe, negi draugui pasakys kad s... nusipirko Apie gera kokybe man prasau nepasakokite, esu isigyjes buta 3 etape ir esu labai nusivyles tiek kokokybe, tiek aplinkos sutvarkymu, tiek klientu aptarnavimu kultura. Mano asmenine nuomone Vilbra namu statyti nemoka.
                              Tai kodėl pirkai?

                              Comment


                                Čia toks įdomus požiūris. Ką aš sakau - tai šventa teisybė. Bet va ką kitas nusipirkęs sako - tai tikrai melas. Tiesa greičiausiai per vidurį: butai nei ypatingai geri, nei ypatingai blogi.

                                Comment


                                  Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
                                  Tai kodėl pirkai?
                                  Todel, kad pirmi 2 etapai atrode visai neblogai, bet 3-ias gavosi "kaip visada", sutaupe visur kur tik galejo. Juk kai mokejau avansa pastatyta dar nebuvo.
                                  Paskutinis taisė edskaz; 2016.11.27, 18:59.

                                  Comment


                                    Parašė edskaz Rodyti pranešimą
                                    Todel, kad pirmi 2 etapai atrode visai neblogai, bet 3-ias gavosi "kaip visada", sutaupe visur kur tik galejo. Juk kai mokejau avansa pastatyta dar nebuvo.
                                    Gal galima sužinoti, kas jau ten taip blogai ir kas taip labai sutaupyta?

                                    Comment


                                      Man irgi labai įdomu, kas pas juos nuėjo ne taip? Labai norėjau ten buto, bet jau tokio mažumo kamarėlių prikliopino tame naujame name, ir dar už tokią kainą, kad teko atsisakyti. Dėl aplinkos nematau ten problemų, kiemai kaip kiemai, maži, bet gražiai susitvarkę, bent jau vasarą buvo...

                                      Comment


                                        Su mažais butais nebūtinai yra bėda. Jeigu geras išplanavimas, tai galima pirkti kelis butus ir sujungti. Taip berods darė Kauno g. loftai.

                                        Comment


                                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                          Su mažais butais nebūtinai yra bėda. Jeigu geras išplanavimas, tai galima pirkti kelis butus ir sujungti. Taip berods darė Kauno g. loftai.
                                          Kauno-Algirdo tą patį siūlo, nors ten ir butai ne iš mažiausių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X