Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių ir biurų kvartalas "Ozo parke"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pora šiandienos nuotraukų.


    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

    Comment


      sveiki ozo parko gyventojai! svarstau galimybe issinuomuoti 1k buta sitame kvartale, norejau paklausti ar visu butu isplanavimas toks kad kambarys sujungtas su virtuve (zr. foto) ?
      http://www.aruodas.lt/photos/LargeGr.../28503582m.jpg
      taip pat, kokia yra reali rinkos nuomos kaina (kalbu apie 1k buta) ? Nes moketi 800 uz viska ziema gal ir ok, bet vasara tai... mano manymu daugoka

      Comment


        Parašė home user Rodyti pranešimą
        sveiki ozo parko gyventojai! svarstau galimybe issinuomuoti 1k buta sitame kvartale, norejau paklausti ar visu butu isplanavimas toks kad kambarys sujungtas su virtuve (zr. foto) ?
        http://www.aruodas.lt/photos/LargeGr.../28503582m.jpg
        taip pat, kokia yra reali rinkos nuomos kaina (kalbu apie 1k buta) ? Nes moketi 800 uz viska ziema gal ir ok, bet vasara tai... mano manymu daugoka
        O kam mokėti 800 jei galima 300???

        Net Centre galima rasti.
        http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

        Comment


          Parašė music Rodyti pranešimą
          O kam mokėti 800 jei galima 300???

          Net Centre galima rasti.
          Tada skelbiu akcija: suraskite man buta (ne kambari o buta) uz 300 ir as jums pastatau deze alaus arba buteli gero vyno
          centro man nereikia, reikia ozo parko. jei rimtai, jei uzmatysite skelbimu ant laiptines duru - duokit zinoti

          Comment


            Man dabar taip pat tokia situacija, kad pats pasiimčiau ir už 800 ltl butą nuomai Oze.

            Comment


              Gal kam reikia šalia Ozo?

              Comment


                Parašė karceris Rodyti pranešimą
                Man dabar taip pat tokia situacija, kad pats pasiimčiau ir už 800 ltl butą nuomai Oze.
                tada kad ir sitas skelbimas, kuris sukasi per visus puslapius
                http://www.skelbiu.lt/skelbimai/jauk...-10712757.html

                Oranger - imesk i Asm. zin. jei turi kazkoki nebloga pasiulyma

                Comment


                  Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                  Pora šiandienos nuotraukų.
                  Atvaizdas


                  Atvaizdas
                  Tai čia "GAMA" statys.
                  "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                  Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                  Adam Mickiewicz

                  Comment


                    Parašė home user Rodyti pranešimą
                    tada kad ir sitas skelbimas, kuris sukasi per visus puslapius
                    http://www.skelbiu.lt/skelbimai/jauk...-10712757.html

                    Oranger - imesk i Asm. zin. jei turi kazkoki nebloga pasiulyma
                    Šituo jau domėtasi, šeimininkas nori vieno asmens, o man reikia dviem, ir šiaip, mažokas... Oranger , jei turi ką pasiūlyt, parašyk ir man ką ten turi

                    Comment


                      aktyviau Ozo gyventojai, kur Jusu pasiulymai ??

                      Comment


                        buciau moderatorius forumo, ikalciau minimum ispejima max bana uz tokias nesamones, ka cia rasot i normalia tema
                        ~~~~~~~~~~

                        Kalbėjau su JADu, sakė turi projektų.

                        Comment


                          Parašė Katana Rodyti pranešimą
                          buciau moderatorius forumo, ikalciau minimum ispejima max bana uz tokias nesamones, ka cia rasot i normalia tema
                          kalti banus ir ispejimus - silpnumo pozymis, taip kad neatrodai labai intelektualus su tokiais pasisakymais. Jeigu paziuretum placiau, mano ankstesnis klausimas yra glaudziai susijes su Ozo parku ir jo apylinkese esanciais gyvenamaisiais namais, taip kad.... jeigu neturite ka pasakyti, verciau patyletumete

                          Comment


                            klausyk, gerbiamas home user, as sitam forume jau arti 3 metu, ne tau spresti apie mano intelektualus ne intelektualus, ir del to silpnumo, juokingai skamba, kad nuobaudos uz taisykliu nesilaikyma yra silpnumo pozymis
                            tai paskutinis off-topic postas mano sia tema, bet as asmeniskai nenoreciau, kad forumas miestai.net pavirstu skelbimai.lt ar aruodas.lt;
                            ubagyno mums jau pakanka internete, palikim nors sita foruma svaru.
                            ~~~~~~~~~~

                            Kalbėjau su JADu, sakė turi projektų.

                            Comment


                              Parašė Katana Rodyti pranešimą
                              klausyk, gerbiamas home user, as sitam forume jau arti 3 metu, ne tau spresti apie mano intelektualus ne intelektualus, ir del to silpnumo, juokingai skamba, kad nuobaudos uz taisykliu nesilaikyma yra silpnumo pozymis
                              tai paskutinis off-topic postas mano sia tema, bet as asmeniskai nenoreciau, kad forumas miestai.net pavirstu skelbimai.lt ar aruodas.lt;
                              ubagyno mums jau pakanka internete, palikim nors sita foruma svaru.
                              kad 3m esi forume, taves protingesniu nepadaro Ok, tu savo nuomone pasilaikyk apie taisykles pasilaikyk sau, as sau ir tuo baigiam OT, kas nores tas atrasys AZ diskutuokim toliau tik apie Ozo parko projektus, statybu eigas ir t.t.
                              p.s. linksmu svenciu visiems!
                              Paskutinis taisė home user; 2011.04.22, 16:42.

                              Comment


                                2011-04-26. Pastatytas bokštinis kranas.



                                OT. Kodėl imageshack paverčia nuotrauką?
                                Paskutinis taisė M_Mindaugas; 2011.04.26, 08:49.

                                Comment


                                  "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                  Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                  Adam Mickiewicz

                                  Comment


                                    Pakeliui buvo, tai padariau kelis kadrus.










                                    Sodina kažkokius vandens augalus.


                                    Paskutinis taisė Sefas210; 2011.05.02, 15:28.
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Geria, kad tvarko - bus kur runkeliams per Europos kašio čempionatą ir alaus iš bambalių pagert ir gamtoj nusilengvint

                                      Comment


                                        2011 05 12



                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          Dear Sir,

                                          Comment

                                          Working...
                                          X