Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Baltic Hearts" verslo centras Ukmergės g-je

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar kelios nuotraukos iš jau užbaigto pirmo pastato:


    Comment


      Laukiam Jono komentarų apie niekam tikusį sprendimą dėti varstomus (į išorę) langus.
      N N N

      Comment


        Bet tikrai keistokai atrodo toks "tiuningas"

        Comment


          Parašė Mariiuk Rodyti pranešimą
          Dar kelios nuotraukos iš jau užbaigto pirmo pastato:
          Atvaizdas


          Atvaizdas
          Maž vidun neprilis
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Bet tikrai keistokai atrodo toks "tiuningas"
            Vėdina patalpas
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              Šioks toks atnaujinimas:





              Įdomu kas bus su tuo iš kairės beveik prilipusiu sovietiniu reliktu? Negi jis taip ir gadins vaizdą?


              Comment


                Atnaujinimas nuo gatvės. (09-25)
                Šį kartą nepatiko apsauginiui mano noras įamžinti statybų eigą.














                Comment


                  Nelabai suvokiu tą apsauginių susireikšminimą neleisti fotografuoti, čia gi ne kokia AE.
                  DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                  Comment


                    Jie taip elgiasi iš nežinojimo. Juk intelekto nesužaloti dirba...
                    O reikia nedaug - pateikt priežastį, kodėl negalima. Jei priežasties nėra - tegul draudžia kiek nori. Na, bent aš visada taip elgiuosi ir "madravojimai" labai greitai baigiasi, kai nesugeba paaiškinti, kas ir kaip. Nes tie "pasakyta nefotografuot", "liepta neleist"... Na, juokinga ir tiek.
                    N N N

                    Comment


                      Parašė LBP Rodyti pranešimą
                      Jie taip elgiasi iš nežinojimo. Juk intelekto nesužaloti dirba...
                      O reikia nedaug - pateikt priežastį, kodėl negalima. Jei priežasties nėra - tegul draudžia kiek nori. Na, bent aš visada taip elgiuosi ir "madravojimai" labai greitai baigiasi, kai nesugeba paaiškinti, kas ir kaip. Nes tie "pasakyta nefotografuot", "liepta neleist"... Na, juokinga ir tiek.
                      Man atrodo tokią teisę turi, neleisti vaikščioti ir fotografuoti, nes tai privati teritorija. Bet teisiškai nieko padaryti irgi negali, jei nesi įžengęs į jų teritoriją. Su aplinkkeliais kita situacija, teritorija neprivati, bet jeigu įkritum į kokią duobę, ar blokas užgriūtų, būtų kalti rangovai, kad teritorijos saugumu nepasirūpimo.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                        Nelabai suvokiu tą apsauginių susireikšminimą neleisti fotografuoti, čia gi ne kokia AE.
                        Senamiestyje tragiškiau. Vieną sykį teko būti išvadintam vagimi, grasinta iškviesti policiją, aiškinta, kas man turi būti įdomu, o kas ne, o visų svarbiausia tą darė garbingas, protingai atrodantis(na bet išdėstęs vaikiškus argumentus, tiksliau jokių neišdėstęs parodė, jog jis nėra labai jau protingas) ponas anglakalbis ir ponia be menkiausio etikos suvokimo. Tad ką čia jau kalbėti apie apsauginius, jie tiesiog daro viską savo nuožiūra.
                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Man atrodo tokią teisę turi, neleisti vaikščioti ir fotografuoti, nes tai privati teritorija. Bet teisiškai nieko padaryti irgi negali, jei nesi įžengęs į jų teritoriją. Su aplinkkeliais kita situacija, teritorija neprivati, bet jeigu įkritum į kokią duobę, ar blokas užgriūtų, būtų kalti rangovai, kad teritorijos saugumu nepasirūpimo.
                          Tau atrodo O man atrodo, kad neturi Kuris iš mūsų teisus?
                          N N N

                          Comment


                            Parašė LBP Rodyti pranešimą
                            Jie taip elgiasi iš nežinojimo. Juk intelekto nesužaloti dirba...
                            Jie taip elgiasi nes mano, kad ketini uzfiksuoti koki nors pazeidima ir pridaryti statytojams bedu. Karta esu sulaukes grasinimu is greiciausiai statybos vadovo isvaziuojancio is aiksteles fotografuojant Green Hall.

                            Comment


                              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                              Jie taip elgiasi nes mano, kad ketini uzfiksuoti koki nors pazeidima ir pridaryti statytojams bedu. Karta esu sulaukes grasinimu is greiciausiai statybos vadovo isvaziuojancio is aiksteles fotografuojant Green Hall.
                              Ko gero tai ir yra pati rimčiausia priežastis. Juk net ir specialiai nepažeidinėjant reglamentų darbo eigoje atsiranda spragų.

                              Comment


                                Vilniuje užsidegė buvusi duonos kepykla

                                Penktadienį 13.52 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Saltoniškių g. 7 dega buvusios duonos kepyklos stogas.

                                http://www.delfi.lt/news/daily/crime...#ixzz27n9h9G1Y
                                Kyla itarimas kad tai susije su šiuo projketu ir formuojama erdve aplink jį.

                                Comment


                                  Parašė miniMauglis Rodyti pranešimą
                                  Vilniuje užsidegė buvusi duonos kepykla



                                  Kyla itarimas kad tai susije su šiuo projketu ir formuojama erdve aplink jį.
                                  Su projektu nemanau, kad yra susiję, nes savininkai sklypų skirtingi (kiek pamenu duonos gamyklos MMM investicijoms priklauso). Be to vietoje buvusios duonos kepyklos, jau senai detalus planas yra patvirtintas ir jokių trukdžių nėra ten viską be deginimo išgriaut.

                                  Comment


                                    pirmasis nuomininkas:

                                    http://www.cgates.lt/lt/pagalba-klie...nts_item_id=71

                                    Comment


                                      Tikėjausi kad tos kojos bus labiau matomas acentas bet užkrovė tokias sunkias kepures, kad nelabai ir beliko to tarpo po apačią. Kažkur teko matyt (gal Taline) panaši idėja tik konceptualiau realizuota.

                                      Comment


                                        Just FYI. Pirmas nuomininkas buvo GlaxoSmithKline, po to tik C-gates.

                                        Comment


                                          Microsoft ofisas
                                          https://plus.google.com/photos/10805...59345511649505

                                          Comment

                                          Working...
                                          X