Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žvėrynas - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai tuos medinukus ir saugokit. Saugot reikia ir aplinką. Dabar dėžės kieme stovinti pirkelė, tai..... paprasčiausiai kičas.
    Show must go von!

    Comment


      Aš suprantu, jog viską galima padaryti, bet kaštai, vaikai, kaštai

      Comment


        Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
        Aš suprantu, jog viską galima padaryti, bet kaštai, vaikai, kaštai
        Na, tai jei nori biuro tokioje vietoje kaip Žvėrynas - susitaikyk su didesniais kaštais.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė VNS Rodyti pranešimą
          Tai tuos medinukus ir saugokit. Saugot reikia ir aplinką. Dabar dėžės kieme stovinti pirkelė, tai..... paprasčiausiai kičas.
          Istorinio medinuko rekonstrukcija yra kičas? Ta prasme?

          Comment


            Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
            Aš suprantu, jog viską galima padaryti, bet kaštai, vaikai, kaštai
            Kaštai kaštai, ką tuo nori pasakyti? Kažką darant yra kaštai ir kas? Toks jau projektas kurį planuoja vystyti, kame problema?

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą

              Istorinio medinuko rekonstrukcija yra kičas? Ta prasme?
              Kalbu apie visumą. Tai yra ir apie aplinką, kurioje jis stovės. Stovės dėžės kieme.
              Show must go von!

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą

                Kaštai kaštai, ką tuo nori pasakyti? Kažką darant yra kaštai ir kas? Toks jau projektas kurį planuoja vystyti, kame problema?
                Jokios problemos. Ne aš vystau, ne iš mano piniginės ima pinigus. Aš suprantu, jog troba įtraukta į Kultūros vertybių registrą, ją reik išsaugoti, bet pirma viskas taip nustekenama, jog paskui 10 kartų reikia kišti pinigus ir, spėju, dega, kaip senais gerais laikais, ne atsitiktinai, nes naują-seną imitaciją pastatyti pigau nei atkurt iš pusiau likusios.

                Comment


                  Prieš pora metų 2018 rudenį atrodė šitaip:

                  Click image for larger version

Name:	XT201412.jpg
Views:	695
Size:	1,67 MB
ID:	1850721

                  Comment


                    Parašė felar Rodyti pranešimą
                    Prieš pora metų 2018 rudenį atrodė šitaip:

                    Click image for larger version

Name:	XT201412.jpg
Views:	695
Size:	1,67 MB
ID:	1850721
                    Na tai rekosntruojant tokius namus prieš tai iš jų dažniausiai beveik nieko nebelieka. Nurinks viską, gal liks kaminai, gal dalis sienų jei tvirtos, ir viską pastatys naujai, tik taip kad atrodys identiškai.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                      Parašė index Rodyti pranešimą

                      Na tai rekosntruojant tokius namus prieš tai iš jų dažniausiai beveik nieko nebelieka. Nurinks viską, gal liks kaminai, gal dalis sienų jei tvirtos, ir viską pastatys naujai, tik taip kad atrodys identiškai.
                      Jei su Kauno Hale taip galejo padaryt, tai kodel su tokiu ne.

                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą

                        Na tai rekosntruojant tokius namus prieš tai iš jų dažniausiai beveik nieko nebelieka. Nurinks viską, gal liks kaminai, gal dalis sienų jei tvirtos, ir viską pastatys naujai, tik taip kad atrodys identiškai.
                        Žvėryne pastaraisiais metais nemažai tokių namų lavonų buvo atstatyta panašiu stiliumi. Manau šitas irgi bus ne ką prastesnis.

                        Malonioji g. 6:

                        Click image for larger version

Name:	malonioji6.jpg
Views:	698
Size:	189,3 kB
ID:	1850732

                        Vytauto g. 51:

                        Click image for larger version

Name:	vytauto51.jpg
Views:	634
Size:	233,5 kB
ID:	1850733

                        Comment


                          Būtent. Visai prabangios vilos gaunasi. Taip, kad nieko nuostabaus kad ir čia sutvarkys ir istorinė architektūra visam naujam kompleksu įdomumo pridės.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Ir netgi labai autentiškos...Langai tai išvis Žvėryno dvasių dvasia. Pasilieku ties tuo, kad gausis kičas.
                            Paskutinis taisė VNS; 2020.12.30, 16:37.
                            Show must go von!

                            Comment


                              Maloniojoj g. gavosi kičas, kitur geriau

                              Comment


                                Visų pirmą, taip nuoširdžiai savęs paklauskite, ar tai bus rekonstrukcija, kai viskas nugriaunama ir atstatoma, nes pateiktuose pvz. tai namai, švelniai tariant, geriau išlikę nei šitas pusiau skustas, pusiau luptas ir dar pusiau apgriuvęs? Antra, nesu aš kompetentingas, bet troba, kaip troba. Nei ten kažkokių įdomių formų, langinių ar panašaus dekoro nėra. Būtų įdomu paskaityti, kodėl būtet ji buvo įtraukta kaip vertybė.

                                Comment


                                  Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                                  Visų pirmą, taip nuoširdžiai savęs paklauskite, ar tai bus rekonstrukcija, kai viskas nugriaunama ir atstatoma, nes pateiktuose pvz. tai namai, švelniai tariant, geriau išlikę nei šitas pusiau skustas, pusiau luptas ir dar pusiau apgriuvęs? Antra, nesu aš kompetentingas, bet troba, kaip troba. Nei ten kažkokių įdomių formų, langinių ar panašaus dekoro nėra. Būtų įdomu paskaityti, kodėl būtet ji buvo įtraukta kaip vertybė.
                                  Kiek matosi dabartinėje nuotraukoje tai langų apvadai tikrai įdomūs. Ir jei vystytojas atstatys, tai kodėl ne?
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Gal kas turi daugiau pvz.?

                                    Comment


                                      Gaila, neturiu prie saves dabartinių foto, bet S. Moniuškos 22, D. Poškos 10, Pušų 33 ir 35

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Gaila, neturiu prie saves dabartinių foto, bet S. Moniuškos 22, D. Poškos 10, Pušų 33 ir 35
                                        Nieko, prasiėjau per http://www.archimede.lt/ ir radau dar kelis.

                                        Comment


                                          Malonioji g. tai įdomus variantas, nesu tikras, ar jie galėjo tokius langus sudėti.

                                          O šiaip aš nesu Žvėryno fanas, bet medinės architektūros paveldą saugoti reikia. Kičas ar ne kičas gaunasi čia jau labiau diskutuotina, bet vis tiek geriau 5 rekonstruoti, kurių 4 gerai, nei 5 apgriuvę.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X