Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Nidos Apartamentai" Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Nidos Apartamentai" Vilniuje

    galejo kazka ir geriau islauzt, bo tie delfino apartamentai, busimi nidos, tai tokioj vietoj man nekaip teisipaiso

    #2
    Parašė Rokas
    galejo kazka ir geriau islauzt, bo tie delfino apartamentai, busimi nidos, tai tokioj vietoj man nekaip teisipaiso
    Dėl rekonstrukcijos kaži ar galėjo ką nors geriau, tada jau geriau griaut ir statyt iš naujo
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      paprasciausiai investuotojai pasirinko paprasciausia varianta. paliks tik nesanciasias konstrukcijas ir prilibdys, tai ka nori ir vsio... siaip, jei as buciau investuotojas, tai taip pat buciau pasielges chiebra KALA babkes i vsio...

      Comment


        #4
        Super! Tas slykstus pastatas gadina visa NCC vaizda [jei ziurint nuo Gedo kalno], aisku rekonstrukcija galejo but ir geresne, bet visviena - naujienos super! Galetu dar ta pastata kur uz jo sutvarkyti, is viso butu didziule jega
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #5
          Parašė blitz
          Super! Tas slykstus pastatas gadina visa NCC vaizda [jei ziurint nuo Gedo kalno], aisku rekonstrukcija galejo but ir geresne, bet visviena - naujienos super! Galetu dar ta pastata kur uz jo sutvarkyti, is viso butu didziule jega
          jo tada tai butu super vaizdelis...

          Comment


            #6
            Beje ant to kito pastato kampo yra priklijuota reklama firmos MOLESTA kas atrodo kaip internetinis anglisko zodzio "Molester" rasymo budas Siaip, cia pastebejimas toks nekaltas.
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #7
              Net gera širdy Ačiū už nuotrauką
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Man atrodo, kad net BLC Kaune geriau rekonstruotas, negu ,,Nida'' atrodys po rekonstrukcijos. Man tai kažkokia lempa.

                Comment


                  #9
                  BLC tai ofisu pastatas, o cia tik butai, nors galbut ir galejo kazka geresnio sugalvoti. Beje, as taip ir nesupratau kuo daugeliui kaunieciu nepatinka pats BLC pastatas (nekalbu apie aikstele prie jo). Bent jau man is nuotrauku BLC atrodo neblogai.

                  Comment


                    #10
                    Na BLC man gražai atrodo tik iš V. Putvinskio gatvės pusės, o šiaip tai tik stiklinė neišvaizdi dėžutė. Beje mačiau kelis rekonstrukcijos projektus ir galiu pasakyti pasirinko patį blogiausią.
                    O dėl "Nidos" gal ir teisus. Bet vistiek galėjo labiau pasistengti.

                    Comment


                      #11
                      Pati projekto rusis- renovacija- dziugina . Projektu ivairove sostineje parodo tam tikra brandos lygi, kuri belieka patvirtinti igyvendinimo kokybe.

                      Taciau mano nuomone, toksai statinio isorinis vaizdas, koki matyti vizualizacijose, absoliuciai neatitinka aplinkos poreikio. Jau per nelyg jis "gyvenamasis namas", galintis isipaisyti kokiame nors miegamajame rajone. Ta prasme, sis statinys savo isore iskart pasako apie savo paskirti, kas paciame miesto centre neturetu buti.

                      Comment


                        #12
                        Pritariu, iš vis toje dalyje su architektūra keistai. Tas Delfinas kažkoks nesusipratimas
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Na, Delfinas berods bandytas prie kazko derinti.... Taciau juodai nusigrybautas, ypac koloristinio sprendimo poziuriu

                          O kas liecia Nida.... man koleikas daugiau klausimu nei atsakymu. Teks palaukti projekto igyvendinimo

                          Comment

                          Working...
                          X