Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė index Rodyti pranešimą
    O dauguma Talino daugiaaukščių atrodo iš tikro pobaisiai. Paprastos dėžės, aptaisytos veidrodiniu stiklu ir aliuminio kasetėmis. Mūsų "Europa", "Teo", "Hansabankas" ir "Registrų centras" atrodo tikrai geriau.


    (sori nesusilaikiau)

    Beje tiedu dar net nepradėti statyti.
    http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      Sudėtingos formos daugiaaukščiuose yra gerai. Kuo įdomesnė architektūra - tuo geriau, nes jie yra matomi iš visur ir tampa miesto simboliais. Man asmeniškai koks sudėtingos formos "Turning torso" yra daug įdomesnis už dėžutinį "Sears tower". Aišku prasta Vyrokinė apdaila gali sugadinti net ir geriausią architektūrą (gerai įgyvendintas riestainis būtų buvęs tikrai gražus).

      O dauguma Talino daugiaaukščių atrodo iš tikro pobaisiai. Paprastos dėžės, aptaisytos veidrodiniu stiklu ir aliuminio kasetėmis. Mūsų "Europa", "Teo", "Hansabankas" ir "Registrų centras" atrodo tikrai geriau.
      tai kad turning torso yra tik susuktas kubas, o sears tower'is yra sudėtingesnės tūrių sankirtos kompozicijos pavyzdys, iš vienos pusės žiūrėdamas į jį nepasakysi kaip jis atrodo iš kito kampo, priešingai nuo torso. be to pastatų mastelis skiriasi ir jei sear'as būtų tokio aukščio kaip torso, tai jis atrodytų nekaip. kas sudėtinga nebutinai gražu, kaip tik architektūrinės detalės, tokios kaip pvz hansabanko Rygoje "burės" metafora daro pastatą minimaliomis pastangomis ispūdingą, lengvai suvokiamą ir įsimenamą.

      Comment


        Parašė music Rodyti pranešimą


        (sori nesusilaikiau)

        Beje tiedu dar net nepradėti statyti.
        O tai kas? Aš įvertinau pagal vizualizacijas. Tiek architektūra, tiek medžiagos, kurios bus naudojamos, atrodo labai gerai.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          na vyroko pastatas ir graziai atrodo vizualizacijoj, todel dar reiketu ivertinti ir statybu firmele

          Comment


            Parašė Ragutis Rodyti pranešimą
            na vyroko pastatas ir graziai atrodo vizualizacijoj, todel dar reiketu ivertinti ir statybu firmele
            Visi pastatai vizualizacijose atrodo gražiai... Visai kitaip dauguma jų atrodo realybėje
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Visi pastatai vizualizacijose atrodo gražiai... Visai kitaip dauguma jų atrodo realybėje
              bent man tai tikrai ne visi, sakyciau naujausio boksto vizualizacijos yra baisios, ir telieka tiketis, kad kas nors is esmes pasikeis, o blogiausiu atveju, kad nors oranzine spalva pakeistu

              Comment


                Is tiesu oranzine spalva gan idomiai ziurisi, kada vizualija pastato ilieta i visa NMC konteksta. Ji suteikia siek tiek ivairumo ir taip vyraujoncioje mylono ton o prisotintuose aukstybiniuose pastatuose...

                Comment


                  Vyroskas prie riestainio stato bokstini krana .

                  Comment


                    Manau riestainio išvaizda turėtų pagerėt jeigu pratęs tą pradėtą vientiso stiklo fasadą tokiu pačiu stiklu. Bet kyla natūralus klausimas, ar pavyks gauti tokį patį stiklą, juk kada ateis laikas jį montuoti bus praėję kokie 4 ar 5 metai nuo ankstesnio stiklų montavimo. O jeigu nauja dalis bus dar iš kitokių medžiagų nei ši tai tikrai kratinys kažkoks gausis.

                    Comment


                      Parašė tadux Rodyti pranešimą
                      Vyroskas prie riestainio stato bokstini krana .
                      Teko pastebėti. Pagaliau pradeda kažką rimtesnio.
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        2007. 09. 05.
                        Attached Files

                        Comment


                          /\ Galima užduoti kvailą klausimą: man pačiam įdomu, kokiu būdu šis kranas ateityje bus aukštinamas? Nes šiuo metu jo aukštis atitinka esamos riestainio dalies aukštį, o paaukštinimo mechanizmų viršuje nematau.

                          Comment


                            Nespresk kol nieko dar ten normalaus nepradejo, daug ivairu variantu gali dar buti, juk patys zinot kad is vyroko galima tiketis bet ko.
                            Lithuanian Top 5 tallest buildings
                            1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                            2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                            3. Arfa 100 m. 29 f.
                            4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                            5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                            Comment


                              Man tai idomu kaip jie ta nauja dali prilibdys prie senosios juk vientisai riestas jau nebebus nes senas pastatas paaukstejes gale, mano manymu atrodys nei siaip nei taip

                              Comment


                                Parašė kukaracha Rodyti pranešimą
                                Man tai idomu kaip jie ta nauja dali prilibdys prie senosios juk vientisai riestas jau nebebus nes senas pastatas paaukstejes gale, mano manymu atrodys nei siaip nei taip
                                Senoji dalis nėra riesta tik iš vidaus, tuo tarpu jos išorinė dalis vis dar riesta. Svarbiausia, kad nepridarytų nesamonių ir nepasirinktų dar kitokių stiklų.

                                Comment


                                  O kokios ten priežastys buvo, kad nestatė viso pastato kartu?
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    Parašė kukaracha Rodyti pranešimą
                                    Man tai idomu kaip jie ta nauja dali prilibdys prie senosios juk vientisai riestas jau nebebus nes senas pastatas paaukstejes gale, mano manymu atrodys nei siaip nei taip
                                    Va taip ir prilipdys.

                                    Comment


                                      Kiek aukstu bus ?

                                      Comment


                                        Atrodys tikrai keistai tas "išsikišimas"...
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Man atrodo ta ryškiai žalia stogo spalva pjausis su oranžine Europos ir Rangos apartamentų spalva. Reikėjo naudoti šiek tiek veidrodinius stiklus, nes dabar už langų užuolaidų ir žaliuzių ekspozicija...

                                          Renovuotas bendrabutis apskritai tragedija, paaukštinimą reikėjo daryti arba identišką apatiniai daliai arba, jei jau norėta įrengti balkonus, bent jau išlaikyti proporcijas ir simetriškumą. Vietoje baltų langų rėmų reikėjo dėti tamsesnius (pilkus), o pati pastatą nudažyti pastelinėmis spalvomis, kad kuo labiau susilietu su aplinka.

                                          Apskritai manau, kad niekas nesupyktų jei Vyroko apskritai nebūtų buvę NMC. Perfrazuojant garsiąją rusų sporto komentatoriaus Ozerovo frazę - 'Net, nam takaja architektura nenužna!' ;-)
                                          Paskutinis taisė ACC; 2007.09.09, 18:20.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X