Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atrodo, prireiks dar vienos peticijos. Vilniaus savivaldybei šįkart.

    Comment


      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
      Atrodo, prireiks dar vienos peticijos. Vilniaus savivaldybei šįkart.
      Ir dar vienos Klaipėdos Savivaldybei dėl gamyklos-teršėjos LEZ'e

      Apie projektą... Pritariu daugiau mažiau visai išsakytai kritikai. Tikiuosi, kad į siūlymą tobulinti architektūrinį sprendimą bus atsižvelgta labai rimtai.
      Paskutinis taisė ; 2007.05.21, 18:18.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Pritarčiau pabloniui.Pats projektas,manau,nėra kažkoks tragiškas ar atstumiantis-tiesiog neeilinis,tačiau Vilniaus NMC jis akivaizdžiai netinka.
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          Absoliutus monstras. Prieš tokį "dangoraižį" ir aš protestuočiau!

          Comment


            Už tą "laikrodinį" variantą atrodo geriau. Bet vėlgi, daugiaaukščiams tinka šaltos, paprastos spalvos + kuo daugiau stiklo, o ne visokie margumynai. Tas pats pasakytina ir apie formas, jos turi būti "logiškos" ir iki galo įgyvendintos, o ne kažkoks atsitiktinis kratinys (tarkim šiuo atveju pats viršutinis kubikas kažkoks iškramtytas). Pats tūris pernelyg griozdiškas. Jei jau nori labai daug ploto, tai geriau tegul stato apvalių formų pastatą (neatrodys toks griozdiškas).

            Comment


              Del spalvos -- pradzioj lyg girdejau, kad kokia tai olandu firma finansuoja Vyroko statybas. Tokiu atveju nieko keisto, nes morkine yra Olandijos tautine spalva.

              Comment


                nepasakyciau, kad oranzine kaip spalva kazkuo ipatinga, bet man jos panaudojimas visur ir visaip nieko gero neduoda. Oandams gal ji ir sava, bet musu mieste ji atrodo tragiskai.

                Comment


                  Antras Objektas, kuris man nepatinka Vilniuje... Jokios estetikos, kolegijos ir kiti komerciniai visai gražiai žiūrisi, bet anas "bokštas - atleiskit...
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    tik antras objektas? Gana nepriekabus. Na o siaip, jei reiktu rinkti antitopa vln naujosios statybos - vyrokas garantuotai laimetu.

                    Comment


                      Taip, antras šeip nėra čia labai baisių pastatų, visi daugmaž dera prie bendro miesto vaizdo, bet šitas mane šokiravo.
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Idealus glūdi paprastume.
                        Nulis paprastumo. Bandoma išlaužt bala žino ką. Gausis kaip visada.

                        Comment


                          Keista, Treinys yra Mindaugo tilto architektas, o čia...

                          Comment


                            V.Treinys yra iš "Vilniaus plano" . Riestainio PV berods yra Ruseckas, irgi iš ten pat. Savivaldybės įmonė ligotais projektais užsiminėja

                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Keista, Treinys yra Mindaugo tilto architektas, o čia...
                            Mindaugo tiltas - iš kai kurių rakursų gan fotogeniškas, bet toli gražu ne šedevras.

                            Comment


                              Parašė toshas Rodyti pranešimą
                              Mindaugo tiltas - iš kai kurių rakursų gan fotogeniškas, bet toli gražu ne šedevras.
                              Aš jo šedevru nevadinau, bet į miesto centrą jis pakankamai įsipaišė. Kalbu apie kūrėjo skonį...

                              Comment


                                Na gal ir nieko būtų, jei būtų ne į aukštį, o į ilgį kuo toliau nuo centro
                                O jei pastatys, tai Vilnius bus "padarytas"

                                Comment


                                  Wau.. Kiek galima darkyti Vilniaus NMC? Ir dar tokiais griozdiškais "marmalais" ? Kažkokia "Vyrokiška" nesamonė;( Reikia ne aukštus jiems skaičiuoti,o kokybę pakontroliuoti. Panašu,pas mus,Lietuvoje, nieko normalaus negali pastatyti;(
                                  Paskutinis taisė Silber418; 2007.05.21, 22:16.

                                  Comment


                                    2007 05 20

                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                      2007 05 20
                                      Mmm, ne veltui sakoma, kad fotografuojant saulei leidžiantis, visos nuotraukos nuostabios =]] Magiškas spalvų derinys

                                      Comment


                                        Jiems apsimoka kaip vaikams smėlio dėžėje taip žaisti ar kas jiems yra? keista kompanija, švelniai tariant...
                                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                        Comment


                                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                          Panašu,pas mus,Lietuvoje, nieko normalaus negali pastatyti;(
                                          Panašu, kad atsirado ir Klaipėdietiškas daktaro prototipas...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X