Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus projektai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
    todėl ir griauna, kad ant kalno, kad matosi brudas beveik iš visų panoramų, kad jokiai funkcijai nepritaikomas ir tt. na bet ar pastatys ką geriau -tai klausimas.
    Kaip kam atrodo, gal kažkam ir brudas, o man tas pastatas gražus, įspūdingai jis atrodo, o kokia nors eilinė dėžė atrodytų bjauriai.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      O kas nors žino kaip atrodys tas naujas pastatas?... Ar čia bile griaunam, o poto jau žiūrėsim ką ir kaip...

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Kaip kam atrodo, gal kažkam ir brudas, o man tas pastatas gražus, įspūdingai jis atrodo, o kokia nors eilinė dėžė atrodytų bjauriai.
        Profsąjungų rūmai ir yra eilinė dėžė - tokių "štampovkių" pilna visa sovietija.

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Kaip kam atrodo, gal kažkam ir brudas, o man tas pastatas gražus, įspūdingai jis atrodo, o kokia nors eilinė dėžė atrodytų bjauriai.
          padarai urbanistinę analizę ir viskas aišku - š**** ne namas. ir šiaip esmė ne pastate. ten galėtų nieko nebūti - tai apskritai būtų idealu. visus pamėnkalnio šlaitus reikia tvarkyt. kodėl gi niekas nenori viešųjų erdvių? tik namo. seno naujo, kad iš visur matytųsi, kad visi kalbėtų..

          Comment


            Parašė John
            Na lyg ir kalbama apie tarptautini konkursa... sveikas protas sako, kad bus kazkas tikrai geresnio, nei dabartinis monstras. Zinoma, nebent kankina nostalgija "tarybinems" desrelems is tuoletinio popieriaus, "slapiankai" ir sovietinei architekturai...
            Tarybinėms dešrelėms ar šlapiankai aš nejaučiu jokios nostalgijos, nes tada dar buvau darželinis vaikas, ir tai apskritai ne prie ko. Man tas pastatas gražus ne todėl kad jis sovietinis ar ne sovietinis, tiesiog jis man patinka, toks gana masyvus ir su kolonomis, ir dar ant kalno, iš toli atrodo gana įspūdingai - na neįsivaizduoju kažko stiklinio ir modernaus vietoje jo. Na aišku, tai tik mano nuomonė, reikia pamatyti kas bus siūloma vietoje dabartinio pastato, kad būtų galima spręsti.

            Parašė ilestmort
            padarai urbanistinę analizę ir viskas aišku - š**** ne namas. ir šiaip esmė ne pastate. ten galėtų nieko nebūti - tai apskritai būtų idealu. visus pamėnkalnio šlaitus reikia tvarkyt. kodėl gi niekas nenori viešųjų erdvių? tik namo. seno naujo, kad iš visur matytųsi, kad visi kalbėtų..
            Erdvės ten ir taip sočiai, savaitgaliais tam tikra kategorija žmonių bent turi kur pabaliavoti Iš vienos pusės tušti Tauro kalno šlaitai, o iš kitos - nemažas parkelis iki pat santuokų rūmų. Tikrai erdvės gana, ir dar pačiame centre.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą


              Erdvės ten ir taip sočiai, savaitgaliais tam tikra kategorija žmonių bent turi kur pabaliavoti Iš vienos pusės tušti Tauro kalno šlaitai, o iš kitos - nemažas parkelis iki pat santuokų rūmų. Tikrai erdvės gana, ir dar pačiame centre.
              tai, kas dabar yra tauro kalno papėdė - tai toli gražu nėra sutvarkyta atraktyvi miesto viešoji erdvė. ji tinka tik šunims šikint ir asilams su bavariškom troikom (tiks ir senesnė) pasivažinėt. na dar kebabus dabar pardavinėja. ne veltui taurakalnio perliniai tvora apsistatė.

              Comment


                Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                tai, kas dabar yra tauro kalno papėdė - tai toli gražu nėra sutvarkyta atraktyvi miesto viešoji erdvė. ji tinka tik šunims šikint ir asilams su bavariškom troikom (tiks ir senesnė) pasivažinėt. na dar kebabus dabar pardavinėja. ne veltui taurakalnio perliniai tvora apsistatė.
                O koks būtų tavo pasiūlymas, ką norėtumei ten matyti?
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                  tai, kas dabar yra tauro kalno papėdė - tai toli gražu nėra sutvarkyta atraktyvi miesto viešoji erdvė. ji tinka tik šunims šikint ir asilams su bavariškom troikom (tiks ir senesnė) pasivažinėt. na dar kebabus dabar pardavinėja. ne veltui taurakalnio perliniai tvora apsistatė.
                  O kur centre šunis ši**nt, jei ne tokiose vietose?

                  Comment


                    'Tautos namų' statyba baigsis 'svajonių būstu vertu Jūsų' po 20K už kvadratą...

                    Man atrodo ten reiktų kažko sunkaus ir monumentalaus. Visai nebloga vieta dar vieniems Valdovų rūmams :-)

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      O koks būtų tavo pasiūlymas, ką norėtumei ten matyti?
                      mano pasiūlymas bus aiškus - kai bus paskelbtas konkursas.

                      na o jei rimtai - tai public space visame pasaulyje yra suvokiama kiek kitaip nei LT su visomis šalies realijomis. jokia čia paslaptis.

                      Comment


                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        O kur centre šunis ši**nt, jei ne tokiose vietose?
                        būtų mano valia - centre to šuns, kuris kaką padaro neliktų. ir jo šeimininko neliktų. vienas du vieši pavyzdžiai su šuns konfiskavimu ir šeimininko priverstiniu iškeldinimu - greitai situacija pagerėtų.

                        Comment


                          Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                          vienas du vieši pavyzdžiai su šuns konfiskavimu ir šeimininko priverstiniu iškeldinimu - greitai situacija pagerėtų.
                          Vienas du vieši teismai Strasbūre dėl žmogaus teisių pažeidimo ir vėl viskas po senovei

                          Comment


                            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                            Vienas du vieši teismai Strasbūre dėl žmogaus teisių pažeidimo ir vėl viskas po senovei
                            na reikėtų prieš imantis mano paminėto veiksmų plano - be jokio abejo visų pirma įvesti drausminančią tvarką ir sutvarkyti juridiką. tada ne tik strasbūras nepadėtų...

                            Comment


                              anot www.vilnius.lt "Informuojame, kad sklype Bieliūnų ir Ukmergės g. sankirtoje projektuojamas prekybos paskirties pastatas (8.3)".
                              kiek zinau ten jau duobe israusta.
                              Luidas neigia, kad cia ju projektas.
                              gal kasnors kanors girdejote?

                              Comment


                                Vilniečiams jie siūlo skrieti virš automobilių spūsčių – oro gondolomis.

                                http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=15367609

                                aš tai norėčiau, kad būtų įrengtos, oi būtų daug juoko; šiaip delfi komentaruose buvo neblogas pasiūlymas, kad gal vietoj gondolų reikia pasirinkt laumžirgius mutantus
                                ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                Comment


                                  ai šitą per žinias ryte žiūrėjau, visiška nesąmonė, projekto autoriai ko gero gerokai apsirūkę buvo, nes blaivaus proto būnant tokio daikto sugalvot negalima

                                  Comment


                                    O varge.. Tie Paksogradai valdovėliai visiškai atitrūko nuo realybės. Jau net bloga klausyt žinių iš savivaldos. Bręsta reikalas kažkokiai prancūziškai revoliucijai su giljotinavimais, nes nu.. trūksta žodžių..
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                      O varge.. Tie Paksogradai valdovėliai visiškai atitrūko nuo realybės. Jau net bloga klausyt žinių iš savivaldos. Bręsta reikalas kažkokiai prancūziškai revoliucijai su giljotinavimais, nes nu.. trūksta žodžių..
                                      Netradicine pasiruosimo rinkimams i seima strategija, nekitaip.

                                      Comment


                                        Pramogai, slidinėjimo trasai ar pan. visai neblogai būtų, jei eitų linija nuo stadiono/akropolio, žemyn. Nors gal tam yra ir tinkamesnių vietų.

                                        Comment


                                          Dar apie Tautos namus:



                                          Keista, kaip čia Paleckiukas ne prieš.
                                          gera gyventi gerai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X