Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    jie statė statė..o jis taip ir neatsistojo, aš kažkaip netikiu,kad čia taip ir baigsis viskas

    Comment


      Optimistas as, tikiu prastums. Jei Kirkilas pinigu duos net balsuosiu uz jo partija...

      Comment


        www.stadionas.lt/ jau nebeveikia...
        ir ka tai galetu reiksti...
        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

        Comment


          bet jau tie Seimo nariai tai isvis lohai(atsiprasau uz necenzurini zodi),bet 170mln kisa i kaskosi SEimo viezbuti,negu i Stadiona
          va url
          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=16481438

          Comment


            o tai kur jiems vargsams gyventi???
            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

            Comment


              Parašė LeBronius23 Rodyti pranešimą
              bet jau tie Seimo nariai tai isvis lohai(atsiprasau uz necenzurini zodi),bet 170mln kisa i kaskosi SEimo viezbuti,negu i Stadiona
              va url
              http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=16481438
              O, kaži, kuo čia Seimas dėtas?
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Tai po to dar privatizuos kitos kadencijos seimunai... Ir vel reikes statyti...
                Na ir taip kas 4 metus po daugiabuti sau... Geriau taip ir parasytu... Kiekvienas seimunas baiges kadencija turi gauti po buta... Bo vargseliai nieko neturi... O cia koks stimulas "dirbti"

                Comment


                  Lietuvos sotines politiku nachaliskumui, godumui ribu nera.


                  Stadiono aferų gijos veda į sostinės valdžios kabinetus.
                  http://www.lrytas.lt/?data=20080329&...2080329&view=2

                  Nacionalinis stadionas + Seimo viezbutis = Lietuvos sostines Vilniaus puvimas.

                  Comment


                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                    O, kaži, kuo čia Seimas dėtas?
                    Seimo nariai statysis viešbutį už 170 mln. litų.
                    http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=16481438

                    Comment


                      Parašė vlk Rodyti pranešimą
                      Seimo nariai statysis viešbutį už 170 mln. litų.
                      http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=16481438
                      Seimo nariai darys talką ir patys statys? Gal visgi Seimo reikalus tvarko Seimo kanceliarija, o ne patys Seimo nariai? Ir vis tik nerandu ryšio, kaip tie patys Seimo nariai yra susiję su stadiono statyba, ar jau kažkas neskiria Seimo ir Vyriausybės?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė vlk Rodyti pranešimą
                        Lietuvos sotines politiku nachaliskumui, godumui ribu nera.


                        Stadiono aferų gijos veda į sostinės valdžios kabinetus.
                        http://www.lrytas.lt/?data=20080329&...2080329&view=2
                        Kirkilas mano, kad tokiais apgailėtinais paistalais pavyks nusiplauti melagio etiketę. Gal kas žino kiek kainuoja tokie straipsniai? O tas kapstatybos buvęs direktorius geriau patylėtų, nes abejoju ar per visą jo buvimo direktorium laikotarpį jis dalyvavo nors vienose skaidriose statybose. Geriau paaiškintų velniam reikalinga ta nekompetetingų ir kormpuotų asmenų šutvė pavaldi savivaldybei pavadinta kapstatyba? Šiais laikais reikia konkursą skelbti ir ne tik statybos darbams atlikti, bet ir projekto vykdymo techninės priežiūros darbams, o tokias įmonėlių iš vis atsisakyti.
                        Paskutinis taisė deep'as; 2008.03.29, 09:08.

                        Comment


                          Parašė John
                          Kaip ir visa kita pas mus yra "susije" pradedant savivaldybiu tarybomis ir baigiant Robicon Group... o seimas irgi ne is Marso atskrido, o is tu paciu partiniu grupuociu suformuotas. Keista, kad kyla tokiu klausimu.
                          Apie tai yra kita kalba ir dėl to klausimų nekyla visgi keista, kad kaltė dėl nestatomo stadiono staiga krinta ant Seimo narių (beje, kažkodėl ne ant paties Seimo), nors pinigai stadionui yra, tačiau jų tiesiog neskiria Vyriausybė, beje Seimo viešbučiui jų dar taip pat niekas neskyrė
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            na cia galima susieti taip, kad is kai kuriu seimo nariu buvo siulymas stadiono pinigus skirti mokytoju atlyginimams, o paskui neilgai trukus uz labai panasia suma seimas nori statyti viesbuti...
                            tai taip ir susije.
                            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                            Comment


                              Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                              na cia galima susieti taip, kad is kai kuriu seimo nariu buvo siulymas stadiono pinigus skirti mokytoju atlyginimams, o paskui neilgai trukus uz labai panasia suma seimas nori statyti viesbuti...
                              tai taip ir susije.
                              Viskas būtų lyg ir logiška, bet:
                              1) Mokytojų atlyginimams pinigų reikia šiemet, tik dėl to ir siūlytą trūkstamų lėšų skirt nuo stadiono.
                              2) Viešbutis turbūt nebus pradėtas statyti bent porą metų, juk net projekto turbūt nėra (?).
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                taip, taisybe, bet kaip matom emocijas kai kuriems tokie sprendimai uzkabina...
                                Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                Comment


                                  Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                  Lietuvos sotines politiku nachaliskumui, godumui ribu nera.


                                  Stadiono aferų gijos veda į sostinės valdžios kabinetus.
                                  http://www.lrytas.lt/?data=20080329&...2080329&view=2

                                  Nacionalinis stadionas + Seimo viezbutis = Lietuvos sostines Vilniaus puvimas.
                                  Kauno politikai ne ką geresni, taip, kad kogero lygiosios, tamsta. Kaunas tikrąja ta žodžio prasme labiau apipuvęs. Užtenka į gatvių apšvietimo stulpus pažiūrėti. Jūsų valdžia net jų perdažymui/pakeitimui pinigų "neranda". Apšepę gatvės nuo nepriklausomybės atkurimo laikų... Ir matyt labai jau tamstai norisi, kad Vilnius supūtų ir Kaunas vėl būtų Lietuvos sostinė.

                                  O interviu, eilinis LRyto triukas. Jame jau porą metų apie šį objektą tik neigiami straipsniai publikuojami. Savaime suprantama, kad tai yra užsakytos "pasakos".
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    Kauno politikai tikrai prasti, apie tai parasiau ne viena posta Kauno temose. Taciau ar apie kauniecius sioje temoje reiktu sneketi?
                                    Leituvos sotines savivaldybes goduliai oi kaip nori plauti pinigelius - daugiau, smarkiau, geriau per stadiono statyba. Paksiukai, paksiuku draugeliai ir partneriai. Nori ir viskas .... 200 mlj. - mazai; 300mlj. - mazai; 400mlj. - ciupsim, griebsim, plausim, i seimo rinkimus pulsim...
                                    Isrinktieji i seima nenusileidzia - norim viezbucio, brangiausio, geriausio...
                                    O sprendimas toks paprastas ir seniai zinomas. Nuomotis gyvenamaji plota taip kaip daro praktiskai visos Europos politikai.
                                    Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                    Ir matyt labai jau tamstai norisi, kad Vilnius supūtų ir Kaunas vėl būtų Lietuvos sostinė.
                                    Sis teiginys neatitinka tikroves. Ne nesinori...
                                    Kalbu apie Lietuvos problemas, o ne apie tai kas geresnis/blogesnis Kauno/Vilniaus politikai ar Kaunas/Vilnius.
                                    Tiesiog manau jog Vilniaus savivaldybes politikai nori prasukti milziniska afera su stadiono lesomis, o seimunams spec.viezbutis su visais ekstra priedais nereikalingas. Ir tai ne kiek nesusije su klausimu geri ar blogi Kauno,Pandelio, Rokiskio ar Pilviskiu politikai. Tai susije su Lietuvos sostines Vilniaus politikais.
                                    Paskutinis taisė vlk; 2008.03.30, 12:07.

                                    Comment


                                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                      Seimo nariai darys talką ir patys statys? Gal visgi Seimo reikalus tvarko Seimo kanceliarija, o ne patys Seimo nariai?
                                      1.Ne seimo nariai patys nestatys. Tikrai didelis uz tokia prielaida. Ne seimunai tikrai nestatys, taciau pinigeliu savo godziai geidziamai statybai atrieks sociai
                                      2.Seimo reikalus tvarko seimunai, o seimo kanceliarija tik tarnauja seimui

                                      Comment


                                        Labai gaila, jei Nacionalinį stadioną buvo ketinama padaryti, storašiknių dėdžių, pinigų plovimo įrankiu. Apgailėtinos jų priemonės ir saiko neturėjimas...
                                        Paskutinis taisė Irma; 2008.03.30, 12:35.
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Ar moderatoriai nemano, kad dalį paskutiniųjų pasisakymų reiktų iškelti iš šios temos į tam skirtas temas, kad vėl neįsibanguotų diskusijos "ne į temą".
                                          gera gyventi gerai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X