Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė swindler Rodyti pranešimą
    A kuo ten dometis manau is tu 13 gandas pasklido kad ner ten ko eit..
    Pateiktas ne visas projektas o tas kas pateikta tai verkti noris pasifotkinom kad parodyt kaip nereikia daryt...
    Su tokiu projektu (jo dalim nzn kaip vadint) i ekspertize net bijociau eit..
    Net ir nevisas projektas??? Tai pateikta matyt, tai, kas telpa į tuos 280mln. Reikės nueiti į savivaldybę susipažinti, jei prileis, o tadą į vyriausybę šūmo kelti... Blyn, kažkokia provinciali budulių tauta.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Labiausiai patiko šitas.
      Parašė somis Rodyti pranešimą
      Tu domėjaisi Kauno projektais?

      Comment


        Parašė SPX Rodyti pranešimą
        Net ir nevisas projektas??? Tai pateikta matyt, tai, kas telpa į tuos 280mln. Reikės nueiti į savivaldybę susipažinti, jei prileis, o tadą į vyriausybę šūmo kelti... Blyn, kažkokia provinciali budulių tauta.
        Patikėkit, turiu karčios patirties su savivaldybe (Vilniaus). Ne kartą buvau pravarytas su super-detaliais projektais, po keliolikos taisymų ir pataisų. Mano didžiai nuostabai atitinkamais kanalais be ypatingų pastangų ir taisymų patvirtindavo visišką niekalą, pagal kurį net neaišku kas bus statoma!!

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Patikėkit, turiu karčios patirties su savivaldybe (Vilniaus). Ne kartą buvau pravarytas su super-detaliais projektais, po keliolikos taisymų ir pataisų. Mano didžiai nuostabai atitinkamais kanalais be ypatingų pastangų ir taisymų patvirtindavo visišką niekalą, pagal kurį net neaišku kas bus statoma!!
          nepakenktų su pakuliene susipažint artimiau

          Comment


            jooo... maloni moteriske...^%$%#^
            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

            Comment


              Kokia tragedija, ar tai reiškia, kad nebebus dainų šventės? Galės statybų aikštelėj susirinkt ir padainuot
              Gal dabar žmoniškai, kokybiškai ir neskubant viską galima bus padaryti iki kokių 2019.

              Comment


                Parašė rat Rodyti pranešimą
                Kokia tragedija, ar tai reiškia, kad nebebus dainų šventės? Galės statybų aikštelėj susirinkt ir padainuot
                Gal dabar žmoniškai, kokybiškai ir neskubant viską galima bus padaryti iki kokių 2019.
                Gal ir bus kada nors, kai pvz. aš pensijos sulauksiu
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Neskyrus lėšų, Nacionalinį stadioną teks užkonservuoti

                  Vilniaus miesto savivaldybė, nacionalinio stadiono statybas ant Vilniaus Šeškinės kalno be konkurso patikėjusi bendrovei „Veikmė“, įstatymų nepažeidė, konstatavo Viešųjų pirkimų tarnyba. Vilniaus meras Juozas Imbrasas aiškina, kad jei Vyriausybė ir toliau neskirs reikiamų lėšų, valdantieji turės prisiimti politinę atsakomybę prieš Lietuvos žmones, o stadioną teks užkonservuoti.
                  is delfi.lt

                  laukiam laukiam milijonu is vyriausybes...
                  Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                  Comment


                    Apie ta pati, tik is Vilniaus valdzios varpines:

                    Nacionalinio stadiono rangovas pasirinktas teisėtai

                    „Savivaldybė padarė viską, kad Nacionalinis stadionas būtų pradėtas ir baigtas statyti laiku. Atsižvelgėme į visus Vyriausybės prašymus: pasirašytos ir pateiktos reikiamos sutartys su rangovu, pateikta statybų programa. Viliamės, kad pagaliau baigsis politikavimas ir bus skirtas finansavimas stadionui, kurio laukia ne tik Vilniaus savivaldybė, bet ir sportininkai, menininkai, visi Lietuvos žmonės“, - teigė J.Imbrasas.
                    is vilnius.lt
                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                    Comment


                      Atrėžti nuo stadiono – duoti mokytojams

                      2008 03 17 / 17:13 /


                      Ignas Krasaukas
                      lrt.lt


                      Mokytojų streikas dalį parlamentarų galiausiai privertė ieškoti sprendimo.
                      Seime įregistruotas pasiūlymas nurėžti pusę Nacionaliniam stadionui pažadėtų lėšų ir skirti jas mokytojų atlyginimams didinti.

                      Pirmajame nutarimo projekto straipsnyje kalbama apie planą palaipsniui didinti pedagoginių darbuotojų atlyginimų koeficientus, kol galiausiai 2011 metais būtų pasiektas šimto procentų padidėjimas.

                      Taip pat siūloma į šį didinimą neįskaityti bazinės algos ar kitų bazinių dydžių, pagal kuriuos skaičiuojama pedagogų alga, padidėjimo.

                      Toliau pasiūlyme dėstoma, kad Vyriausybė turėtų pakeisti savo nutarimą dėl Nacionalinio stadiono statybos.

                      Vienas iš nutarimo projektą pasirašiusiųjų Darbo partijos frakcijos atstovas Kęstutis Daukšys lrt.lt paaiškino, kad siūloma iš 200 mln. stadionui numatytų lėšų pusę skirti mokytojų atlyginimams.

                      Nutarimą pasirašė liberalcentristų, socialdemokratų, valstiečių liaudininkų, socialliberalų ir Pilietinės demokratijos bei Darbo partijos frakcijų atstovai.

                      Lrt.lt primena, kad Nacionalinio stadiono statybų finansavimo klausimas pastaruoju metu yra įstrigęs. Vilniaus miesto savivaldybė nesugeba įgyvendinti Vyriausybės reikalavimo pasirašyti su rangovu sutartis, kuriose būtų aiškiai įtvirtinta darbų kaina ir atlikimo terminas.

                      Vilniaus meras Juozas Imbrasas penktadienį prabilo apie tai, kad negavus Vyriausybės žadėtų 200 mln. Lt statybas tektų stabdyti.

                      Tuo metu Lietuvoje tęsiasi neterminuotas dalies pedagogų streikas.

                      Švietimo ministerijos duomenimis, pirmadienį toliau streikuoja 41 mokymo įstaiga. Pedagogai grasina boikotuoti ir artėjančią brandos egzaminų sesiją.

                      www.lrt.lt
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Bet per žinias tai gana įdomiai šnekėjo.. Kažkuris vyriausybės atstovas sakė, kad pinigų skirs ir statybų nešaldys, tik nukels stadiono pabaigimą iki 2012. Anksčiau buvo kalba, kad išvis neskirs. Gal visgi susitarė, kad pinigų duos, bet mažiau?
                        Paskutinis taisė index; 2008.03.17, 18:15.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          bet per žinias tai gana įdomiai šnekėjo.. Kažkuris vyriausybės atstovas sakė, kad pinigų skirs ir statybų nešaldys, tik nukels stadiono pabaigimą iki 2012. Anksčiau buvo kalba, kad išvis neskirs. Gal visgi susitarė, kad pinigų duos, bet mažiau?
                          Kaip supratau svarstomas toks variantas...
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            SFL organizuoja piketą prie LR vyriausybės:

                            http://www.sfl.lt/news.php?id=45

                            Vilniečiai, kas galėsite, ir kam rūpi, prašau nueikite ir prisidėkite prie šios akcijos trečiadienį!
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              Parašė vizas Rodyti pranešimą
                              Vilniečiai, kas galėsite, ir kam rūpi, prašau nueikite ir prisidėkite prie šios akcijos trečiadienį!
                              Ateisiu. Reikia vieną kartą parodyti burokų dygimo vietą, bo tai apgailėtina viskas...
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                O ar neliks visi apmulkinti - stadionui skirs mažiau lėšų, o mokytojams taip ir nepakels atlyginimų kiek priklauso?

                                Comment


                                  Nesupratau, kodėl būtent nuo stadiono nori nurėžti mokytojams?
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    O nuo ko daugiau? Negi nuo savo kanceliarinių reprezentacinių išlaidų?..

                                    O realiai turbūt taip ir bus: stadiono 2009 vasarai jau tikrai nebus, mokytojai negaus ko nori, o abiturientai praras daug nervų lastelių, tikėjimą šita valstybe ir išvažiuos į užsienį. Gyvenimas gerėja. Pridėkime tą faktą, kad beveik visi užsieniečiai Baltijos šalis nurašė kaip perkaitusias ir čia artimiausiu metu labai sumažins savo investicijas (tokios nuotaikos, kurias išgirdau Kanuose per MIPIM) ir turėsim stačiai fun vaizdelį.
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Nesupratau, kodėl būtent nuo stadiono nori nurėžti mokytojams?
                                      Todėl, kad nuo Valdovų rūmų negalima.
                                      www.lt-lv-forum.org/

                                      Comment


                                        Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                                        Todėl, kad nuo Valdovų rūmų negalima.
                                        Nugi Kauno arena
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          50 mln mokytojams neužtektų. tai kam stabdyti du projektus, jei galima sustabdyti vieną?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X