Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o gal kažkas bajerio nesuprato?
    Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

    Comment


      Kodėl gi bajeris, Spurs kažkada žaisdavo ameritiškos fūlės stadione kašį

      Comment


        Kokį ir už kiek statysime nacionalinį stadioną Vilniuje?

        http://www.ziniur.lt/programa/archyv...t=18&item=3456

        01.28 'Žinių radijo' laida mp3 formate, beveik 42 minutės diskusijų apie nacionalinio stadiono statybas.

        Ten nemažai politikų tarpusavio kaltinimų, bet yra ir įdomesnės informacijos.

        Comment


          Parašė sak76 Rodyti pranešimą
          Kokį ir už kiek statysime nacionalinį stadioną Vilniuje?

          http://www.ziniur.lt/programa/archyv...t=18&item=3456

          01.28 'Žinių radijo' laida mp3 formate, beveik 42 minutės diskusijų apie nacionalinio stadiono statybas.

          Ten nemažai politikų tarpusavio kaltinimų, bet yra ir įdomesnės informacijos.
          Tai, kad cirkas kažkoks Tiek laidos vedėjas, tiek visi svečiai...
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Nacionalinio stadiono statybų pradžia – be pinigų ir šalies vadovų
            http://www.delfi.lt/news/economy/rea...hp?id=15858129
            Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

            Comment


              Šiandien įmūrijo kapsulę. Stadionas kainuos 100 Lt:




              kiekvienam
              gera gyventi gerai

              Comment


                O tie šalikėliai su LR (Lietuvos Respublikos) simbolika ant Imbraso ir kitų klierkų kaklų taip pat įeis į samatą??? Kad tik nekainuotų tai kelių šimtų tūkstančių litų...

                Comment


                  Parašė auksellis Rodyti pranešimą
                  O tie šalikėliai su LR (Lietuvos Respublikos) simbolika ant Imbraso ir kitų klierkų kaklų taip pat įeis į samatą??? Kad tik nekainuotų tai kelių šimtų tūkstančių litų...
                  Nenusišnekėkim...
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    /\ Imbrasas : aš netgi galiu nupirkti labai brangius akinius tiems, kurie netiki, tai gali skaičiuot, tikrint, kontroliuot...
                    Įdomu už kokias lėšas būtų perkami tokie "akiniai"? O dėl šalikėlių trikšmo kelti neverta. Per svarbesnes ceremonijas šaltuoju metu laiku visada būna šalikėliai su tam tikra atributika.

                    Comment


                      Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                      /\ Imbrasas : aš netgi galiu nupirkti labai brangius akinius tiems, kurie netiki, tai gali skaičiuot, tikrint, kontroliuot...
                      Įdomu už kokias lėšas būtų perkami tokie "akiniai"? O dėl šalikėlių trikšmo kelti neverta. Per svarbesnes ceremonijas šaltuoju metu laiku visada būna šalikėliai su tam tikra atributika.
                      Tai pirktų gi už savo pinigus
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Ne nu tie zurnalistai su tuos savo "skandalingas" vos ne po kas trecio zodzio, "nepatvirtino ar skirs lesu" - ne neskirs - dar pastatys 2 savaites ir ishsives kranus statybininkai... idioztizmas
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          lol...
                          kol uzpirktas betonas baigsis... ))))
                          Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                          Comment


                            Nu čia 5 kanalas jau kaip matom nebe pirmą kartą varo propagandą nukreiptą prieš paksistus ir jų taip mylimą ir ginamą stadioną (šiuo atveju pažymiu, jog esu visu 100 proc. už stadioną ir už tai kad jis būtų kuo greičiau pastatytas). Tik vat man asmeniškai keista kaip yra pateikiama informacija apie jį skirtingose žiniasklaidos priemonėse: kiek man yra žinoma, prieš kurį laiką ta patį 5 kanalą įsigijo Lietuvos Rytas, tad kazkaip net nekyla abejonių kokiems interesams kanalas atstovauja, tą dar būtų galima suprasti, tačiau perskaičius pranešimą ta pačia tema portale lrytas.lt http://www.lrytas.lt/naujienos/12021...ono-statyboms/ darosi tikrai nebeaišku, kaip gi dvi tam pačiam koncernui priklausančios žinisklaidos priemonės šitaip visiškai skirtingai pateikia tą pačią informaciją?
                            Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                            Comment


                              jei neklystu,tai 5kanalą įsigijo ne lrytas,o rubicon group ,nebent vėliau lrytas jį perpirko,bet kažkaip to neteko girdėti

                              Comment


                                imbraso pinigai - imbraso pinigai, vilniaus pinigai - imbraso pinigai, tai uz kuriuos akinius pirktu ?
                                Kairiarankių klubas - Left.lt

                                Comment


                                  Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                                  darosi tikrai nebeaišku, kaip gi dvi tam pačiam koncernui priklausančios žinisklaidos priemonės šitaip visiškai skirtingai pateikia tą pačią informaciją?
                                  tai gal čia tas sunkiai šiuolaikinėje Lietuvos žiniasklaidoje randamas žurnalistinės laisvės atvejis
                                  GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                                  Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                                  Comment


                                    Parašė mag Rodyti pranešimą
                                    jei neklystu,tai 5kanalą įsigijo ne lrytas,o rubicon group ,nebent vėliau lrytas jį perpirko,bet kažkaip to neteko girdėti
                                    Taip, 5 kanalas priklausė rubikonui, bet dar praėjusį rudienį jį nupirko Lietuvos Rytas ir jau nuo ateinančio televizijos sezono tame kalane, pasak jų, daug kas turėtų pasikeisti, atseit, kadangi jau buvo sezonas prasidejęs tai jie nebenorėjo kištis. Bet kažkaip abejoju, kad lrytas leistu savo nuosavybę kitiems (šiuo atveju tam pačiam rubikonui) naudoti kaip tinkamiems ir juo labiau duotuoju atveju skleisti propagandinę informaciją, nesuderintą su lryto interesais.

                                    tai gal čia tas sunkiai šiuolaikinėje Lietuvos žiniasklaidoje randamas žurnalistinės laisvės atvejis
                                    Manai? kazkaip man atrodo čia būtų perdaug naivu, juolabiau kad net nepanašu, jog bent vienas iš šių pranešimų situaciją nušviestų objektyviai: 5 kanalas dergia, kaip tik galėdamas (skandalais, skandalais, skandalais pagarsėjęs stadionas), o lrytas.lt viską nušviečia labai jau idealistiškai, kas net ir man pačiam labai keista, žinant, kad Vainauskas su paksium tikrai nera draugai (o gal vizgi?...).
                                    Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                                    Comment


                                      Man tai nesuprantamas tas sutaries su "Veikme" sudarymas. Visiem neaišku kaip čia be konkurso ir tt. Bet ar tai nebuvo senos sutarties atnaujinimas? Jei ji nebuvo tada oficialiai nutraukta, tai nematau jokio neskaidrumo. Tegul visos antikorupcijos komisijos po archyvus palandžioja.
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                      Comment


                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        Man tai nesuprantamas tas sutaries su "Veikme" sudarymas. Visiem neaišku kaip čia be konkurso ir tt. Bet ar tai nebuvo senos sutarties atnaujinimas? Jei ji nebuvo tada oficialiai nutraukta, tai nematau jokio neskaidrumo. Tegul visos antikorupcijos komisijos po archyvus palandžioja.
                                        Būtų įdomu tą sutartį paskaityti. Ten turėtų būti darbų kainos (Vagnorkom, turbūt), terminai, įsipareigojimai, sankcijos ir pan.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          Būtų įdomu tą sutartį paskaityti. Ten turėtų būti darbų kainos (Vagnorkom, turbūt), terminai, įsipareigojimai, sankcijos ir pan.
                                          Stadioną pradėjo statyti Veikmė dar esant sovietų sąjungai. Finansavimas nutrūko jau atgavus Lietuvos nepriklausomybę. Kadangi savivaldybė nevykdė įsipareigojimų ir neužtikrino finansavimo, ko pasekoje nutrūko suplanuotos statybos, buvo sudaryta nauja sutartis dėl objekto konservavimo ir statybų pratęsimo, kai tik atsiras finansavimas. O kas galėjo tuomet pagalvoti, kad statyba atsinaujins tik po berodz 15 metų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X