Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Teltonika High - Tech Hill

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Teltonika projektuoja naują administracinį pastatą. Anksčiau jau turėjo leidimą pagal arch. konkursą išrinktam didžiuliam kompleksui. Bet panašu, kad jį meta į šiukšlių dėžę.

    Ankstesnis projektas, autoriai AKG:




    Naujas projektas, autoriai Cloud architektai:





    https://citify.eu/lt/teltonika-high-...etapas-biurai/

    Comment


      Naujas startas: „Teltonika“ atidaro keturias gamyklas - LRT

      Verslininko Arvydo Paukščio valdomos „Teltonika“ ir „TLT“ atidaro keturias naujas gamyklas Vilniaus „High-Tech Hill“ parke. Investicijų dydis siekia 320 mln. eurų.

      Keturi nauji objektai – spausdintinio montažo plokščių, plastiko ir mechanikos komponentų, elektronikos surinkimo ir elektronikos komponentų gamyklos – užbaigia I-ąjį aukštųjų technologijų parko projekto etapą.

      „Naujas gamyklas, Luko Savicko dėka, pradėsime statyti nuo lapkričio mėnesio. Tai bus dar keturi nauji pastatai. Gamyklos, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras (angl. R&D), laboratorijos. Sulaukiau visokeriopos pagalbos iš valdžios pusės. Jau stovinčios gamyklos sudaro trečdalį parko. Per kitus du metus dar keturi pastatai ir liks dar dveji metai ir dar keturi pastatai. Viską padarysim“, – sakė verslininkas.

      Comment


        „Teltonikos“ technologijų miestelyje projektuojamas verslo centras: Liepkalnyje dirbs 1000 darbuotojų

        Viešajame svarstyme su visuomene bus aptariamas naujas „Teltonika High-Tech Hill” miestelio plėtros etapas – šįsyk verslo centras. Naujai projektuojamame verslo centro komplekse vienu metu galės dirbti 1000 žmonių.

        „Administracinės paskirties pastatas numatomas iš A, B, C, D, E, F, G, H korpusų ir trijų vidinių kiemų. Pirmajame aukšte numatomi pagrindiniai holai ir bendrųjų reikmių funkcinės zonos: konferencijų salės su rūbine ir holu, darbuotojų valgykla su virtuve ir pagalbinėmis patalpomis, darbuotojų persirengimo ir rūbinių patalpos, darbuotojų kabinetai, susitikimų kabinetai bei pagalbinės patalpos.

        Antrajame, trečiajame, ketvirtajame ir penktajame aukštuose numatomi: darbuotojų kabinetai, susitikimo kambariai, techninės bei pagalbinės patalpos“, – apie būsimo statinio išplanavimą rašoma projektiniuose siūlymuose.

        Projekto techniniai parametrai
        • Planuojamo objekto adresas – Liepkalnio g. 132, Rasų seniūnija;
        • Sklypo plotas – 25 733 m2;
        • Apželdintas sklypo plotas – 4 504 m2 (% sklypo ploto);
        • 2 pastatų bendras plotas – 22 153 m2:
          • Administracinis pastatas – 22 116 m2:
            • Antžeminės dalies plotas – 20 647 m2;Požeminės dalies plotas – 1 469 m2;
          • Pastatas Nr. 2: katilinė – 37 m2;
        • Statinio aukštis – iki 5 aukštų (iki 22,95m aukščio);
        • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
        • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 395 vnt. (požeminis ir antžeminis parkingas);
        • Dviračių stovėjimo vietos – 40 vnt.;
        • Projekto vystytojas – UAB „Power Group Property“;
        • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Cloud architektai“, projekto vadovė – Jovilė Porvaneckaitė-Dagelienė.

        Comment


          Pridedu kelias nuotraukas.

          Spausdintinio montažo plokščių (PCB) gamykla:




          Plastiko ir mechanikos komponentų gamykla:




          Elektronikos komponentų gamykla:



          Elektronikos surinkimo (EMS) gamykla:

          Comment

          Working...
          X