Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Radisson Blu viešbučio plėtra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Kąąąąąą? Tai pala, o kas yra Vilniaus NMC, jeigu ne centras ir ne svarbus taškas?
    Nesupratau tokios nuostabos. Man jis irgi nelabai koks centras, o ypač jis nėra traukos centras. Tikru traukos ar kultūros ar šiaip miesto centru vadinčiau tik Rotušės ir Katedros aikštes, o jei pagal geografinį miesto užstatymo paplitimą tai jau Ozo parkas ar Akropolis arčiau to centro.

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

      Kąąąąąą? Tai pala, o kas yra Vilniaus NMC, jeigu ne centras ir ne svarbus taškas?
      Čia centras ir svarbus taškas pagal geriausius NT skelbimų kanonus, kur ir Nauja Vilnia ir Antakalnis? Toks pat svarbus taškas kaip Gariūnai ar kokie pastatai prie Pilaitės prospekto.

      O Konstitucijos prospekto apylinkės "centras" tik tame susigalvotame pavadinime. Realiai kažkiek centriškiau nebent prie savivaldybės.

      Comment


        Tai yra Naujasis Miesto CENTRAS, gerbiamieji, negi per tiek metų dar nepripratote? Pradėtas statyti ne šiaip sau, o dėl to, kad senasis centras pagal dabartinį miesto išsiplėtimą gaunasi nepatogioje lokacijoje, ir nebegali vykdyti visų administracinių ir verslo funkcijų. Todėl architektūra turi būti atitinkama - centriška, o ne kaip Naujojoje Vilnoje ar Antakalnyje. Tas faktas, kad jis dar toli gražu nebaigtas, kad jame dar daug tuščių plotų - jokiu būdu nepateisina to, kad "galima labai nesistengti su architektūra". Tikrai ne. NMC jau tapo viena iš Vilniaus vizitinių kortelių, ir su laiku jo reikšmė dar labiau augs. Todėl architektūra turi būti kaip priklauso.

        Katedros ir Rotušės aikštės yra senasis centras, kuris vis labiau tampa istoriniu - turistiniu - pramoginiu. NMC tuo tarpu tampa administraciniu - verslo - darbo centru. Ir toks funkcijų pasidalinimas, manau, yra labai geras.

        Ir šiuo konkrečiu atveju, naujas aptariamas pastatas NMC tikrai neypatingai papuošė. Kad sutankino - gerai, bet grožio (mano kuklia nuomone) nepridėjo.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

          Kąąąąąą? Tai pala, o kas yra Vilniaus NMC, jeigu ne centras ir ne svarbus taškas?
          Aš rašiau nėra superdupercentras ir superdupersvarbus taškas. Ir turėjau galvoj, kad nors ten pristatė stiklinių dangoraižių, tie dangoraižiai dabar irgi neįspūdingi, o gan nykūs.
          Taip, tai iš bėdos nuo istorinio centro net pėsčiomis pasiekiama vieta, bet tik šiuolaikinių paprastų stiklainių vieta. Va, Kaune "Sostinę" griauna po 16 metų, nes nesuveikė, morališkai paseno, galės ir šitą viešbutį nugriaut, gražesnį pastatyt, kai ateis laikas. Stokholmo naujajame centre, stočių rajone ir miesto transporto mazge, irgi taip daro. Gyvenom Scandic viešbutyje, paskui ateinam po poros metų- žiūrim jau nugriovė, trečią sykį atskridom, žiū, jau naują pastatė.
          Taip, aš nesiginčiju, kad jis yra eilinis "stiklainis", nelabai papuošė, bet man jis OK, galima gyvent, nes labai nesugadino nieko, ir galima svajot apie gražesnį.

          P. S. Offtopic: kada mielųjų Švenčionėlių atnaujinimas?
          ПТН ПНХ
          «Русский военный корабль, иди нахуй!»

          Comment


            Na tai ka, lauksim kol nugriaus. Tai vienintėlis šio pastato privalumas - viltis, kad kada nors nugriaus

            Comment


              Parašė manometras Rodyti pranešimą

              Aš rašiau nėra superdupercentras ir superdupersvarbus taškas. Ir turėjau galvoj, kad nors ten pristatė stiklinių dangoraižių, tie dangoraižiai dabar irgi neįspūdingi, o gan nykūs.
              Taip, tai iš bėdos nuo istorinio centro net pėsčiomis pasiekiama vieta, bet tik šiuolaikinių paprastų stiklainių vieta. Va, Kaune "Sostinę" griauna po 16 metų, nes nesuveikė, morališkai paseno, galės ir šitą viešbutį nugriaut, gražesnį pastatyt, kai ateis laikas. Stokholmo naujajame centre, stočių rajone ir miesto transporto mazge, irgi taip daro. Gyvenom Scandic viešbutyje, paskui ateinam po poros metų- žiūrim jau nugriovė, trečią sykį atskridom, žiū, jau naują pastatė.
              Taip, aš nesiginčiju, kad jis yra eilinis "stiklainis", nelabai papuošė, bet man jis OK, galima gyvent, nes labai nesugadino nieko, ir galima svajot apie gražesnį.

              P. S. Offtopic: kada mielųjų Švenčionėlių atnaujinimas?
              Čia skonio dalykas. Tamstai nykūs, GoogleLT nykūs, o daug kam gražūs. Netgi manyčiau, kad daugumai.

              Statyti reikėtų taip, kad nereikėtų po to griauti. Tarkim, šalia esantis Swedbank pastatas pastatytas tokiu lygiu, kad jo nereikės ne tik griauti, bet netgi kažkaip taisyti jo išvaizdą.

              O kas dėl Švenčionėlių, tai galvojau ne per seniausiai kad reikia padaryti, bet ko gero tik atšilus orams. Švenčionėliai per dabartinio mero kadenciją labai stipriai pasikeitė į gerą pusę ir parodyti tikrai yra ką
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Gal jau metas užrakint šitą temą? Tos pačios foto vis iš naujo, statybos seniai baigtos.

                Comment

                Working...
                X