Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Radisson Blu viešbučio plėtra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edis Rodyti pranešimą
    Man jis primena kazka tokio kaip Taline 70-80s stiliaus.
    Rietumu banka Riga gal kiek primena

    Paskutinis taisė Milwaukee; 2018.03.27, 15:43.

    Comment


      Vaizas labai skiriasi giedrą dieną ir apsiniaukusią. Kai saulė apšviečia pastatą, tikrai atrodo liūdnai. Na bet ką jau - ne landmarkas, tiesiog pastatas užpildantis tuštumą, neblogai prisidedantis prie NMC tankinimo.

      Comment


        Su vertikaliomis juostomis sutuacija kažkiek pasitaisė. Bet tikrai pritarčiau, kad tokioje vietoje noriis kažko išskirtinesnio, originalesnio, įdomesnio, nestandartiškesnio.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Fotografuota telefonu su programiniu zoomu, tai kokybė prastoka. Bet vaizdas nuo sankryžos. IMO tikrai neatrodo TAIP labai blogai. Planuojama Telia dėžutė prie burių bus blogiau

          Click image for larger version  Name:	IMG_2503.JPG Views:	1 Size:	417,5 kB ID:	1630376

          Comment


            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
            Fotografuota telefonu su programiniu zoomu, tai kokybė prastoka. Bet vaizdas nuo sankryžos. IMO tikrai neatrodo TAIP labai blogai. Planuojama Telia dėžutė prie burių bus blogiau

            Click image for larger version Name:	IMG_2503.JPG Views:	1 Size:	417,5 kB ID:	1630376
            Taigi - Moki Veži reklama yra blogiau, tad lyginant su ja naujasis pastatas kritikos daug nesulauks
            Jei rimčiau - iš šios perspektyvos didžiausia naujojo pastato žala yra pridengtas banko fasadas nesukuriant geresnės alternatyvos.

            Comment


              Radissono pastatas tikrai nieko gero, ką aš nuo pat pradžių sakiau. Gaila, kad 'paveldo' saugotojai protestuoja vien tik prieš gerus pastatus, o ne prieš tokius. Kur jų prisirakinimai su grandinėmis, kai to reikia O iš šitos perspektyvos, kaip ir daugelio kitų, šito pastato esmė yra užpildyti tuštumą, o kai atsiras K18B, tai jis menkai matysis, tiesiog atliks savo minimialią funkcija - suteikti NMC daugiau masės.

              Comment


                Comment


                  Ta keista spalva, prašosi lentų





                  Su lentom geriau



                  Paskutinis taisė dr-rox; 2018.06.16, 22:58.

                  Comment


                    Daugiau fasado baigta.

                    Paskutinis taisė dr-rox; 2018.06.16, 22:57.

                    Comment


                      Šiandien jau ir tie pastoliai apačioj nuimti, pilnu "gražumu" atidengtas.

                      Comment


                        Comment


                          Na, nėra super duper puper blogas daiktas. Nepalyginsi su LINK.

                          Comment


                            Visiškai banalus pastatas, be jokio polėkio, bent kažką paderinę prie gatvės/pastatų/aplinkos būtų... Lauksim to Liber... super duper...

                            Comment


                              Vidutiniškas toks, bet nėra baisus. Duočiau 7 iš 10.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                Na, nėra super duper puper blogas daiktas. Nepalyginsi su LINK.
                                Tai Linkas gan "šiknoj" stovi, niekas jo nemato ir negirdi. Šitas tai NMC ašyje. Kaunui būtų tikrai gerai, bet Vilniuj tokie pastatai nebesižiūri.

                                Comment


                                  Aš tai šitą pastatą visų pirma vertinų pagal tai, kokioje jis vietoje pastatytas. O jo vieta be galo svarbi, visgti tai NMC centras. Burės 3 taip pat nusiplėnė kritikos ir man atrodo, kad tokiose svarbiose vietose kritika nėra perlenkta, nes jeigu jau koks verslininkas įsigyja sklypą - tai tegul žino, kad arba stato ką nors gero, arba susilauks kritikos. Tai yra sveika kritika, padedanti tobulėjimui, o ne tokia, kaip medžių ir bažnyčių ir kaimo trobų mylėtojų, kurie kritikuoja ne prastą architektūrą, o kažkokius medžių iškirtimus ar kažkokį menką bažnyčios 'užstojimą'.
                                  Šiaip paėmus šitas pastatas nėra teagišks - puikiai įsipaišytų prie kokio Ozo parko. Uždedamos vertikalios 'lentos' man labiau patinka, nei grynai stiklas, nes tos lentos suteikia pastatui spalvą. tekstūrą ir charakterį. Bet galinėje šio pastato dalyje vertikalių lentų nėra, yra horizontalios, kurios padėties negelbėja, nes spalvos ir tekstūros nesuteikia, tik išdarko vaizdą. Tiesą sakant kartais netgi geriau, kad tų horizontalių lentų nebūtų. Bet jeigu atmetus 'lentas', tai galinė dalis man atrodo netgi geresnė, nei fasadinė priekinė.

                                  Vetinant plačiame Vilniaus kontekste, šitas pastatas patenka į vidutiniokų kategoriją. Tačiau įvertinus vietos svarbą - šitas pastatas labai nuvilia.

                                  Comment


                                    Na, tarkim Europa manęs irgi visai nežavi, o vietą užima dar svarbesnę. Šitas pastatas yra placeholderis, skirtas užpildyti tuščiai vietai tarp kelių dangoraižių (lietuvišku masteliu). Greta būsiantis K18B ir iš kitos pusės esantis Swedbank nukreipia visą dėmesį nuo šio priestato. \

                                    Man tik įdomu. Jeigu čia Radisson priestatas, ar yra sujungimas abiejų viešbučių, tarkim, po žeme?

                                    Comment


                                      Jeigu Europa būtų statoma dabar, o ne prieš ~15 metų, tai aš jai kritikos irgi negailėčiau Bet sutinku dėl to, kad šitas pastatas yra "placeholderis, skirtas užpildyti tuščiai vietai tarp kelių dangoraižių", tik būtent už tai jis ir nusipelno kritikos, kad statomas iškirtinėje vietoje, o tėra eilinė vidutinybė.

                                      Comment


                                        Radisson Blu viešbučio rekonstrukcija.



                                        Comment


                                          Radisson Blu Hotel priestatas.


















                                          Comment

                                          Working...
                                          X