Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saltoniškių trikampis arba „Žvėryno žiedas“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Saltoniškėse netrukus prasidės ketvirtojo verslo centro statybos. Priminsime, jog verslo kvartalą Saltoniškių gatvėje vysto „M.M.M. projektai“. Šio kvartalo du verslo centrai išnuomoti „Danske Bank“ Globalių paslaugų centrui, o į trečiąjį jau netrukus kelsis „Telia“ darbuotojai.

    Planuojamo objekto adresas – Saltoniškių g. 7;
    Pastato bendras plotas – 21 775,00 m2:
    Antžeminis plotas – 12 520,00 m2;
    Požeminis plotas – 9 255,00 m2;
    Pastatas bus 6 aukštų (pastato aukštis – 23,80m aukščio);
    Automobilių stovėjimo vietų skaičius – 260 vnt.;


    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/miestai/vilnius....d?id=79995179

    Comment


      Iskeliu renderius



      Comment


        Įdomu tai, kad numato biški daugiau želdynų, negu pirmuose etapuose.

        Comment


          Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	451.5 KB ID:	1691937Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	62.9 KB ID:	1691938


          The third and the soon-to-be-built fourth building.

          P.S.: About the Telia building: they are already working on the interiors; so it is possible that in February or March the first employees will move there from other old Telia offices.

          --------------------------------
          "I'm Italian, I live in Vilnius I can read Lithuanian, I will write in English"
          Paskutinis taisė giuffro; 2019.01.02, 18:37.

          Comment


            Na va, o Eidvis kazkada sake, kad sie 4 kubai sugers visa NMC potenciala. Ogi nei velnio, kaip parode laikas

            Comment


              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
              Na va, o Eidvis kazkada sake, kad sie 4 kubai sugers visa NMC potenciala. Ogi nei velnio, kaip parode laikas
              Jei ne tie 4 kubai, nežinome, kas NMC būtų. Jokių groundbreaking projektų jau kurį laiką nėra. Net planuojamas k18b - palyginus žemas highriseris, truputį įdomesnių formų. O daugiau - liūdesys.

              Comment


                Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                Jei ne tie 4 kubai, nežinome, kas NMC būtų. Jokių groundbreaking projektų jau kurį laiką nėra. Net planuojamas k18b - palyginus žemas highriseris, truputį įdomesnių formų. O daugiau - liūdesys.
                Nieko ten nebutu. Kiekvienas projektas slifuojamas ne vienus metus, o imonems kraustytis ir dirbti reikia cia ir dabar. Uz tu kubu keliu menesiu begyje tikrai isgirsim Baltijos Gildijos nauja projekta.
                O siaip ir nmc gi nusimato bent 5 rimtesni projektai, kaip ir ju vilkinimas.

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                  Nieko ten nebutu. Kiekvienas projektas slifuojamas ne vienus metus, o imonems kraustytis ir dirbti reikia cia ir dabar. Uz tu kubu keliu menesiu begyje tikrai isgirsim Baltijos Gildijos nauja projekta.
                  O siaip ir nmc gi nusimato bent 5 rimtesni projektai, kaip ir ju vilkinimas.
                  Apart k18b, nieko rimtesnio konkretaus nežinom. Tikiuosi ex Teo bus kažkas normalaus, bet žiūrint, ką Lordsai sugalvojo Lvovo 37, reik sulaukt pirma prieš švenčiant.

                  Comment


                    Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                    Apart k18b, nieko rimtesnio konkretaus nežinom. Tikiuosi ex Teo bus kažkas normalaus, bet žiūrint, ką Lordsai sugalvojo Lvovo 37, reik sulaukt pirma prieš švenčiant.
                    Siuo atveju as turiu galvoj ne architektura, o potencialiu nuomininku sutalpinima miesto centrineje dalyje. Kaip matom 60 000 MMM projektas ir Avulio tukstanciai kvadratiniu metru prie stadiono rinkos nepasotina. Ne veltui ir Quadrumas paleido paskutini etapa. Buvo straipsnis neseniai, aiskiai rase, kad norint issinuomot 10 000sqm, turi laukti du metus. Eidvis pamenu minejo, kad tie 4 kubai sugers poreiki. Kaip matom, ne tik kad nesugere, o ploto ir toliau stipriai truksta. Tokia mano buvo mintis.

                    Comment


                      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                      Siuo atveju as turiu galvoj ne architektura, o potencialiu nuomininku sutalpinima miesto centrineje dalyje. Kaip matom 60 000 MMM projektas ir Avulio tukstanciai kvadratiniu metru prie stadiono rinkos nepasotina. Ne veltui ir Quadrumas paleido paskutini etapa. Buvo straipsnis neseniai, aiskiai rase, kad norint issinuomot 10 000sqm, turi laukti du metus. Eidvis pamenu minejo, kad tie 4 kubai sugers poreiki. Kaip matom, ne tik kad nesugere, o ploto ir toliau stipriai truksta. Tokia mano buvo mintis.
                      Gatvės bus užkimštos totaliai toj vietoj

                      Comment


                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                        Eidvis pamenu minejo, kad tie 4 kubai sugers poreiki. Kaip matom, ne tik kad nesugere, o ploto ir toliau stipriai truksta. Tokia mano buvo mintis.
                        Mano mintis buvo, kad MMM projektai sugers labai nemažą dalį naujų ofisų poreikio ir realiai skaičiuojant kvadratais, tai net nežinau kur jų buvo daugiau pastatyta - NMC ar Saltoniškėse. Aš pritariau tiek pirmo, tiek antro MMM projekto statyboms, tačiau trečio ir ketvirto projekto vietoje man tinkamesni atrodė gyvenamieji pastatai, taip atrodo ir dabar, ir jeigu tie du nauji ofisų pastatai atsirastų kur nors NMC - tai tikrai turėtų didelį indėlį, pvz.prie žiedo planuojamas Baltijos Gildijos projektas man atrodo žymiai svarbesnis NMC raidai, nei tie du pasislėpę paskutinieji MMM etapai. Absoliučiai visi iki šiol pastatyti ar planuojami statyti NMC projektai man atrodo labiau vietoje, nei tie du.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                          ... ir jeigu tie du nauji ofisų pastatai atsirastų kur nors NMC
                          Jie atsirastu ne NMC, o kur nors Perkunkiemyje del ofisu stygiaus.
                          O NMC pradzia, jau galima laikyt ECOIL degaline.

                          Comment


                            Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                            O siaip ir nmc gi nusimato bent 5 rimtesni projektai, kaip ir ju vilkinimas.
                            Nusimato, ar yra vykdomi?
                            Nes kad ir dabar jau yra 5 rimtesni vykdomi:
                            Green Hall III, Park Town II, SEB būstinė, K18B, MMM III-IV, neskaitant Stadiono ofisų.
                            Paskutinis taisė Sula; 2019.01.03, 10:18.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą

                              Nusimato, ar yra vykdomi?
                              Nusimato ir bus vykdomi. Klausimas tik kada. Tie patys Misinionieriu sodai tempiasi jau 12-ti metai, bet galu gale finiso tiesioji jau pasimate

                              Comment


                                Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                Nusimato ir bus vykdomi. Klausimas tik kada. Tie patys Misinionieriu sodai tempiasi jau 12-ti metai, bet galu gale finiso tiesioji jau pasimate
                                Oi, taip skaičiuojant tai ko gero dešimtys, juolab ne NMC.

                                Comment


                                  Nežinau prie ko čia Misionierių sodai Gal turėti omenyje Japoniškas sodas?

                                  Bet NMC juk yra suplanuotų: tas pats VCUP verslo centras - nėra didelis, bet vis. Taip pat Eikos nupirktas Teo sklypas, o ir Realco būsimas projektas vietoje Ibrahim. Na ir Avulis sakė, kad nori NMC pastatyti dar bent vieną dangoraižį.

                                  Comment


                                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                    Mano mintis buvo, kad MMM projektai sugers labai nemažą dalį naujų ofisų poreikio ir realiai skaičiuojant kvadratais, tai net nežinau kur jų buvo daugiau pastatyta - NMC ar Saltoniškėse. Aš pritariau tiek pirmo, tiek antro MMM projekto statyboms, tačiau trečio ir ketvirto projekto vietoje man tinkamesni atrodė gyvenamieji pastatai, taip atrodo ir dabar, ir jeigu tie du nauji ofisų pastatai atsirastų kur nors NMC - tai tikrai turėtų didelį indėlį, pvz.prie žiedo planuojamas Baltijos Gildijos projektas man atrodo žymiai svarbesnis NMC raidai, nei tie du pasislėpę paskutinieji MMM etapai. Absoliučiai visi iki šiol pastatyti ar planuojami statyti NMC projektai man atrodo labiau vietoje, nei tie du.
                                    Negi kažkas vis dar Saltoniškes skiria nuo NMC? Saltoniškės jau seniai yra dalis NMC, kaip galima to nepastebėti? Ypač nusileidus nuo Šeškinės kalno (vienas geriausių vaizdų visame Vilniuje).
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Nežinau prie ko čia Misionierių sodai Gal turėti omenyje Japoniškas sodas?

                                      Bet NMC juk yra suplanuotų: tas pats VCUP verslo centras - nėra didelis, bet vis. Taip pat Eikos nupirktas Teo sklypas, o ir Realco būsimas projektas vietoje Ibrahim. Na ir Avulis sakė, kad nori NMC pastatyti dar bent vieną dangoraižį.
                                      Na va, tas pats VCUP prapletimas pradetas dar 2012m kiek pamenu. Tiesiog, kada projektas virsta kunu kartais praeina daug laiko. Uztektu krizes smeklai islyst ir puse projektu vel i stalcius nugultu.
                                      Todel man asmeniskai tu 4 kubu atsiradimas yra geras reikalas ir geras indelis tiek i ofisu pasiula (ziurint is ekonomines puses), tiek is tos puses, kad nubrezia naujas ribas nmc, kurias de facto tikriausiai uzbaigs tikriausiai Avulio stadiono projektas

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                        ...nubrezia naujas ribas nmc, kurias de facto tikriausiai uzbaigs tikriausiai Avulio stadiono projektas
                                        Toks pasvarstymas: kadangi aplink Ukmergės gatvę esančiuose rajonuose gyvena didžiausia dalis vilniečių, tai vienas iš NMC plėtros "liežuvių" turėtų kilti į Šeškinės kalną ir taip ten gyvenančią didžiulę masę vilniečių priartinti prie centro. Labai geras pastebėjimas dėl stadiono, o kartu su juo, netgi Akropolis taptų integruotas į NMC (ypač jeigu atsirastų galimybės pėstiesiems užsikelti į Šeškinės kalną).

                                        Vilniuje yra didelė problema - miegamieji rajonai prastai integruoti su senesne, centrine miesto dalimi. Aišku, suprantama - reljefas neleidžia. Bet Ukmergės gatvės prieigos yra palankios tokiam NMC "lipimui į kalną" ir glaudesniam aukštutinės - miegamosios ir žemutinės - senosios miesto dalių normaliam sujungimui. Ir tai, kas dabar statoma Saltoniškėse, yra labai svarbu tokiam "suartinimui".
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Aš tai siūlyčiau nežaisti su pavadinimų taikymu viskam. NMC, Saltoniškių trikampis, Žalgirio stadiono teritorija - tai labai lengvai konkrečią vietą apibrėžiantys pavadinimai. Juk bet kokiu atveju jie nėra oficialūs, tačiau nedidelės jų teritorijos padeda geriau orientuotis čia diskutuojant. Lai NMC lieka Šnipiškių teritorija aplink Konstitucijos pr., o visa kita taip, kaip yra iki šiol. Bus visiems aišku ir greitai suprantama.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X