Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė arturiux Rodyti pranešimą
    Prasidėjo buvusio stadiono vietoje statomų butų rezervacija. Kol leidimai statybai negauti, tol Hanner vizualizacijų viešinti nenori. Statybos, kaip jie planuoja, prasideda jau šį mėnesį.

    http://centrorezidencija.lt/
    Jei čia lokacija visai šalia Sporto rūmų tai vizualizacijos buvo forume paviešintos nes buvo skelbtos http://www.vilnius.lt/index.php?252748730

    Comment




      Flickr

      Comment


        Marriott viešbutyje jau pradėjo montuoti fasado vertikalias plokštes tarp langų.

        Comment


          vamzdis bus?

          Comment


            Paaiškėjo, kaip atrodys buvusio „Žalgirio“ stadiono viešoji erdvė
            Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Hanner“ skelbtą tarptautinį konkursą įrengti viešąją erdvę buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijoje laimėjo tarptautinė kraštovaizdžio architektų studija „Martha Schwartz Partners“.
            Viešųjų erdvių statybos darbus numatoma pradėti šių metų rudenį. Iki 2017 metų pabaigos numatoma įrengti pirmąją pėsčiųjų promenados atkarpą. Beje, aikštelėje, kurią bus galima pasiekti einant promenada, konkursą laimėję architektai siūlo įprasminti ir buvusį stadioną – pritaikyti senas stadiono kėdes naujose sėdėjimo vietose. Viešosioms erdvėms šiame kvartale numatoma skirti 1,5 ha žemės plotą: visa teritorija bus skirta pėstiesiems, privažiuoti bus leidžiama tik aptarnaujančiam transportui. Iš viso į viešųjų erdvių sukūrimą ir įrengimą planuojama investuoti daugiau nei 2 mln. eurų.

            Comment


              Kad laimėjao šiaip nieko nereiškia nes konkurso sąlygose buvo įrašyta kad Hanner neįsipareigoja vystyti laimėtojo projekto ir viskas matyt priklausys nuo to kiek tai kainuos, jei panorės vystys ir paskutinę vietą užėmusį darbą.

              Comment


                Kėdes naudoti viešoms erdvėms? Gal ačiū, bet nereikia. Geriau kažką įdomesnio, pvz., grindinį kokį palikt arba tas įėjimo kolonas įkomponuot ir pan. Gal kur aikštėje pastatyti mini maketą...

                Comment


                  Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                  Kad laimėjao šiaip nieko nereiškia nes konkurso sąlygose buvo įrašyta kad Hanner neįsipareigoja vystyti laimėtojo projekto ir viskas matyt priklausys nuo to kiek tai kainuos, jei panorės vystys ir paskutinę vietą užėmusį darbą.
                  Na, už 2 mln. eurų turbūt galima laisvai įgyvendinti tokį projektą. Vis gi 7 mln. litų...

                  Comment


                    Parašė droomberi
                    Buvau pristatyme, nebuvo jokių abejonių, kad laimės būtent jie, nes matėsi kad žino apie ką kalba ir užtikrintai atsakė į visus klausimus, o tokio tragiško pristatymo kaip B17 su ta lempa nemačiau nuo mokyklos laikų, buvo toks jausmas, kad perskaityt skaidres pasikvietė šiaip kažkokį žmogų iš gatvės kuris negali surišt dviejų žodžių, pirmą kartą mato šį projektą ir šiaip nelabai supranta apie ką kalba.
                    Permetus akimis jų portfolio, tai panašu, kad jie specializuojasi viešųjų erdvių kūrime.

                    Comment




                      Man buvo mistika iki kiek toli verslo centras tęsis, t.y. ar jis bus labai ilgas, ar dar liks vietos vienam pastatui. Bet mistika paaiškėjo - jis bus labai ilgas.



                      Comment


                        Nebloga gatvelė gausis

                        Comment


                          Man tik įdomu ar yra ruošiamas gatvės rekonstrukcijos projektas. Būtų kaip ir tinkamiausias metas.

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


                            Man buvo mistika iki kiek toli verslo centras tęsis, t.y. ar jis bus labai ilgas, ar dar liks vietos vienam pastatui. Bet mistika paaiškėjo - jis bus labai ilgas.



                            Verslo centras neis iki pat sankryžos, ten sklypo gale bus promenados pradžia/pabaiga, mini skveras.

                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Man tik įdomu ar yra ruošiamas gatvės rekonstrukcijos projektas. Būtų kaip ir tinkamiausias metas.
                            Yra, bet labai blogas: https://www.miestai.net/forumas/foru...98#post1573998

                            Comment


                              Mano šiandieninė nuotrauka iš tolėliau:

                              Comment


                                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                Man tik įdomu ar yra ruošiamas gatvės rekonstrukcijos projektas. Būtų kaip ir tinkamiausias metas.
                                Skelbimas kabantis Rinktinės g.

                                Comment


                                  Click image for larger version

Name:	IMG_1898.JPG
Views:	62
Size:	377,4 kB
ID:	1574969Click image for larger version

Name:	IMG_1897.JPG
Views:	60
Size:	399,9 kB
ID:	1574968Click image for larger version

Name:	IMG_1879.JPG
Views:	64
Size:	377,7 kB
ID:	1574967
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Pilies apartamentai.

                                    Click image for larger version

Name:	IMG_1893.JPG
Views:	74
Size:	364,8 kB
ID:	1575403Click image for larger version

Name:	IMG_1894.JPG
Views:	71
Size:	367,8 kB
ID:	1575404Click image for larger version

Name:	IMG_1896.JPG
Views:	73
Size:	392,4 kB
ID:	1575405Click image for larger version

Name:	IMG_1895.JPG
Views:	79
Size:	383,7 kB
ID:	1575406
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Ir aš šiandien prie Pilies Apartamentų buvau. Papildysiu nuotraukomis Be to jau prasidėjo gyvenamųjų namų statybos už jų.

                                      Comment


                                        Baisu šiaip dėl išplanavimo. Pasistatau mašiną prie gatvės ir einu į komercines patalpas pro kur? Aplinkui? Juk išvaikščios ten tą pievą greitai. Nejaugi negalėjo nutiesti šaligatvio iki kiekvienų durų? Apie apželdinimą visai nekalbu, pievos pievos pievos...

                                        Comment


                                          Hanner verslo centras.






                                          Comment

                                          Working...
                                          X