Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Statomi daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė farbrom
    Tai gerai. Užstatysim laukus, miestas išaugs. O manai būtų geriau jei statybos jau užstatytuose kvartaluose būtų dar labiau tankinamos? Juk ten naujų gatvių netiesia, tiesiog prijungia naujus namus prie jau esančių komunikacijų...
    Na jeigu kalbi apie naujo namo įkyšimą tarp senų komiblokų, tada sutinku, kartais persistengia mūsų statybininkai. Tačiau pažiūrėk kiek mieste "parkų", o geriau tiesiog vadinti brūzgynais manau. Ten nebent atrasi narkomaną ir kruvas šiukšlių.. Aš aišku nesakau, kad reikia dabar iškirsti visus medžius ir išliet betoną visur, tačiau dabartinė situacija tikrai nėra normali.

    Esmė tame, kad miestas išsiplės (o jis ir taip per didelis jeigu palygintume plotą ir gyventojų skaičių) = dar didesni kamščiai (reikės įveikti dar ilgesnį atstumą iki tikslo), tarp miesto gyvenamųjų rajonų ir toliau plytės savartynai ("parkai") ir gyvensime šiaip neaišku kur ir kaip. Aš šiaip esu aršus decentralizacijos priešininkas Manau ji nepasiteisino ir laikas taisyt klaidas.

    Comment


      #22
      Parašė Edd
      Man atrodo, kad klysti - 20% teritorijos yra uzstatyta is 400 km^2 ploto, o i ji turbut ieina ir ta vieta kurioje statoma, nes 400 km^2 yra didziule teritorija. O del miesto tankinimo tu turbut zinai kokia yra miesto gyventoju nuomone.
      Galbūt 20% yra su visais prijungimais, tačiau tai reikalo nekeičia, Vilnius yra per daug decentralizuotas.

      Aš irgi miesto gyventojas

      Comment


        #23
        Siaip as irgi uz miesto tankinima. O del decentralizacijos kalbant apie transporta - decentralizacija gali buti "bloga" ir "gera". Pvz. jei kalba eina apie tokia decentralizacija, kai atskiros miesto dalys veikia kaip atskiri miesteliai su savo parduotuvemis, darbo vietomis ir t.t. tai tokia decentralizacija yra gera ir ji padeda isvengti kamsciu. Tokia decentralizacija kokia yra dabar Vilniuje, kai darbo, pramogu ir t.t. vietos pagrinde yra sukoncentruotos vienoje vietoje, o gyvenamosios yra issibarsciusios kazkur toliau ir sujungtos keliais "greitkeliais", o ne tankiu gatviu tinklu - yra neigiama.
        Aisku gerai, kad bent jau Akropoli ir Siemens arena pastate kiek atokiau nuo centro (nors gal nepakankamai) - tokia decentralizacija yra teigiama.
        O siaip tramvajus ar pan. transporto priemone taps labai reikalinga ir atrodo, kad nusimato ateity gan dideli pasikeitimai - didesniam zmoniu skaiciui teks pamirsti savo automobilius ir naudotis viesuoju transportu. T.y. bus tas pats kas dabar yra daugelyje Europos miestu.

        Comment


          #24
          Šešiolikaukščių statybos Kalvarijų gatvėje. Pirmas namas:





          Pastatyta lygiai pusė pastato:





          Antrojo pastato pamatai:



          B-)

          Comment


            #25
            Dėkui už nuotraukas. Beje, kokią programą naudoji nuotraukų mažinimui?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Parašė Geex
              Man tas plėtimasis link Ukmergės visai nepatinka, greitai kamščiai prasidės ties BaltPark viešbučiu.

              Turime miestą, kuriame užstatyta tik 20% teritorijos ir jį dar plečiame

              gal delto, jog zeme arciau centro ikainota brangiau? smagu butu tureti trobele su prudeliu salia beveik miesto centre


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #27
                Parašė alonso
                gal delto, jog zeme arciau centro ikainota brangiau? smagu butu tureti trobele su prudeliu salia beveik miesto centre
                Tai nėra visiškai neįmanoma, ypač Vilniuje
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Mantai, šiaip naudoju ACDsee. O kartais norėdamas sumažinti nuotrakų dydį naudoju Peintą, pasitelkdamas gudrią kombinaciją

                  Comment


                    #29
                    Paintą? Kokia čia dar kombinacija?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Norėdamas suspausti nuotrauką ir taupydamas laiką, kartais naudojuos ne ACDsee, o Peintu. Atsidarau nuotrauką Peinte ir užseivinu. Abra kadabra. Nuotraukos apimtis sumažėja 5 kartus Greita ir paprasta. Su ACDsee tai trunka daug ilgiau.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Sula
                        Gal kas nors matė nayją daugiabutį Lazdynėliuose? Ar ten jų bus daugiau (vietoje metalo garažų)?
                        "Junestos" tinklapyje minimali informacija - viskas parduota

                        Comment


                          #32
                          Ačiū už nuotraukas. Tas namas labai greit kyla
                          Bet gal šitoj temoj kalbėkim apie visuomeninius pastatus...

                          Comment


                            #33
                            O kodėl apie gyvenamuosius blogai?

                            Comment


                              #34
                              Statybos už Santariškių vyksta pilnu tempu
                              J.Tallat-Kelpšos gatvė
                              Individualių namų kvartalas, toliau - "Eikos" vystomas kvartalas


                              Comment


                                #35
                                kuriems galams dviaukščiams namams jie atsivilko tokius aukštus kranus?

                                Ačiū už nuotraukas, Romai

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė farbrom
                                  O kodėl apie gyvenamuosius blogai?
                                  Kol atsakinėjau, kažkas (Mantaz ?) permetė visus atsakymus į atskirą temą (kol kas dar neužbaigė)

                                  Dabar bus atskirai:
                                  Apie statomus naujus namus - čia

                                  Forume "Projektai ir statybų eiga" apie projektuojamus
                                  Nauji daugiabučiai namai Vilniuje
                                  http://www.miestai.sutartis.net/tink...ead.php?t=1333

                                  Forume "Miestai ir architektūra" - apie pastatytus namus ir kvartalus
                                  Gyvenamieji kvartalai Lietuvoje
                                  http://www.miestai.sutartis.net/tink...ead.php?t=1252

                                  Atskiri vertingi ar dideli kvartalai (pvz., Jeruzalė, Šiaurės miestelis ar tas kvartalas tarp "Baltparko" ir sąvartyno) turi atskiras temas

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė farbrom
                                    kuriems galams dviaukščiams namams jie atsivilko tokius aukštus kranus?
                                    Jei ka tie namai 4 aukstu
                                    Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                    Comment


                                      #38
                                      Na geriausiu atveju matau tris aukštus jei skaičiuoti palėpę, o kranai tiktų ir dešimties aukštų namui...

                                      Comment


                                        #39
                                        Aš tai matau 3 aukštus + mansarda Nubet čia kaip kas matom
                                        Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                        Comment


                                          #40
                                          Nauji namai Justiniškėse prie būsimo vakarinio apvažiavimo:







                                          Pastatas- vaiduoklis Rygos gatvės gale:



                                          Naujų namų statyba Rygos gatvėje:







                                          To be continued

                                          Comment

                                          Working...
                                          X