Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

VGTU mokslo ir studijų centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    kol parduos tos pastatus Basanuhoj tai as jau baigsiu univera. bet jai atvirai tai man nepatinka sauletekis ,nei tu ten masinai vietos rasi nei tu ka. bet labiausei tai sunervino tas ,kad Vu ar kas ten visa aiktele privatizavo,o joje beveik nebuna masinu ,tuscia buna
    I don't drive fast,I just fly low

    Comment


      #22
      dabar stato VGTU savo administracinį pastatą vietoj studentų stovėjimo aikštelės, tai nebėr kur mašinų statyti
      Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

      Comment


        #23
        Parašė skunk Rodyti pranešimą
        dabar stato VGTU savo administracinį pastatą vietoj studentų stovėjimo aikštelės, tai nebėr kur mašinų statyti
        Nemanau, kad tuo reikėtų labai piktintis ir vietoj to, kad rinkti iš policininkų baudas už ne vietoj pastatytą mašiną, ramiai sau persėsti į troleibusą. Kažin ar studentui būtina į universitetą važiuoti automobiliu.

        Comment


          #24
          Parašė Llinass Rodyti pranešimą
          Nemanau, kad tuo reikėtų labai piktintis ir vietoj to, kad rinkti iš policininkų baudas už ne vietoj pastatytą mašiną, ramiai sau persėsti į troleibusą. Kažin ar studentui būtina į universitetą važiuoti automobiliu.
          hehehe, aš labai ir nesipiktinu kolkas bet bent jau man be mašinos į paskaitas suspėt būtų be šansų, nes dirbu. O šiaip tai bus galima piktintis tada, kai pamatysiu kas darbus vykdo. Ypač jei dėstytojų firmos (kažkaip nesitiki kad iš tokios statybos saviems nenubyrėtų), nes dabar taip įdomiai gausis kad jie kaip ir mano konkurentai bus
          Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

          Comment


            #25
            Pagal vieta kur dabar yra statomas pastatas, turetu buti administracija. Taciau paciose statybose, stende, yra parasyta "VGTU studiju ir mokslo centras". Manau, visu korpusu ir "inkubatoriu" statybos baigsis siuo vienu pastatu ir tai bus administracija&mokslo ( ) centras. Zodziu, daug skambiu pavadinimu, o kas is to.... ???

            Comment


              #26
              Apie kokį medžių kirtimą Jūs kalbat žaliausioje(net per žalioj)Europos sostinėj? Kad ten, žiūrint į renderius,kur bus pastatai, nėr jokių medžių(nors kai kurie renderiai dviprasmiški).
              Kas žinoma apie terminus?
              Skunk, taigi už univero nauja aikštelė, tiesa dar nebaigta, pabandyk statyt tarp VU ir VGTU, dažnai ten pilna vietos.

              Comment


                #27
                Aš ten ir statau ale važiuot per antakalnį labai blogas kelias per B.Sruogos gatvę o nuo univero ten privažiuot tai po liūčių nebent su džipu
                Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                Comment


                  #28
                  Is kitos puses, statybose dirbantys studentai keliu litu alui pagaileje, masinas gali pasilaikyti pustusteje mokamoje aiksteleje (salia buvusio "ARGUSO") .
                  Paskutinis taisė Limpopo; 2006.09.14, 08:43.
                  sigpic
                  Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

                  Comment


                    #29
                    Beje saulėtekyje prie VGTU prasidėjusios statybos:



                    Comment


                      #30
                      [QUOTE=veikejas;Beje saulėtekyje prie VGTU prasidėjusios statybos QUOTE]

                      Statybų pabaiga - 2010 III ketvirtis. Be komentarų...

                      Comment


                        #31
                        Dar kelios nuotraukos iš "Vilniaus architektūros studijos" tinklapio
                        http://www.vas.lt/index.php





                        Beje, atrodo, kad tie visi žmonės bus nuleisti parašiutais iš besileidžiančių lėktuvų - toje mažoje aikštelėje vargu ar tilps visi automobiliai


                        Man tas projektas primena vieną analogą Klaipėdoje
                        (C) Andre

                        Comment


                          #32
                          VGTU rūmai

                          VGTU mokslo ir studijų centras. Statybos jau prasidėjo...



                          Paskutinis taisė Jegermeister; 2008.02.06, 14:59.

                          Comment


                            #33
                            Gal galit pasakyt dundukui ka reiškia VGTU šiaip pastatas labai gražus.ačiu

                            Comment


                              #34
                              Parašė FM'as Rodyti pranešimą
                              Gal galit pasakyt dundukui ka reiškia VGTU šiaip pastatas labai gražus.ačiu
                              Gal kada paklausi ką reiškia "Vilnius"? VGTU - Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas.

                              Ačiū už nuotraukas Jegermeister.

                              Comment


                                #35
                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                Gal kada paklausi ką reiškia "Vilnius"? VGTU - Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas.

                                Ačiū už nuotraukas Jegermeister.
                                Aš pavyzdžiui irgi tokį daiktą tik iš Lietuvos studentų krepšinio lygos žinau

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                  Aš pavyzdžiui irgi tokį daiktą tik iš Lietuvos studentų krepšinio lygos žinau
                                  Kai prisieis laikas stot į aukštąją mokyklą, sužinosi dar ne tiek baisių "trumpinių" - VU, KTU, MRU, VPU, VIKO ir t.t.

                                  Comment


                                    #37
                                    VU - Vilniaus universitetas. KTU - Kauno technologijos (ten juk mano "pūskė" studijuoja). MRU - Mykolo Riomerio. VPU - Vilniaus pedagoginis. O VIKO tai tu pats sugalvojai

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                      VU - Vilniaus universitetas. KTU - Kauno technologijos (ten juk mano "pūskė" studijuoja). MRU - Mykolo Riomerio. VPU - Vilniaus pedagoginis. O VIKO tai tu pats sugalvojai
                                      VIKO - Vilniaus Kolegija

                                      Comment


                                        #39
                                        Atleikit, kad pavadinau sutrumpintai. Kažkaip pamiršau, kad ne visi statyboms prijaučiantys ir jas projektuojantys žmonės Lietuvoje buvusiuose "Visiukuose" studijavo :-)

                                        Comment


                                          #40
                                          Kiek aukštų bus? Iš vizualizacijos atrodo, kad 10/11

                                          Comment

                                          Working...
                                          X