Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus stoties rajono rekonstrukcija ir Šeškinės stadiono projektas.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Nu man tai Vilniaus stotis daug grazhesne uzh Victorijos

    Comment


      #22
      Šiaip klausimas, prieš peikdami Vilniaus stotį kas nors matėt Talino traukinių stotį? Nuvažiuokit ten pažiūrėt, Lietuvoj taip apleistų pastatų jau ko gero nebeliko...

      Comment


        #23
        Stoties nuotrauka, autorius Geex:

        Comment


          #24
          nu ka galiu pasakyti, Vilniaus geležinkelio stotis yra labai labai graži

          Comment


            #25
            dekui uz foto

            Comment


              #26
              as pritariu dubajui, istikro labai graziai ziurisi - islaikyta senos detales ir pan, taciau viskas vykusiai ivilkta i nauja ruba. Tikrai negeda islipti tokioje stotyje

              Comment


                #27
                Neseniai pranešta, kad naujo oro uosto statyba kainuotų 1,5 mlrd. Lt, o čia tik stoties rekonstrukcija - beveik tiek pat...

                Comment


                  #28

                  Šiame renderyje pavaizduotas kiek kitoks stadionas (ar čia išvis jau kitas?)
                  Gražiai atrodo.

                  Ir dar visas straipsnis apie VPM akropolį:
                  http://www.omni.lt/?i$9359_16017_118641$z_259083
                  www.donatas-mazeika.lt

                  Comment


                    #29
                    Nelabai supratau, ką paveikslėlio paraštėje norėta pasakyti Beje, straipsnio nuorodą palikai tokią pat kaip paveikslėlio, tad pataisyk
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Parašė Mantaz
                      Nelabai supratau, ką paveikslėlio paraštėje norėta pasakyti Beje, straipsnio nuorodą palikai tokią pat kaip paveikslėlio, tad pataisyk
                      Turbūt norėta pasakyti, kad tuose daugiabučiuose bus ypač linksma gyventi Tikrai kvaila idėja. Be to, net neįsivaizduoju koks ten susidarys transporto kamštis.

                      Comment


                        #31
                        Aš ten niekada buto nepirkčiau

                        Comment


                          #32
                          Parašė Geex
                          Aš ten niekada buto nepirkčiau
                          Vėl gi stebina idea fix sutalpinti viską vienoj vietoj
                          Gal vis gi galima Vilnių esantį gigantiškoje teritorijoje vystyti šiek tiek tolygiau. Kišti stadioną į tą vietą yra marazmas, nepaisant to, kad jis buvo ten pradėtas statyti. Gal geriau nukelti jį į pietinę, merdinčią miesto pusę? Nutiesus aplinkgatvius, tai atgaivintų tą teritoriją ir nelabai trukdytų oro uostui.

                          Comment


                            #33

                            na sitas stadiono modelis bent jau man atrodo daug daug geriau(nei ankstesne imho "katastrofa"). Tik tie keisti pastatai visiskai salia stadiono atrodo gan keistai... nors... jei tai bus kokie sporto kompleksai, viesbuciai, gym'ai, komercines patalpos, etc. tai gal ir nieko visai. Nemanau, kad kas nors prie pat stadiono sumanytu statyt gyvenamuosius namus...

                            Comment


                              #34
                              nelabai suprantu zodziu po nuotrauka - "apspistas daugiabuciu jis neturetu issilaikyti daugiau nei metus" Vilniaus treninginiai savo rajone nenores matyti stadijono ar ka?


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                #35
                                Parašė alonso
                                nelabai suprantu zodziu po nuotrauka - "apspistas daugiabuciu jis neturetu issilaikyti daugiau nei metus" Vilniaus treninginiai savo rajone nenores matyti stadijono ar ka?
                                Žmonės nenorės stadiono po savo langais

                                Comment


                                  #36
                                  aisku bet kokiu jie budu nuvestu ta stadijona i bankrota? skundais uzpiltu savivaldybe?


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė alonso
                                    aisku bet kokiu jie budu nuvestu ta stadijona i bankrota? skundais uzpiltu savivaldybe?
                                    Taigi ten dabar tuscia, nera jokiu daugiabuciu. Toj vizualizacijoj pavaizduoti planuojami daugiabuciai. O jei zmones pirks tuos daugiabucius salia stadiono, tai kam tada skustis, jei pats pirkai? Be to prie pat stadiono straipnyje parasyta, kad turetu buti biurai ir siaip komercines patalpos, o daugiabuciai - siek tiek atokiau nuo jo.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Geex
                                      Žmonės nenorės stadiono po savo langais
                                      Ten dabar nera pastatytų namų. Jei nenorės matyti - galeės nepirkti butų.
                                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                      Comment


                                        #39
                                        Per TV3 rodo apie Šeškinės stadioną, sako, kad tai dar vienas Brazio užmojis paminėti tūkstantmetį

                                        Taip pat minėjo, kad stadionas gali kainuoti 120-200 mln Lt.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Ka apie tai raso Delfi.lt galite pasiskaityti :

                                          http://www.delfi.lt/news/sport/natio...php?id=6318967

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X