Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus vizijos maketas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    http://picserver.student.utwente.nl/ irgi nelabai kaip veikia. Isbandysiu photobucket.com.



    Balti pastatai - realus projektai.

    Mediniai pastatai - egzistuojantys.

    Stikliniai - nerealus .



    Sunumeruosiu nuotraukas - bus lengviau kalbeti apie kokia nors konkrecia nuotrauka.



    1.





    2.





    3.





    4.





    5.





    6.





    7.





    8.





    9.

    Comment


      #22
      O, ačių Edd Bet šiaip kam įdomu viską "gyvai" pamatyt, tai tas maketas šiuo metu ilsisi naujajame savivaldybės pastate foje. Galima pamatyt pro priekinio fasado langus
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        aciu edd , labai lauksiu

        Comment


          #24
          Šaunu, o dėl plėtros departamento yra žinių ?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Hm, ar čia tik man nebesimato paveiklėlių
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Parašė John
              del pletros dep. vis dar laukiu emailo, zadejo "po keliu dienu", vis dar tyli. O paveiksleliu ir as nebematau
              Tai spėju jiems reik primint Tikriausiai baigėsi tas 2,5 GB/mėn limitas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Aš matau kuo puikiausiai...

                Comment


                  #28
                  Parašė Vaidas
                  Aš matau kuo puikiausiai...
                  Dabar ir aš jau matau
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #29
                    Bet iš maketų matyt, kad iki Vilniaus Arenos privažiavimas bus nekoks...

                    Comment


                      #30
                      o kiek vietos duota sitam forumui konkreciai - jei tame problemos tai galeciau gal kuo padet

                      Comment


                        #31
                        Parašė jonas
                        o kiek vietos duota sitam forumui konkreciai - jei tame problemos tai galeciau gal kuo padet
                        Ačiū už geranoriškumą, bet forumui vietos užtenka. Savininkas sakė, kad jei gerom reimėm, galima naudot iki 5 GB Beje, paveikslėliai nėra talpinami šiame serveryje. Paprastai pats vartotojas turi susirasti vietą, kur talpinti paveikslėlius, tame ir problema
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #32
                          labai geros nuotraukos super

                          tik va niekaip neikertu ten kur salia seimo turi statyti ta pastata tai niekaip nesusigaudau kur ta vieta nes ant maketo to seimo visai nesimato arba as nematau.

                          Comment


                            #33
                            Alexui> Tema štai ČIA. Ten viskas regis gražiai matosi
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              Parašė John

                              Gelez.Vilko-Ukmerges-Zalgirio g. sankryza




                              Įdomu, kiek realus šitas sankryžos modelis

                              Kažkaip nematau kelio, kuriuo būtų galima iš Konstitucijos prospekto patekt į Geležinio Vilko gatvę (važiuojant link Baltupių)

                              Comment


                                #35
                                O tiksliai, aš ir nematau
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  teoriskai galima patekti i GV, apvaziuoji zieda ir leidies i apacia, o paskui praleidi visus ir rikiuojies i kita juosta....bet tai juk tik maketas, kol tai pavirs projektu dar 5 kartus maziausiai keisis....kiek teko girdeti del sankryzos realumo (igyvendinimo) tai miestas neturi tokiu pinigeliu kad taip imt ir iskarto padaryt. Todel ir daro dalimis. Praplatino kalba truputi, dabar pasijungimas i paribio gatve, prasiplatins Zalgiris ir ttt. Ziedo rekonstrukcija turetu eiti kartu su estu (vietoj Vilniaus pieno) statiniais, nes lygu miestas jiems i salygas ipaises turi....

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė brixton
                                    teoriskai galima patekti i GV, apvaziuoji zieda ir leidies i apacia, o paskui praleidi visus ir rikiuojies i kita juosta....bet tai juk tik maketas, kol tai pavirs projektu dar 5 kartus maziausiai keisis....kiek teko girdeti del sankryzos realumo (igyvendinimo) tai miestas neturi tokiu pinigeliu kad taip imt ir iskarto padaryt. Todel ir daro dalimis. Praplatino kalba truputi, dabar pasijungimas i paribio gatve, prasiplatins Zalgiris ir ttt. Ziedo rekonstrukcija turetu eiti kartu su estu (vietoj Vilniaus pieno) statiniais, nes lygu miestas jiems i salygas ipaises turi....
                                    Šiaip čia tas plėtros departamento darbuotojas minėjo, kad lygtais viskas bus greičiau nei per 5 metus įgyvendinta
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      ....planuoti galima, bet jei nebus pinigeliu...Toks pvz,, paskaiciuok kiek per paskutinius metus Vilniuj pastatyta pastatu, o kiek pastatyta didesniu inzineriniu statiniu. Viena vieninteli zinom didesni Nartuto-Laisves estakada ir tilta per neri, viskas. Matai pastatai atsiperka, o cia pinigeliai ikisami ir jai naudojasi visi, Tai tik vienas variantas, kai prikergia prie statomu pastatu.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė brixton
                                        ....planuoti galima, bet jei nebus pinigeliu...Toks pvz,, paskaiciuok kiek per paskutinius metus Vilniuj pastatyta pastatu, o kiek pastatyta didesniu inzineriniu statiniu. Viena vieninteli zinom didesni Nartuto-Laisves estakada ir tilta per neri, viskas. Matai pastatai atsiperka, o cia pinigeliai ikisami ir jai naudojasi visi, Tai tik vienas variantas, kai prikergia prie statomu pastatu.
                                        O čia gal primiršai paminėt požeminės aikštelės statybą, gatvių aplink katedros aikštę su Gedimino prospekto, Arsenalo ir Vrublevskio gatvių rekonstrukcijas bei Mindaugo tiltą su Rinktinės bei Olimpiečių gatvių rekonstrukcijom. Taip kad tie projektai pabaigti, o dabar žiūrėsim, kas laukia po viso šito D
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė John
                                          Pagal strateg. plana sankryzu rekonstrukciju terminas nurodomas iki 2007 metu. Aisku tai labai salyginis ir galbut ne galutinis terminas, bet orientuotis galima.
                                          Pagal startegini planavima mes turejom buti isisavine EU lesas ir cia planuoja uz tas pacias. O kas kaltas kad konkursuojama dar dl lesu skirtru LT 2001 metais. Ty mes nespejam ju isisavinti ir atsiliekam kokiais 3 metais. Galbut kokiai 2010 su ta sankryza gal kas ir iseis....

                                          Comment

                                          Working...
                                          X