Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Valdovų rūmai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dėl Trakų pilies norėjau pasakyti tik tiek, kad norint pasiekti rezultato nebūtinai reikalinga grynoji autentika. Esmė yra nusiteikimas, o dabar toks vaizdas, kad kai kurie žmonės specialiai save nuteikinėja prieš šį statinį dar nežinodami koks bus rezultatas.
    Paskutinis taisė Rimas_OK; 2008.03.13, 21:56.

    Comment


      Įdomesnis kitas dalykas. Dabartinė Katedra pastatyta praktiškai nugriovus senąją. Neabejoju, kad galima buvo ją išsaugoti (būtų mažesnis kontrastas dabar). Katedra tuomet buvo modernus kurinys. Ar įmanoma šiandien sukurti tai, kas bus labai vertinga po šimtmečio-dviejų? Ar Valdovų rūmai - muliažas taps tokiu paminklu (aš nežinau)?

      Comment


        Valdovų rūmai tituluojami brangiausiu Lietuvos NT objektu

        www.delfi.lt

        Ne kvadratiniuose metruose esmė

        Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas Robertas Dargis DELFI tvirtino, kad asociacija nesudarinėja brangiausių NT objektų sąrašo, bet pripažino, kad Valdovų rūmai greičiausiai galėtų varžytis dėl pirmos vietos.

        „Čia turbūt ne kvadratiniuose metruose esmė. Tai yra daugiau kultūros simbolis ir jį reikėtų vertinti neskaičiuojant kvadratinių metrų ir jo kainos kvadratiniais metrais. Kitas klausimas būtų, ar jis tikrai reikalingas Lietuvoje, ar jis moraline ir kultūrine prasme turės naudingumo energiją? Ar jis liks istorijoje, kaip objektas, kurių nereikėtų daugiau daryti, tai, žinoma, paaiškės po kokių 15-20 metų, tada galėsime ir vertinti“, – sakė jis.

        Comment


          Valdovų rūmuose numatytas Tado Ivanausko zoologijos muziejaus filialas?


          Valdovų rūmus žadama puošti ir A.Brazausko medžioklės trofėjais

          Vauvavyva
          Paskutinis taisė Perfect; 2008.03.25, 15:53.

          Comment


            bravo! super! tegyvuoja brazo namas! ką aš visąlaik ir sakiau, bet čia kaip visada šusnis gudresnių buvo

            Comment


              Galėtų tą savo išpuoselėtą kolekciją ir sau pasilaikyti... nes Šusnys piliečių su padidinimo stiklais taip ir gaudo kokių sąsajų tarp jo ir rūmų.
              O "gražiausia" čia iš vis ta kailių, trofėjų idėja, kam tai?
              Paskutinis taisė Irma; 2008.03.25, 21:03.
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                bravo! super! tegyvuoja brazo namas! ką aš visąlaik ir sakiau, bet čia kaip visada šusnis gudresnių buvo
                p. daktare, gal galėtum turto nuosavybės dokumentais pagrįsti ką sakai, tada ir aš tau pritarsiu. O gal yra kita metodika nustatyti turto savininką, kurios aš nežinau?

                p.s. jeigu kas turite kažką vertingesnio ir galite padovanoti, tai siūlykite, gal priims.
                gera gyventi gerai

                Comment


                  Kema:
                  na, aš turiu porą labai vertingų jau nebespausdinamų matematikos knygų. Dar labai vertingos yra mano senelių nuotraukos, mat jos gamintos praėjusio šimtmečio pradžioje. O kur dar tiek gražių fotografijų kompiuteryje..

                  Comment


                    o ką, senobėj kunigaikščiai medžiodavo kogero nemažiau negu Algirdas II, ir kailius bei ragus kabydavo ant sienų. tai geriau kad dovanoja, negu tektu iš biudžeto pinigus skirti
                    visgi naujoji "autentika" ir "viduramžių dvasia" yra tai kas labiausiai kelia nerimą V. rūmuose. tikiuosi bent modernus rusių liekanų eksponavimas bus tai, kas pamalonins akį.

                    Comment


                      Parašė Kema Rodyti pranešimą
                      p. daktare, gal galėtum turto nuosavybės dokumentais pagrįsti ką sakai, tada ir aš tau pritarsiu. O gal yra kita metodika nustatyti turto savininką, kurios aš nežinau?

                      p.s. jeigu kas turite kažką vertingesnio ir galite padovanoti, tai siūlykite, gal priims.
                      aklas neigimas ir ėjimas prieš faktą yra labai aiškiai matomas jūsų veiksmuose, kolega

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        aklas neigimas ir ėjimas prieš faktą yra labai aiškiai matomas jūsų veiksmuose, kolega
                        Visuos ivikius gali interpretuot savaip. Gal ir Geitsas aukodamas milijardus labdaroms siekia kazkokiu savo interesu ? Manau pats, jei butum svariai prisidejes prie tokio projekto, noretum kazkaip padeti, kazka padovanoti, kad butu graziau ir tikroviskiau. Ypac tos detales ,t.y. gyvunu iskamsos tuose rumuose tikriausia tikrai egzistavo

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          aklas neigimas ir ėjimas prieš faktą yra labai aiškiai matomas jūsų veiksmuose, kolega
                          Na tegul aš aklas ir žioplas, tai apšviesk mane. Kur man susirasti info apie turto savininką? Tu žinai, o kitiems nerodai.

                          to Somis:
                          Jeigu tu manai, kad tavo ta kolekcija tikrai yra vertinga, tai gali pasiūlyti, bet nebūtinai turi ją priimti.
                          gera gyventi gerai

                          Comment


                            iš tikrųjų tai nereikia apsimetinėti brazas pradėjo šitą projektą, visą laiką stūmė į priekį, ir pagaliau prastūmė... kaži, ar koks kitas žmogus, buvęs valdžioj, būtų sumąstęs tokį dalyką... todėl ir sakau - brazo namas net jo partiečiai taip šneka

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              iš tikrųjų tai nereikia apsimetinėti brazas pradėjo šitą projektą, visą laiką stūmė į priekį, ir pagaliau prastūmė... kaži, ar koks kitas žmogus, buvęs valdžioj, būtų sumąstęs tokį dalyką... todėl ir sakau - brazo namas net jo partiečiai taip šneka
                              OK, Vilnius Zuoko, nes jis jam vadovavo ne vieną kadenciją ir daug prastūmė projektų.

                              Panašaus paaiškinimo ir tikėjausi, tik ateity visgi norėtųsi rimtesnių argumentų, negu VBS.

                              p.s. šiaip aš tai neneigiu, kad Brazas yra šių statybų iniciatorius, bet kolkas negaliu sutikti, kad jis to objekto savininkas. be pykčio
                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                /\ pykčio ir nėra

                                Comment


                                  Kema:
                                  o kas nuspręs, kas yra vertingiausia:
                                  ar mano siūlomi dalykai, ar Algirdo, ar kokio nors eilinio medžiotojo Jono iš dzūkijos?

                                  Comment


                                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                                    Kema:
                                    o kas nuspręs, kas yra vertingiausia:
                                    ar mano siūlomi dalykai, ar Algirdo, ar kokio nors eilinio medžiotojo Jono iš dzūkijos?
                                    Bandyk kreiptis į Lietuvos dailės muziejaus ekspertus. Aš tai tikrai nesprendžiu ir neteigiu, kad tavo kolekcija prastesnė už Mykolo.

                                    p.s. kiek pamenu, tam straipsnyje Mykolas lyg ir neprieštaravo, kad ir kiti medžiotojai padovanotų savo trofėjus.
                                    gera gyventi gerai

                                    Comment


                                      Mano nuomone Valdovų rūmų nereikėjo tinkuot.
                                      Kol jie buvo iš tų senų plytų statyti tol atrodė tikrai gražiai senoviškai..

                                      Comment


                                        Berniukai, į lankas jau grybaujat
                                        somis: straipsnyje parašyta:
                                        Jokių kainininkų nėra, - sakė LNK „Žinioms“ Valdovų rūmų statybomis besirūpinantis prezidentas. – Tai yra meno kūrinys, gamtos kūrinys. Todėl pagrindinis akcentas bus, kad tie medžiotojai, kurie jaučia tokią pareigą ar duoklę atiduot savo valstybei, savo istorijai, - dovanos.“
                                        Visi norintys gali siūlyti/dovanoti, pasirodo
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
                                          Mano nuomone Valdovų rūmų nereikėjo tinkuot.
                                          Kol jie buvo iš tų senų plytų statyti tol atrodė tikrai gražiai senoviškai..
                                          Kokių dar senų...
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X