Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„BIG2“, Klaipėda

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Big" dvynys gims penktadienį

    http://www.ve.lt/?data=2008-12-10&ru...&id=1228849452

    Comment


      Nu jooo. Matosi, kad ne "šiaip sau" parašytas straipsnis. Gryna reklama....

      Comment


        Parašė zygis Rodyti pranešimą
        Nu jooo. Matosi, kad ne "šiaip sau" parašytas straipsnis. Gryna reklama....
        O kuom bloga reklama tavo manymu ?

        Comment


          Parašė groundzer Rodyti pranešimą
          O kuom bloga reklama tavo manymu ?
          Nesakau, kad ji bloga. Tiesiog aiskiai straipsnis darytas ne iš pačių žurnalistų idėjų.

          Comment


            jau rytoj atidaro lyg?
            Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

            Comment


              Parašė Fenix Rodyti pranešimą
              jau rytoj atidaro lyg?
              Taip taip,jau siandien

              Comment


                Varom...

                Comment


                  Gal kas jau buvote BIG2? Aš taip ir nesusiruošiau šiandien ten nukeliauti.

                  Comment


                    kad man rodosi dviracio nebeisrasi..
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      Teko sudalivaut "VIP" atidarimo ceremonijoi ir pasivaikščioti po pustuštę partuotuvę. Nieko naujo ten, pusė parduotuvių dar tik įrenginėjama, akcija lipa ant akcijos, vos ne 100% nuolaidos Vienas tai geresnis dalykas už big 1 tai uždėtos lubos ir nesimato visu vamzdžių ir taip toliau.
                      Life is a game that no one wins

                      Comment


                        Man trūksta žodžių išreikšt pasibjaurėjimui šio prekybcentrio, praėjimai siauresni nei big1, beveik visos parduotuvės esamos Klaipėdoj. Daugiau gyvenime ten nevažiuosiu, pats pigiausias prekybcentris Klaipėdoje....
                        "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                        Comment


                          Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                          Man trūksta žodžių išreikšt pasibjaurėjimui šio prekybcentrio, praėjimai siauresni nei big1, beveik visos parduotuvės esamos Klaipėdoj. Daugiau gyvenime ten nevažiuosiu, pats pigiausias prekybcentris Klaipėdoje....
                          O man jis visai patiko. Praėjimų pločio tikrai užtenka, nes tik dabar tiek daug žmonių vaikšto, o paprastom dienom jų žymiai mažiau. Yra tikrai nemažai naujų parduotuvių ( bent jau kurių aš nemačiau kituose pc). Taigi aš manau big1 su big2 tikrai galės stipriai konkuruoti su "akropoliu"

                          Comment


                            Parašė zygis Rodyti pranešimą
                            O man jis visai patiko. Praėjimų pločio tikrai užtenka, nes tik dabar tiek daug žmonių vaikšto, o paprastom dienom jų žymiai mažiau. Yra tikrai nemažai naujų parduotuvių ( bent jau kurių aš nemačiau kituose pc). Taigi aš manau big1 su big2 tikrai galės stipriai konkuruoti su "akropoliu"
                            Taip.Be to,konkurencija dažnai būna į naudą bent jau pirkėjų atžvilgiu
                            Reikia tikėtis,kad visas "BIG" kompleksas bus gera atsvara centre įsitaisiusiam "Akropoliui".

                            Comment


                              Centras yra nuo Dangės į šiaurinę pusę, o ne kažkokiose dikynėse prie Dubysos gatvės.
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                Centras yra nuo Dangės į šiaurinę pusę, o ne kažkokiose dikynėse prie Dubysos gatvės.
                                Taip,bet turėjau omenyje NMC (Naująjį miesto centrą) ,kuris dar tik statomas.

                                Comment


                                  gal kas kokiu nuotraukeliu esat padares

                                  Comment


                                    Parašė zygis Rodyti pranešimą
                                    O man jis visai patiko. Praėjimų pločio tikrai užtenka, nes tik dabar tiek daug žmonių vaikšto, o paprastom dienom jų žymiai mažiau. Yra tikrai nemažai naujų parduotuvių ( bent jau kurių aš nemačiau kituose pc). Taigi aš manau big1 su big2 tikrai galės stipriai konkuruoti su "akropoliu"
                                    Nejuokink žmonių, iki akropolio jam labai labai toli!!! Ir išvis tokio lygio centras galėjo iškilt kokiose
                                    Prienuose (nieko neturiu prieš Prienus) ar kur. Kur pažiūri visur piguma, visur tas pats ir nieko nauja. Gal gali išvardint naujas parduotuves? Aš nešneku apie tokias pard. kur pardavinėja tą pačią buitine techniką, aš šneku apie naujus "brendus"...
                                    "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                    Comment


                                      Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                                      Nejuokink žmonių, iki akropolio jam labai labai toli!!! Ir išvis tokio lygio centras galėjo iškilt kokiose
                                      Prienuose (nieko neturiu prieš Prienus) ar kur. Kur pažiūri visur piguma, visur tas pats ir nieko nauja. Gal gali išvardint naujas parduotuves? Aš nešneku apie tokias pard. kur pardavinėja tą pačią buitine techniką, aš šneku apie naujus "brendus"...
                                      Nežinau tiksliai su tais ženklais, bet aš matau:
                                      1. Deuchman
                                      2. Moterims - Lindex
                                      3. 100% sport( iš esmės tai tas pats "sport lainas", bet su truputį kitokiu prekių asortimentu)
                                      4. Tinka
                                      5. Essoto di Moda
                                      6. Sketchers
                                      7. Džinsai (nežinau pavadinimo, interneto svetainėje nėra jo parašyta)
                                      8. Drabužiai (taip pat nėra pavadinimo)
                                      9. Herrman
                                      Ir t.t.
                                      Esmė ta jog čia TIK drabužių arba batų parduotuvės, kurių šiaip nemačiau...
                                      P.s. atrodo teisingai surašiau. Jeigu jos yra, galit patikslint :]

                                      Comment


                                        Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                                        Nejuokink žmonių, iki akropolio jam labai labai toli!!! Ir išvis tokio lygio centras galėjo iškilt kokiose
                                        Prienuose (nieko neturiu prieš Prienus) ar kur. Kur pažiūri visur piguma, visur tas pats ir nieko nauja. Gal gali išvardint naujas parduotuves? Aš nešneku apie tokias pard. kur pardavinėja tą pačią buitine techniką, aš šneku apie naujus "brendus"...
                                        NA cia tavo asmenine nuomone... Akropolis toks pats kaip ir BIG'as. Tokia pati piguva... Kiekvienas pirkejas pasirenka kas jam patinka... Plius vieta svarbi...

                                        P.S.: Man patinka BIG'as, kad ten palyginus su Akropoliu vienas geras dalykas - labai retai sutinku pazystamu... Nes baisiai tik nuvarai i Akropoli ir visi pazystami kaip ne keista ten pat pasitaiko... Cia kaip taisykle, nori sutikti senai nematytu draugu ar pazystamu varyk i Akropoli... O norisi kur maziau zmoniu, BIG'e ju tikrai maziau...

                                        Comment


                                          Parašė jevgenijb Rodyti pranešimą
                                          NA cia tavo asmenine nuomone... Akropolis toks pats kaip ir BIG'as. Tokia pati piguva... Kiekvienas pirkejas pasirenka kas jam patinka... Plius vieta svarbi...

                                          P.S.: Man patinka BIG'as, kad ten palyginus su Akropoliu vienas geras dalykas - labai retai sutinku pazystamu... Nes baisiai tik nuvarai i Akropoli ir visi pazystami kaip ne keista ten pat pasitaiko... Cia kaip taisykle, nori sutikti senai nematytu draugu ar pazystamu varyk i Akropoli... O norisi kur maziau zmoniu, BIG'e ju tikrai maziau...
                                          Dėl piguvos čia ne tik asmeninė nuomonė, bet ir mano specialybė....
                                          P.S. dar pagalvojau gal ištikro kam daryt brangiau ir kokybiškiau jei daugelis to net nepastebi....
                                          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X