Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts



    2011.02.14. Mariaus Serapino nuotr.

    Comment


      viskas ok, tik U formos tribūnos ne ok.. :/
      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

      Comment


        Klaipėdos Arena" - Statybų eiga
        Labai geras reportažas. Tik labai jau daug darbų nusimato atlikti, jei tai būtų 20 metų atgal, niekaip nepatikėtum kad tai įmanoma suspėti . Dabar dar ko gero per tiek laiko kiniečiai spėtų ir antrą šalia pastatyti.

        Comment


          100 proc. iki balandžio 1 nespės, tik klausimas ar ir vėl išsisuks nesumokėjusi baudos?!!! Kiek keistokas sprendimas langai viršutiniame aukšte, kurie įšeina į pagrindinę salę...
          Paskutinis taisė URBANISTAS; 2011.02.16, 10:40.
          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

          Comment


            Viduje dirbti salti orai kaip ir nebetrukdo, gali dirbt keliom pamainom. Jei nukels data, tai tikrai nubus jokio pagristo paaiskinimo

            Comment




              Sveiki aš jau nebe susigaudau, ar galite mane apšviesti, kaip bus su tom tribūnom? Nesutampa man galai vizoliacijoje tribūnos nueina iki pat arenos aikštelės o statybų foto matome, kad gaunasi dobė. Suprantu, kad statybų eigoje galima tribūnas nuleisti dar bet man jau atrodo nebetilps jos. arenos aikštė per maža pasidaro.

              Comment


                Švertas:
                Sveiki aš jau nebe susigaudau, ar galite mane apšviesti, kaip bus su tom tribūnom? Nesutampa man galai vizoliacijoje tribūnos nueina iki pat arenos aikštelės o statybų foto matome, kad gaunasi dobė. Suprantu, kad statybų eigoje galima tribūnas nuleisti dar bet man jau atrodo nebetilps jos. arenos aikštė per maža pasidaro.
                ..... toliau bus kaip ir visose arenose - teleskopinės tribūnos. Viskas kol kas labai gražiai sueina . Aišku Klaipėda gali būti išimtis, ir tribūnas padaryti stacionarias ........ bet nemanau, nes tada prapuola galimybė rengti rankinio bei kitų sporto šakų rungtines reikalaujančias didesnės aikštės.

                Comment


                  Parašė Švertas Rodyti pranešimą
                  Atvaizdas


                  Sveiki aš jau nebe susigaudau, ar galite mane apšviesti, kaip bus su tom tribūnom? Nesutampa man galai vizoliacijoje tribūnos nueina iki pat arenos aikštelės o statybų foto matome, kad gaunasi dobė. Suprantu, kad statybų eigoje galima tribūnas nuleisti dar bet man jau atrodo nebetilps jos. arenos aikštė per maža pasidaro.
                  jei bent kiek atkreipsi dėmesį, kad ir į šiuo metu statomas arenas, visur tas pats.

                  Alytus


                  Kaunas
                  [img]http://

                  Comment


                    Na teks palaukti galutinio rezultato, nes kol kas man vis tiek arenos aikštelėje vietos trūksta. Gal čia tik optinė apgaulė

                    Comment


                      Jo, kol kas atrodo liūdnokai . Bet teleskopinės tikrai bus, o to pasekoje, viskas turėtų būti gana gražu ir jauku. Gali kiek priminti Alytų...

                      Comment


                        man su klaipeda keista. mazai bus vietos aikstelei jei dar bus teleskopines tribunos... ir kiek matau darbu dar liko labai daug..

                        Comment


                          kur ten tos vietos mažai bus, jei dabar matom aikštelės dydį prilygstantį ledo ritulio aikštės plotui, pridėjus teleskopines tribūnas plotas sumažės, bet bus pakankamai erdvės krepšinio aikštelei

                          Comment


                            Parašė Stigas Rodyti pranešimą
                            Viduje dirbti salti orai kaip ir nebetrukdo, gali dirbt keliom pamainom. Jei nukels data, tai tikrai nubus jokio pagristo paaiskinimo
                            Jau prieš tai nebuvo pagrįsti pasiteisinimai, tad ir šįkart ką nors kvailo sugalvos, gi tam įmonėse dirba juristai, kurie ieško būdų kaip išsukti kompaniją. Ištikro pasistūmėta nemažai į priekį, tad žiūrint plika akimi, jeigu iki balandžio 1 nespės, tai iki gegužės 1 tai tikrai turėtų spėti, beje ir su Dubysos gatve dar iki kokio gegužės mėn turėtų dirbti, gi kol įšalas nesibaigs, tol nieko negalima ir daryti.

                            Comment


                              Sankryžą su Minijos gatve galėjo dar vasarą padaryti, o dabar paliko su išraustais kraštais. Dirba kaip prieš trisdešimt metų, o tie ... iš Liepų gatvės toleruoja.
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                Miestiečiai kviečiami apsilankyti statomoje arenoje

                                Klaipėdos valdžia imasi itin drąsios, precedento neturinčios akcijos - kartu statybos bendrove “Vėtrūna” organizuoja ekskursiją į statomą Klaipėdos pramogų ir sporto centrą - areną.

                                Žadama, jog ekskursijoje, kuri vyks sekmadienį, vasario 20-ąją, kartu su norinčiais miestiečiais dalyvaus Klaipėdos miesto meras Rimantas Taraškevičius.

                                Susidomėjusieji kviečiami registruotis tel. 39 60 54 arba el. paštu info@klaipeda.lt.

                                Ekskursijas numatoma organizuoti 13, 14 ir 15 val.

                                http://www.ve.lt/naujienos/sportas/m...renoje-550021/

                                Comment


                                  Klaipėdos arena pakrikštyta "Švyturio" vardu

                                  UAB "Klaipėdos arena" ir UAB "Švyturys-Utenos alus" pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, pagal kurį naujai statomai uostamiesčio sporto ir kultūros renginių arenai suteikiamas "Švyturio arenos" vardas.

                                  "Tai bus pirmoji arena Lietuvoje, pavadinta "Švyturio arenos" vardu ir ją pasirinkome neatsitiktinai. Šis vardas simbolizuoja sugrįžimą prie mūsų šaknų - uostamiesčio, kuriame gimė ir jau trečią šimtmetį gyvuoja "Švyturys". Būtent todėl šios arenos sėkmė mums ypač svarbi ir nuo pat pirmų žingsnių norime prisidėti prie jos vystymo ir populiarumo didinimo", - sako "Švyturys-Utenos alus" generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

                                  Jo teigimu, "Švyturys" įgijo daug patirties bendradarbiaudamas su didžiosiomis Lietuvos arenomis ir renginių valdytojais, tad Klaipėdoje bus ne tik įdiegta moderni įranga, užtikrinsianti arenos svečiams maksimalų patogumą, bet ir stengiamasi sukurti unikalią uostamiesčio ir pajūrio temas atitinkančią atmosferą.

                                  "Klaipėdos arena" valdybos nario Pauliaus Baltrėno teigimu, tikimasi, jog bendradarbiavimas su didžiausiais aludariais Lietuvoje ir vertinga abiejų pusių patirtis ženkliai prisidės prie arenos vystymo ir jau per pirmus veiklos metus padės "Švyturio arenai" tapti didžiausiu laisvalaikio traukos centru visoje Vakarų Lietuvoje.

                                  Priklausomai nuo renginio tipo nuo 1800 iki beveik 7000 žiūrovų talpinsiančioje "Švyturio arenoje" per ateinančius metus nuo sezono pradžios bus surengta ne mažiau nei 60 renginių - beveik pusę planuojamų renginių sudarys užsienio atlikėjų ir grupių pasirodymai, kiek daugiau nei trečdalį sporto renginiai, likusią dalį - vietinių atlikėjų pasirodymai ir Klaipėdos savivaldybės renginiai.

                                  Arenos valdytojai prognozuoja, jog nuo atidarymo per ateinančius metus uostamiesčio arena sulauks apie 200 tūkst. lankytojų.

                                  http://www.ve.lt/naujienos/sportas/k...-vardu-550075/

                                  Comment


                                    Puikus pavadinimas ir labai tinkantis klaipedai Juk Klaipeda tuo ir garsi, kad yra salia juros ir turi svyturi.

                                    Comment


                                      Tai bus pirmoji arena Lietuvoje, pavadinta "Švyturio arenos" vardu...
                                      ...neįtikėtina, ar ne o aš kažkaip nelabai ir abejojau, kad taip ir bus... SVEIKI ATVYKĘ Į ŠVYTURIO ŠALĮ

                                      Comment


                                        Vizualizacija:
                                        Attached Files

                                        Comment

                                        Working...
                                        X