Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė music Rodyti pranešimą
    Panašu, kad bus gražiausia Lietuvos arena.
    Taip, visiškai pritariu bus gražiausia, Kauno arena gyrėsi savo fasadu, o iš to gavosi tik šnipštas iš dabartinio vaizdo, neprilygsta Klaipėdai... Tikrai sveikinimai Klaipėdai su gražiausia arena Lietuvoje.
    Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

    Comment


      Galiu tik prisidėti prie jūsų nuomonės. Dėl tokių projektų galiu drąsiai didžiuotis, kad esu Klaipėdietis.

      Comment


        Man labai patinka, kad nauji Klaipėdos statiniai išlaiko savita raudona Klaipėdos spalvą. Tai miesto išskirtinis štampas.
        Paskutinis taisė Švertas; 2011.01.25, 08:47.

        Comment


          Taip, manau Klaipėdos arena jau dabar pagal išvaizdą lenkia Kauno areną. Daryti galutines išvadas bus galima daryti, kai abi bus pabaigtos.

          Comment


            naujos Klaipėdos Arenos vizualizacijos iš vidaus:











            Sakykite ką norite, bet arena tiek vidumi tiek išorės grožiu bus pranašesnė už visas Lietuvos likusias arenas.

            Įdomu ar tokios gražios grindis bus kaip ir vizualizacijose.
            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

            Comment


              nieko viduje įspūdingo, tik spalvos geros.
              DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

              Comment


                Viskas paprastai padaryta, didelės erdvės šaunu!, bet kai pabaigs visas gražumas pasirodys.
                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                Comment


                  Siūlau palaukti pabaigos. Bet Klaipėdos arena atrodo tikrai labai gražiai. Įdomu, kokios bus jos savybės garso atžvilgiu viduje, kokia bus kėdžių kokybė, ir kaip bus su jos pastatymu. Atkreipiant dėmesį į mažą talpą, painvestavus šiek tiek pinigų, Klaipėda gali tapti puikia vidutinio dydžio arena, tinkančiai kad ir operos koncertams.

                  Comment


                    Parašė Aušrinė Rodyti pranešimą
                    Įkėliau keletą foto, tiesa nelabai kokybiškos, bet manau bus įdomu pasižiūrėti rangovo darbus iš vidaus (nuotraukos mano skydelio albume).
                    [ATTACH]4474[/ATTACH] [ATTACH]4475[/ATTACH]
                    Tiesiog noriu pasidometi zaliuzes is ko padarytos? Kiek suprantu zmones moblia technika (telefonais) naudotis del ekranavimo negales?
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      Kuo šita arena įdomi, tai savo forma, bet fasadas tai ne stebuklas. Bent man. Užmaskuotas stiklainis Kaip ir šaulių ar kauno.

                      Comment


                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                        Kuo šita arena įdomi, tai savo forma, bet fasadas tai ne stebuklas. Bent man. Užmaskuotas stiklainis Kaip ir šaulių ar kauno.
                        Aš nesuprantu kodėl vadinama arena, kai čia nėra arena. Čia halė yra. Ar ne taip?

                        Comment


                          arena - tai didelis statinys, kur vyksta įvairūs sporto ir kultūros renginiai.

                          iš wikižodyno
                          DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                          Comment


                            Jau greit vasario pradzia, niekaip jie negali pabaigti to fasado. Jei neklystu, tai sausio viduryje turejo uzbaigti, ar dar anksciau. Netikiu, kad jie sia savaite uzbaigs, ir dar sako kad neatsilieka nuo naujojo grafiko.

                            Comment


                              Patinka lubu sprendimas, Miliunas galetu ta pati Kaune pritaikyti
                              Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                              Comment


                                Parašė Justin Rodyti pranešimą
                                Aš nesuprantu kodėl vadinama arena, kai čia nėra arena. Čia halė yra. Ar ne taip?
                                Čia yra arena. Arena todėl, kad turi VIP ložes ir kitus panašius pribumbasus, ko neturi sporto salės, halės ir t.t.

                                O kas dėl šios arenos, tai išties gražu žiūrėt. Tik akis bado U formos tribūnos, bet koncertams dar geriau.

                                Comment


                                  Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                                  naujos Klaipėdos Arenos vizualizacijos iš vidau

                                  Atvaizdas


                                  Sakykite ką norite, bet arena tiek vidumi tiek išorės grožiu bus pranašesnė už visas Lietuvos likusias arenas.

                                  Įdomu ar tokios gražios grindis bus kaip ir vizualizacijose.
                                  nejaugi visas komunikacijas palubeje sleps ?
                                  .

                                  Comment


                                    ..... čia pora foto iš "Cido" arenos vidaus kad būtų aiškesnis vaizdas Klaipėdos arenos vidaus vizualizacijų. . Nuotraukos iš "Cido" arenos archyvo.




                                    Nelabai matau skirtumo, taip kad spręsti kad tai gražiausia - tiesiog labiau patriotizmo reikalas.
                                    Paskutinis taisė Vidma; 2011.01.24, 23:45.

                                    Comment


                                      Visiskai pritariu Vidmai! Tiek Cido arena,tiek Siauliu arena turi savu rimtu kozeriu, ko Klaipedos arenoje nera ir priesingai. Isskirtinis jos bruozas yra Katamarano forma, atimkim ja ir isore niekuom nesiskirs nuo siu dvieju ,,apvaliuju" arenu. PAGRINDINE arenos funkcija - jos TINKAMUMAS auksciausio lygio koncertams,varzyboms. O kas dabar nustatys ant kiek ji yra gera sioje srityje,kai dar statybos neuzbaigtos ir arena neisbandyta? Ir del fasado sprendimu teigti,kad tai GERIAUSIA arena Lietuvoje yra mazu maziausiai nepamatuota. Fasado srityje - taip,o kitur,tai dar niekas neaisku. Bet kokiu atveju didziuojuos,kad esu lietuvis ir,kad mano mazyte salis tures tiek moderniu,nuostabiu arenu!

                                      Comment


                                        Parašė zalgirietis88 Rodyti pranešimą
                                        Visiskai pritariu Vidmai! Tiek Cido arena,tiek Siauliu arena turi savu rimtu kozeriu, ko Klaipedos arenoje nera ir priesingai. Isskirtinis jos bruozas yra Katamarano forma, atimkim ja ir isore niekuom nesiskirs nuo siu dvieju ,,apvaliuju" arenu. PAGRINDINE arenos funkcija - jos TINKAMUMAS auksciausio lygio koncertams,varzyboms. O kas dabar nustatys ant kiek ji yra gera sioje srityje,kai dar statybos neuzbaigtos ir arena neisbandyta? Ir del fasado sprendimu teigti,kad tai GERIAUSIA arena Lietuvoje yra mazu maziausiai nepamatuota. Fasado srityje - taip,o kitur,tai dar niekas neaisku. Bet kokiu atveju didziuojuos,kad esu lietuvis ir,kad mano mazyte salis tures tiek moderniu,nuostabiu arenu!
                                        Atimkim formą ir išorę. Kaip čia suprast? Tai gal nuimkim stogą ir pripilkim vandens ir bus baseinas?
                                        http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                        Comment


                                          Parašė zalgirietis88 Rodyti pranešimą
                                          Isskirtinis jos bruozas yra Katamarano forma, atimkim ja ir isore niekuom nesiskirs nuo siu dvieju ,,apvaliuju" arenu.
                                          atimkim iš visų arenų išores ir jos visos bus vienodos išorė ir yra vienas iš pagrindinių arenos veidų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X