Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts



    2011.01.09. Audrio Leščiaus nuotr.
    "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

    Comment


      Kaip statoma Klaipėdos arena? (nuotraukos)
      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

      Comment


        Puikios nuotraukos, geras reportažas/\

        Comment


          Klaipėdos arenos statybas žadama baigti iki balandžio
          BNS
          2011 sausio mėn. 6 d.
          22:16


          Klaipėdos arenos statybą Telšių statybos bendrovė "Vėtrūna" žada, kaip ir planuota, baigti kovo pabaigoje.

          "Sausio viduryje numatoma pradėti vidaus apdailos darbus", - sakė "Vėtrūnos" atstovas Džeraldas Kauneckas. Anot jo, jau suformuotos apdailos darbuotojų brigados, kuriose dirbs beveik 300 darbuotojų.

          D.Kauneckas kalbėjo, jog jau atlikta dauguma fasado ir stogo darbų, o statybų pabaigos data lieka ta pati kaip ir numatyta - kovo 31 diena.

          ...............................

          Comment


            Klaipėdos arenos statybvietėje - darbuotojų pagausėjimas

            http://www.ve.lt/naujienos/sportas/k...ejimas-534045/

            Comment


              Parašė Fanas Rodyti pranešimą
              Klaipėdos arenos statybvietėje - darbuotojų pagausėjimas

              http://www.ve.lt/naujienos/sportas/k...ejimas-534045/

              taip pas mus sprendziama veluojanciu darbu problema


              nors visai neseniai viešai žiniasklaidoje skambėjo, kad arenos statytojai nuo darbų grafiko atsilieka maždaug dviem mėnesiais, tačiau dabar "Vėtrūnos" atstovai tvirtina, kad atsilikimo nuo grafikų nebėra.
              Tai esą yra dėl to, jog pasirašyta nauja sutartis
              .

              Comment


                Svarbiausia kad išspręstu ir spėtu pastatyti, tik man kažkaip keista Klaipėdoje dirba 300, Kaune 200 nors turėtu būti atvirkščiai. Mežinau kodėl, bet man labai patinka Klaipėdos fasadas
                Paskutinis taisė aviDer; 2011.01.12, 11:01.
                Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                Comment




                  2011.01.017. Audrio Leščiaus nuotr.
                  eFoto | YouTube

                  Comment


                    Iš foto panašu, kad jau lauke ne ką ir liko arenos statyboj? Langai kaip matosi jau sudėti, gal bus kada foto ir iš vidaus, ten idomiau jau manau pastaruoju metu bus
                    Paskutinis taisė Juozas007; 2011.01.17, 16:02.

                    Comment


                      Jei kas galit padarykit foto is vidaus, idomu butu paziuret, kaip ten einasi darbai. Seniai jau buvo vidaus foto atnaujinimas.

                      Comment


                        Tiek Klaipėdai, tiek Kaunui viena užduotis - baigti areną iki čempionato. Visa kita jau kaip nors...

                        Comment


                          As tai, kazkaip nerimauju del Kauno labiau, nei del Klaipedos, pagal grafika turint omenyj

                          Comment


                            Manau nera reikalo nerimauti nei del Kauno nei del Klaipedos iki vasaros turetu spet baigti ir dar laiko pratestuot uzteks. Gal zinot, kaip cia su stogu ar uzbaige jau?

                            Comment


                              Foto

                              Įkėliau keletą foto, tiesa nelabai kokybiškos, bet manau bus įdomu pasižiūrėti rangovo darbus iš vidaus (nuotraukos mano skydelio albume).
                              Click image for larger version

Name:	Arena_2011_01_20_ 045.jpg
Views:	1
Size:	83,9 kB
ID:	1418867 Click image for larger version

Name:	Arena_2011_01_20_ 047.jpg
Views:	1
Size:	93,8 kB
ID:	1418868

                              Comment


                                Darbas vyksta tik jei visi dirbtų, o ne žiūrėtų kaip kitas dirba, tai visiškai būtų faina

                                Comment


                                  Klaipėdos arenoje lies ledo plokštę
                                  Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                  Comment


                                    Aciu Aušrinė uz foto, tikrai idomu buvo paziuret, kaip darbai vyksta is vidaus. Nu tikekimes kad ne paskutines Darbu liko tikrai dar daug, tikekimes, kad viska suspes padaryt laiku.

                                    Comment
























                                      Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                                      Comment


                                        visalaika buvau grotelių šalininkas, tačiau dabar man atrodo, kad grotelės nedera, o pati arena kelia velniška žavesį. Puikus projektas
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Panašu, kad bus gražiausia Lietuvos arena.
                                          http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                          Comment

                                          Working...
                                          X