Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip uz tokius pinigus, tai tikrai geriau ir but negali
    Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

    Comment


      Graži arena jau vien dėl to, kad ne kaip Siemensas ir ne kaip Šiaulių tabletė.
      Ir bendrai paėmus, tikrai originalus sprendimas
      Tai puikus atsakymas visiems, kurie negali įsivaizduoti sporto statinio kitaip nei kvadrato ar ovalo formos.
      www.scriptorium.ie

      Comment


        Šaunus pastatas
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Visgi stovėjimo aikšteles būtų maloniau po žeme (ne)matyt.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            na neblogai atrodo,bet šonai jos..nežinau man nelabai patinka , o stogas čia ka stiklinis? jei taip tai originaliai atrodytų,ko gaila, tai kad kitų architektų siūlomas variantas buvo didesnė arenos talpa, ir kaip suprantu vidus panašus į būsimą kauno areną ir siemens(na su dviejų aukštų tribūnomis,balkonais) bent man toks vidus labiau patiktų

            Comment


              Ką jūs norit tą sakykit, bet iš šonų atrodo labai prastai

              Comment


                Bet jau tikrai niekas nepaneigs, kad arena atrodo išties originaliai, bent jau Lietuvoje - be analogų ir jeigu dar tas stogas tikrai bus stiklinis, tai išvis super! galėsit klaipėdiečiai giedrą naktį grožėtis žvaigždėtu dangum
                Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                Comment


                  Tribūnos iš 3 pusių? O kaip dėl šešėlių, kuriuos mes stogo konstrukcijos?

                  Comment


                    Manu, kad arenos projekto sprendimas originalus.Visai neblogai Klaipėdai.Bet tas raudonasis ''klaipėdietiškas koloritas'' tai jau užkniso.Kas pas mus, komunistų miestas, ar kaip ?O stogas primena ten anksčiau stovėjusį ''vaiduoklį''.Bet šiapi, tenka pripažinti, kad visai gera būtų arena.

                    Comment


                      Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                      Manu, kad arenos projekto sprendimas originalus.Visai neblogai Klaipėdai.Bet tas raudonasis ''klaipėdietiškas koloritas'' tai jau užkniso.Kas pas mus, komunistų miestas, ar kaip ?O stogas primena ten anksčiau stovėjusį ''vaiduoklį''.Bet šiapi, tenka pripažinti, kad visai gera būtų arena.
                      Drįsčiau su kolega nesutikti dėl raudonos spalvos, man pvz Klaipėdoj būtent tas raudonumas ir žavi - senoji vokiška archirektūra, tie raudonų plytų pastatai, labai gražu kai miestas turi savo vientisą stiliu ir jo laikosi, net ir naujojoj statyboj, tai lyg miesto vizitine kortele man pačiam daug laiko tenka praleist kaune, tai čia pvz labai daug pilkų, tamsiu smetoninės statybos namų, tai atrodo labai jau niūriai ir slegiančiai, taip kad Kalipėdos raudonumas - liuks, taip ir toliau
                      Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                      Comment


                        Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                        Drįsčiau su kolega nesutikti dėl raudonos spalvos, man pvz Klaipėdoj būtent tas raudonumas ir žavi - senoji vokiška archirektūra, tie raudonų plytų pastatai, labai gražu kai miestas turi savo vientisą stiliu ir jo laikosi, net ir naujojoj statyboj, tai lyg miesto vizitine kortele man pačiam daug laiko tenka praleist kaune, tai čia pvz labai daug pilkų, tamsiu smetoninės statybos namų, tai atrodo labai jau niūriai ir slegiančiai, taip kad Kalipėdos raudonumas - liuks, taip ir toliau
                        Klaipėdietiška man- tai fachverkas.Pavaikščiok po Senamiestį, ar pamatysi kur raudoną pastatą ?Manu, tai būdinga Klaipėdos kraštui, bet ne Klaipėdos miestui.Norint atsikratyti niūrumo, mieste reikia daugiau ryškesnių spalvų.O ne baltai stiklinis ''Pilsotas''.Manau, su saiku naudojant raudoną spalvą, bus gerai, bet nuolat vien raudona užknisa.

                        Comment


                          nu is sito paveikslelio man arena tikrai visai neblogai atrodo, siek tiek orginalesnis prendimas. tik kad labai jau liudina mazas vietu skaicius. tikrai nelogiska statyt maziasne nei Siauliu ir Panevezio arenas. po kokiu 10 metu vel reiks sukti galva del didesnes.

                          ar netrugdys stiklinis stogas vykstant renginiams sauleta diena.

                          Comment



                            Nebus jokio stiklinio stogo. Tai juk tik vaizdas publikai papirkti.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Marux Rodyti pranešimą
                              nu is sito paveikslelio man arena tikrai visai neblogai atrodo, siek tiek orginalesnis prendimas. tik kad labai jau liudina mazas vietu skaicius. tikrai nelogiska statyt maziasne nei Siauliu ir Panevezio arenas. po kokiu 10 metu vel reiks sukti galva del didesnes.

                              ar netrugdys stiklinis stogas vykstant renginiams sauleta diena.
                              Tai kad už Šiauliu ir Pan. arenas Klaipėdos nėra mažesnė...
                              "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                              Comment


                                Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                                Klaipėdietiška man- tai fachverkas.Pavaikščiok po Senamiestį, ar pamatysi kur raudoną pastatą ?
                                Karlo sandėliai, Vyninė "Petit Marseile", "Memelis", Klaipėdos areštinė, centrinis paštas, celiuliozės virimo cechas.. Dar tikrai yra keli senamiestyje ir arti jo, bet sunku juos apibūdinti ar nurodyti jų paskirtį. Tačiau neteigiu, kad daug yra raudonų pastatų? Tas raudonumas buvo labiau vystytas Sovietų okupacijos metais. Bet, man asmeniškai, visai patinka.
                                Beje, areną, bent tiek, kiek matau, vertinu tik teigiamai.

                                Comment


                                  Parašė fatG Rodyti pranešimą
                                  dėkui už vaizdelį.
                                  Man visai priimtina ta arena, įdėja pakankamai originali. Svarbu kad tik nebūtu taupoma architektūros ir medžiagų sąskaita. Kam labai jau nepatinka, noriu pasakyt, kad krepšinio ir pan. arenų pastatai (ne stadionai) dėl salės gabaritų sunkiai gali būt kažkokios skulptūriškos, nestandariškos formos.
                                  Kagi, nors ledkalnis pro Lietuvą praplaukė, galbūt nors kašio katamaraną turėsime

                                  Comment


                                    Parašė toshas Rodyti pranešimą
                                    dėkui už vaizdelį.
                                    Man visai priimtina ta arena, įdėja pakankamai originali. Svarbu kad tik nebūtu taupoma architektūros ir medžiagų sąskaita. Kam labai jau nepatinka, noriu pasakyt, kad krepšinio ir pan. arenų pastatai (ne stadionai) dėl salės gabaritų sunkiai gali būt kažkokios skulptūriškos, nestandariškos formos.
                                    Kagi, nors ledkalnis pro Lietuvą praplaukė, galbūt nors kašio katamaraną turėsime
                                    Tikrai sutinku, arena bus gera.O dėl kitų arenos variantų, tai siūlau tokį: krepšinio kamuolio formos (sfera).Įgyvendinti būtų labai sudėtinga, bet įmanoma.Būtume visame pasaulyje išgarsėja .Nors ir ši gera.

                                    Comment


                                      Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                                      Tikrai sutinku, arena bus gera.O dėl kitų arenos variantų, tai siūlau tokį: krepšinio kamuolio formos (sfera).Įgyvendinti būtų labai sudėtinga, bet įmanoma.Būtume visame pasaulyje išgarsėja .Nors ir ši gera.
                                      Tai , kad nebutume išgarsėję, tokia jau yra Stockholme, Globe arena !
                                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                      Comment


                                        Sveikinu turėsit, tikrai originalią ir gražią areną

                                        Comment


                                          Parašė Karolis! Rodyti pranešimą
                                          Tai , kad nebutume išgarsėję, tokia jau yra Stockholme, Globe arena !
                                          Bet ta arena ne sferos, o tik pusės sferos formos.Atrodo baisiai.Aš kalbu apie krepšinio kamuolį.Gal tai yra neįmanoma pastatyti tokią ?Bet, manau, įmanoma.O Klaipėdos arena tikrai originali.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X