Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pavydas?
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
      Už daugiau kaip 100 mln litų tikrai galima kažką daug geriau išspausti. Šiam sandėliui pastatyt, manau užteks kokia 80 mln per akis, o likusius kažkas kažkur praplaus, taip tiesiai šviesiai sakant, tai dėl to ir apmaudu. Labai gaila, kad turime tokią valdžią Klaipėdoje.
      Gal jau nebereikia čia svaigt nesąmonių ir iš oro traukt kažkokių sumų? Arenos kaina priklauso ne nuo architektūrinos, o nuo naudojamų medžiagų, techninių sprendimų ir pan. dalykų. Apskritai dar per anksti ką nors kalbėti, o jūs jau tragedijas keliat.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        mantai neiskraipyk mano zodziu. nei burnoju nei ka. man teko dirbi prie panasiu objektu(ty pabraizyti ta ir ana, zodziu priesprojektiniai pasiulymai) ir tikrai tie (architektai, projektuotojai ir tt) zmones nori graziai padaryti ir tt...
        ka norejau pasakyt, jog "dezutes" yra neisvengiamos. as issakiau nuomone jog nepatinka man ir tiek. tai neburnojimas. visa kita zinute buvo isreiksti savo nuomone kodel tokias dezutes stato. stai ir esme.
        p.s. dziaugiuosi kad isvis kazka stato (ne namus ar ofisus, o rimtesnius objektelius)

        Comment


          Laikas parodys ar mes klydom ar ne

          Comment


            Parašė New_one Rodyti pranešimą
            ka norejau pasakyt, jog "dezutes" yra neisvengiamos. as issakiau nuomone jog nepatinka man ir tiek. tai neburnojimas. visa kita zinute buvo isreiksti savo nuomone kodel tokias dezutes stato. stai ir esme.
            p.s. dziaugiuosi kad isvis kazka stato (ne namus ar ofisus, o rimtesnius objektelius)
            Nematau tragedijos. Tikiu, kad realybej Klaipedos arena atrodys visai gerai. Jau uzteks Lietuvai to, kad Siauliu ir Panevezio arenos apvalios. Dar Kauno arena is apvalios virto apvaliu daugiakampiu. O va Klaipedoj vis kazkas kitaip. Kagi, laukiam techninio projekto
            Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

            Comment


              Parašė jasha Rodyti pranešimą
              Nematau tragedijos. Tikiu, kad realybej Klaipedos arena atrodys visai gerai. Jau uzteks Lietuvai to, kad Siauliu ir Panevezio arenos apvalios. Dar Kauno arena is apvalios virto apvaliu daugiakampiu. O va Klaipedoj vis kazkas kitaip. Kagi, laukiam techninio projekto
              Na jau geriau apvalų nei dėžę, nes tų dėžių per akis pilną kur tik bepažvelgtum
              ⌂╠═╗⌂⌂⌂
              ⌂╚╤╬╧╤╤╣⌂⌂⌂
              ⌂ ⌂ ╢□□⌂⌂⌂□⌂

              Comment


                Parašė Hazard Rodyti pranešimą
                Na jau geriau apvalų nei dėžę, nes tų dėžių per akis pilną kur tik bepažvelgtum
                Namai nesisvengiamai primena dezes.. juk nepastatysi piramides, ar rutulio formos namo..
                "Dabar puikus momentas - nueiti ir nusipirkti namą" - sako Amerikos milijardierius Donaldas Trumpas

                Comment


                  Manau arenos išvaizda dar keisis ne vieną kartą..taip buvo ir su panevėžio arena ir šiektiek su Šiaulių arena..žinoma bendras vazdas labai neturėtų pakist, bet manau tikrai bus gražiau nei dabar..

                  Comment


                    Na tikėkimės, kad projektuotojai ką nors dar išspaus dėl vaizdo, bet niekaip nesuprantu, kodėl Klaipėdoje žada statyti naują areną praktiškai mažesnę nei Šiauliuose. Juk Šiauliai neturi problemų su arenos lankomumu, tai kodėl Klaipėdoje, gerokai didesniame ir šiuo metu taip sparčiai besivystančiame mieste projektuojama gan nedidelė arena? Tai nesuvokiama
                    Parašas :)

                    Comment


                      Man tai kolkas ir berysio atrodo.. Gal dar kitu kampu pasimatys, kas per do daiktas.
                      %)

                      Comment


                        Reik paziuret ish kitos puses, jeigu reikalai su renginiais ir sportu taip gerai nesiklostys, gales musu dedes ish maximos pusvelciui nusipirkt ir atidaryt xxxx maxima. Tada klaipedos arena tikrai turetu gaut medali uz universaluma. O siaip tikrai, nreikia daryt skubotu ishvadu, galutiniam variante turetu atrodyt normaliai, nejaugi musu architektai tokie banalus... Pamatysit visi bus patenkinti

                        Comment


                          Hmm o as cia uzklydes i sia tema ir pamates ta maza paveiksliuka kaip tik pagalvojau, kad graziausiai is LT arenu/busimu arenu atrodo... Tikrai grazu man... Tiesa is to mazo paveiksliuko nelabai susidarysi vaizda

                          Comment


                            Jums tik dėžės ir tesivaidena visur, iš pateikto paveiksliuko visai įdomiai atrodo. Ir nereikia daryt čia audros vandens stiklinėj. Gal kai bus pateikta daugiau vizualizacijų ir pasikeis mano nuomonė, bet kol kas visai nieko atrodo.

                            Comment


                              Parašė Nowitzki Rodyti pranešimą
                              Jums tik dėžės ir tesivaidena visur, iš pateikto paveiksliuko visai įdomiai atrodo. Ir nereikia daryt čia audros vandens stiklinėj. Gal kai bus pateikta daugiau vizualizacijų ir pasikeis mano nuomonė, bet kol kas visai nieko atrodo.
                              Visiškai pritariu

                              Comment


                                Aš irgi jusu, chebra, nesuprantu, ko čia purkštaujat del tos arenos išvaizdos?! pvz man asmeniškai, pažiurėjus tuos du pasiųlytus variantus, šis tikrai geriau atrodo - stogas tikrai originalus (kur jus dar tokį matėt?) ir ta stiklinė siena (net matosi tribūnos) - viskas čia labai gražu, ir ta idėja, kad primena ale katamaraną - Klaipėdai tikrai tinka! vat tas kitas variantas tai nei gražus nei originalus buvo ir tikrai džiugu kad jo neišrinko! tik žinoma vienas ir didelis minusas - vietų skaičius, čia tikrai prašauta, bet yra kaip yra ir visiškai pritariu tiems, kurie mano, jog ši arena turbūt bus viena gražiausių Lietuvoj, nes savo formomis ir architektūra tikrai išsiskiria iš visų kitų
                                Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                                Comment


                                  laikrašty įdėta geresnės kokybes vizualizacija, tikrai geriau atrodo....
                                  "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                  Comment


                                    Arenos Klaipėdoje laukiama kaip mesijo

                                    http://www.ve.lt/?data=2008-02-08&ru...&id=1202405653

                                    Comment


                                      Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                                      laikrašty įdėta geresnės kokybes vizualizacija, tikrai geriau atrodo....
                                      Būtų labai įdomu pamatyt
                                      Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

                                      Comment


                                        Šiek tiek didesnė vizualizacija iš jau minėto Vakarų Ekspreso tolimesnėms diskusijoms, ar graži jinai ar vistik nevisai...

                                        Comment


                                          Graži arena jau vien dėl to, kad ne kaip Siemensas ir ne kaip Šiaulių tabletė.
                                          Ir bendrai paėmus, tikrai originalus sprendimas
                                          www.scriptorium.ie

                                          Comment

                                          Working...
                                          X