Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apie sunkias pabaigtuves:
    http://www.15min.lt/naujiena/miestas...sciu-43-161083

    Comment


      O kurios pabaigtuvės būna lengvos?
      ______________
      The Division Bell

      Comment


        O bilietų jau nebėra į koncertą

        Comment


          Keistai skamba, kad koncertas ir rungtynes ivyks dar "nepriduotoje" arenoje. Reiktu nusispjaut per kairi peti ir i medi pabelsti, kad viskas praeitu sklandziai ir be problemu.

          Comment


            Viskas bus gerai, nesijaudink !
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              Rugpjūčio 2: Kandidatai į Lietuvos studentų rinktinę (LTU2) - Latvijos vyrų rinktinė, 21h (LAT)
              Rugpjūčio 3: Slovėnija - Latvija, 20:30h
              Rugpjūčio 4: Lietuva - Slovėnija 21h
              Rugpjūčio 6: Lietuva - Čekija, 19h

              būsiu visose rungtynėse išskyrus su Čekiją, o 08 02 bus savanorių apmokymai, tad aprodys arenos patalpas. Bus labai įdomu susipažinti su šviežia arena. Pasidalinsiu įspūdžiais po apmokymų
              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

              Comment


                Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                Rugpjūčio 2: Kandidatai į Lietuvos studentų rinktinę (LTU2) - Latvijos vyrų rinktinė, 21h (LAT)
                Rugpjūčio 3: Slovėnija - Latvija, 20:30h
                Rugpjūčio 4: Lietuva - Slovėnija 21h
                Rugpjūčio 6: Lietuva - Čekija, 19h

                būsiu visose rungtynėse išskyrus su Čekiją, o 08 02 bus savanorių apmokymai, tad aprodys arenos patalpas. Bus labai įdomu susipažinti su šviežia arena. Pasidalinsiu įspūdžiais po apmokymų

                Nuostabu, tikiuosi bus ir sviezios arenos nuotrauku. Mini krepsinio cempionatas jau greitai bus Klaipedoje.

                Comment


                  Man si arena Lietuvoje graziausia.

                  Uz 50mln. - saunuoliai!

                  Pradesiu tiket, kad ir pas mus taip buna, kad niekas beveik nieko neisplove.

                  Comment


                    Parašė giurza Rodyti pranešimą
                    Man si arena Lietuvoje graziausia.

                    Uz 50mln. - saunuoliai!

                    Pradesiu tiket, kad ir pas mus taip buna, kad niekas beveik nieko neisplove.
                    Mano nuomonę Klaipėdos arena bus netik pigiausia, tačiau ir nekokybiškiausia, vien kiniškos kėdės daug ką sako. Bet norėtųsi tikėti, kad patvari ta arena bus.

                    Comment


                      Parašė GTRooTube Rodyti pranešimą
                      Mano nuomonę Klaipėdos arena bus netik pigiausia, tačiau ir nekokybiškiausia, vien kiniškos kėdės daug ką sako. Bet norėtųsi tikėti, kad patvari ta arena bus.
                      Na o man atrodo, kad Kauno arena bus ne tik brangiausia, taciau ir kokybiskiausia, vien Vėtrūna daug ką sako... Bet norėtųsi tikėti, kad patvari ta arena bus.

                      ------------------------
                      C'mon jei nėr ką pasakyt tai ir nebūtina.

                      Comment


                        http://www.facebook.com/media/set/?s...6878387&type=1

                        kazkiek naujesniu nuotrauku

                        Comment


                          man gaila tų baltų fotelių ;/
                          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                          Comment


                            Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                            man gaila tų baltų fotelių ;/
                            labai panašu, kad tie foteliai yra vipų aukšte, tad greit nusidėvėti ar smarkiai kentėti tikrai neturėtų
                            Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                            Comment


                              Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                              labai panašu, kad tie foteliai yra vipų aukšte, tad greit nusidėvėti ar smarkiai kentėti tikrai neturėtų
                              Tikrai taip.

                              Comment


                                na va dabar tikrai gražu, kai pilnai užbaigtas fasadas nebeatrodo kaip sandėlis, viskas skoningai užbaigta

                                Comment


                                  Iki arenos atidarymo liko trys dienos. Ar tikrai įvyks joje pirmasis renginys?

                                  Comment


                                    Parašė HSV Rodyti pranešimą
                                    Iki arenos atidarymo liko trys dienos. Ar tikrai įvyks joje pirmasis renginys?
                                    Tikėkimės ir palinkėkime.

                                    Comment


                                      Parašė Specas Rodyti pranešimą
                                      Tikėkimės ir palinkėkime.
                                      Kokie dar tikėjimai? Nepriduotam statinyje rengti, bet kokį renginį griežtai draudžiama!!! Čia tas pats kaip turiu autobusą be technikinės apžiūros ir neturiu teisių, bet truputi pavežiosiu žmones vasaros metu, nes reik užsidirbti pinigėlių....
                                      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                      Comment


                                        Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                                        Kokie dar tikėjimai? Nepriduotam statinyje rengti, bet kokį renginį griežtai draudžiama!!! Čia tas pats kaip turiu autobusą be technikinės apžiūros ir neturiu teisių, bet truputi pavežiosiu žmones vasaros metu, nes reik užsidirbti pinigėlių....
                                        Na, ponas, taip nekalbėkite, viskas leidžiama, kas nedraudžiama. Siūlau įdėmiai perskaityti STR apie darbų baigimo procedūras.

                                        Comment


                                          na na, Aušrine, papasakokit kas jums leidžiama ir ko jums nedraudžia
                                          kiek aš žinau, tai vadovaujantis STR 1.11.01:2010 „Statybos užbaigimas“ užbaigiama statyba ir tada pagal STR 1.11.01:2002 „Statinių pripažinimo tinkamais naudoti tvarka" galutinai sutvarkomi visi dokumentai ir komisija pripažįsta statinį tinkamu naudoti; turi būti baigti absoliučiai visi darbai
                                          nesileidžiant į beletristiką, kaip gali statinys būti naudojamas, jei jis nepripažintas tinkamu naudoti?
                                          aš matau vienintelę išeitį, nebent jūs bandysit išsisukt, kad pagrindinė salė yra atskira statinio dalis ir gausit jai pripažinimą tinkama naudoti
                                          ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X