Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Klaipėdos burė“ – 20 aukštų gyvenamasis namas Taikos pr. 32A

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    bus vienas iš geriausių Klaipėdoje

    Comment


      Sveiki! Gal jau yra kas suplanave gyventi siame name?

      Comment


        Banko pastatas jau yra priduotas ir nuo gruodžio 8 d. ten persikels SEB Klaipėdos atstovybė.

        Comment


          Parašė Quad'as Rodyti pranešimą
          Banko pastatas jau yra priduotas ir nuo gruodžio 8 d. ten persikels SEB Klaipėdos atstovybė.
          Tai taip, jau pilnai irengta viskas.Dežių tik pilna stovi vidui.Bet sakyčiau keistokai atrodys.Bankas jau dirba,o pastatas tebestatomas.

          Comment


            Jau baiginėjamas paskutinis aukštas

            Comment


              Tikriausiai šitas bus gražiausias gyvenamasis daugiaaukštis pastatas Klaipedoje, nes tiek "Pilsotas", tiek "BIG 2" ar "Smeltė" negali prilygti grožiu "Burei". Dar aišku pažiurėsim kokia apdaila bus, bet jau dabar matyt, kad projektas vykes.

              Comment


                Na, man "Pilsotas" kurkas labiau patinka už "Burę"
                Man patinka jo 'griežtumas' ir elegancija, o "burė" man kiek griozdiška, nors tragedija nėra.

                Comment


                  sutinku bure tikrai vienas is graziausiu Klaipedos pastatu. Ir ta raudona spalva tinka graziai
                  Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                  Comment


                    Tiesa,bus vienas gražiausių pastattų Klaipėdoje Ir vaizdas neblogas,kai pravažiuoji šalia

                    Comment


                      Iš tikrųjų vienas is gražiausiu pastatu klaipėdoje.Manau savo grožiu konkuruotu su ''K'' ir ''D''

                      Comment


                        Nemanau, jog "burė" pralenks KD. Visgi jie kažkas ypatingo ir tikrai atkreipiančio dėmesį. Žinoma ir "burė" labai gražus pastatas

                        Comment


                          Parašė zygis Rodyti pranešimą
                          Nemanau, jog "burė" pralenks KD. Visgi jie kažkas ypatingo ir tikrai atkreipiančio dėmesį. Žinoma ir "burė" labai gražus pastatas
                          Aš ir nesakau kad praleks.... Tiesiog panašios kokybės.

                          Comment




                            Comment










                              Comment


                                Fantastiskas pastatas. Ko gero graziausias Klaipedoje.

                                Comment


                                  laukiu kada pastato šonai bus įstiklinti, dar pridės 30 procentų vaizdo

                                  Comment


                                    Šiandie jau vainikas kabo....
                                    "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                    Comment


                                      olia-lia fainas pastaciukas...jop grazus bus...

                                      Comment


                                        Man kaip klaipediečiui jis tikrai labai gražus. Ir savita raudona spalva

                                        Comment


                                          visai neblogai sakyčiau, geriau atrodo negu vizualizacijose,bent man

                                          Comment

                                          Working...
                                          X