Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gandrališkių kvartalo projektas Klaipėdoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    po naujų metų paaiškės kada bus pratęstos šio rajono statybos
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    Comment


      Parašė Chixx Rodyti pranešimą
      po naujų metų paaiškės kada bus pratęstos šio rajono statybos
      kodėl po naujų?? gal yra daugiau informacijos??

      Comment


        Parašė romas07 Rodyti pranešimą
        kodėl po naujų?? gal yra daugiau informacijos??
        daugiau informacijos negavau, tiesiog paklausiau vieno asmens susijusio su šiuo rajonu ir jis man taip pasakė.
        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

        Comment


          Parašė Chixx Rodyti pranešimą
          daugiau informacijos negavau, tiesiog paklausiau vieno asmens susijusio su šiuo rajonu ir jis man taip pasakė.
          Faktas kad miesto centre nepaliks tuščio sklypo, jeigu ne plienas tai kiti vykdys.

          Comment


            Klaipėda 2025


            http://www.ve.lt/konkursai/klaipeda-kitu-kampu/
            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

            Comment


              Tiesiu taikymu į "Šiaip linksma" temą.

              Comment


                tai kada prades statyt kursa?

                Comment


                  Parašė Zuvis Rodyti pranešimą
                  tai kada prades statyt kursa?
                  Vakar.

                  Comment



                    Truputį paekspermentavau realybej atrodytų įspūdingai

                    Comment


                      Paskambinau prieš mėnesį ir paklausiau: kada statytu Kuršą? Atsakė kad tai retoriškas klausimas. Taigi darau išvada, kad jo projektas atidėtas neribotam laikui, kaip sakant geresnių laikų laukia.

                      Comment


                        Tenka laukt

                        Comment


                          Vieno iš nedaugelio, dar šiek tiek kvėpuojančio, Gandrališkių kvartalo plėtotojai viliasi, kad klaipėdiečiai dar pirks čia pastatytus būstus. Šiuo metu pietinėje kvartalo dalyje plytinčioje dykynėje ketinta statyti 26-28 aukštų "dangoraižių" kvartalėlį, tačiau rinka pakoregavo šiuos sumanymus. "Jei kada nors ir statysime, tai tik iki 20 aukštų namus. Klaipėdiečiai nepriėmė dangoraižių. Aukščiausiame miesto gyvenamajame name Pilsote parduota tik pusė butų.
                          http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...kubama-917952/
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            Tai kad, žmonės bijo tų Gandrališkių. Sklinda visokie gandai ir tikrai ne geri. Manau, kad Gandrališkių valdytojai turi investuoti į aktyvią rinkodarą, kurioje būtų agituojama visi privalumai ir pan. Žodžiu pradėtu judėti...

                            Comment


                              Na Austrai jau pasistatė "Kuršą", kada ateis laikas Klaipėdai?

                              http://www.archdaily.com/481583/dc-t...agl_kopie-jpg/
                              "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                              Comment

                              Working...
                              X