Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gandrališkių kvartalo projektas Klaipėdoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gandrališkių kvartalo projektas Klaipėdoje

    Nuostabus projektas, ačiū už straipsnį. Tik ilgokai reiks laukt



    (beje, sunku patikėt, kad ši tema "gyvens" 6 metus )
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Siandien per vietine Klaipedos Balticum TV ziurejau laida "Kasdieniai rupseciai". Tai yra pokalbiu laida, kurioje vedantysis sneka su keliais zmonem, kurie yra su kai kuom susije. Siandien laidos tema buvo apie Gandraliskes. Dalyvavo "Plieno" generalinis direktorius bei vienos nekilnojamojo turto agenturos direktorius. Pasirodo pastarasis projektas gali but ir neigivendintas bent mano nuomone, nes sis projektas bus statomas per 11 etapu. Is pradziu bus pastatyti keli pastatai ir jei bus paklausa, tai tuomet statys toliau, o jei ne, tai jus ir patys suprantat, kad bus uztrauktas "rucnikas" : ( Geriausiu atveju sis projektas bus igyvendintas per 6 metus. Kaip pries tai minejo, kad tai bus pigus butai, tai paaiskejo, jog ne velnio. 1kvm orientacine kaina bus ~3000Lt. Na, nemanau, jog tai labai pigus butas, nors tokioje vietoje, tokiuose pastatuose kainos kazkur tokios ir yra ( lygynu Klp kainas ). Taip pat i ta laida galejo ir skambino ziurovai bei uzdavinejo klausymus ( gaila, kad as kartojima ziurejau laidos, tai neteko garbes man paskambint ). Kiek skambino ziurovai, tai visu buvo neigiamas poziurys i pastaraji projekta. Na, nzn del ko, bet man tai keistas toks zmoniu mastymas buvo, kaip kazkoks pavydejimas. Nu vienu zodziu... Taip pat paaiskejo nauju, idomiu faktu. Pasirodo ta sklypa VLFK jau yra issinuomojusi ~12 metu ir per tuos metus jau buvo parengta 3 detalieji planai is kuriu nei vienas nebuvo pradetas igyvendinti. Tai va...pakolkas tik blogos naujienos apie tas Gandraliskes. Kaip jau ir zinot, kad pries daugiau nei menesi STT pradejo tyrima del to sklypo. Vienu zodziu, reik tiketis geriausio. Be to, Plienas nera states aukstuminiu pastatu, tai nzn kaip jiems seksis su tais 20 - 30 - 36 aukstu pastatais :/

    Comment


      #3
      nzn, bet man toks aukstuminiu pastatu statybos labai jau nepatinka, galit vadint pesimistu, bet as nepritariu toms statyboms, nebent naujuosiuose klp rajonuose, kur vyrauja iki 15 aukstu pastatai, bet dabar paciam centre statyti 20 aukstu pastata, kur vienintelis daugiaaukstis tai klaipedos viesbucio bokstas, yra visiska nesamone. ir tas daugiaaukstis minijos gatveje irgi per daug jau arti senamiescio, kur tokie griozdai nedera. Taip kad nesizvalgykim i vakarus, kur pacius miesto centrus uzstato gaidiskais bokstais ir atseit labai grazu - ne velnio ! nedarkykit klaipedos atleiskit kad toks piktas

      Comment


        #4
        Parašė auris
        nzn, bet man toks aukstuminiu pastatu statybos labai jau nepatinka, galit vadint pesimistu, bet as nepritariu toms statyboms, nebent naujuosiuose klp rajonuose, kur vyrauja iki 15 aukstu pastatai, bet dabar paciam centre statyti 20 aukstu pastata, kur vienintelis daugiaaukstis tai klaipedos viesbucio bokstas, yra visiska nesamone. ir tas daugiaaukstis minijos gatveje irgi per daug jau arti senamiescio, kur tokie griozdai nedera. Taip kad nesizvalgykim i vakarus, kur pacius miesto centrus uzstato gaidiskais bokstais ir atseit labai grazu - ne velnio ! nedarkykit klaipedos atleiskit kad toks piktas


        na as tai visiskai su tavim nesutinku aisku, cia kiekvieno zmogaus skonio reikalas tie aukstuminiai pastatai, bet jie klp tikrai nedarko ir nedarkys, jei jie bus statomi kur dabar yra numatytos jiems vietos.

        Comment


          #5
          Parašė John
          Klaipedos dangoraiziai ne tik kad nedarko, bet netgi puosia. Ypac grazus vaizdas bus is Smiltynes ir atplaukiant keltais i uosta. Kadangi susikloste taip, kad nera grazaus waterfronto su senais pastatais is juros puses, dangoraiziai sudarys labai stipru vizualini didmiescio ispudi, o jeigu bus igyvendintas Gandraliskiu projektas + visi kiti zinomi projektai, is juros puses Klaipeda atrodys kaip tikras didmiestis ne vien pagal Lietuvos standartus


          gerai Jonai paminejai, jog atplaukiant i Klp keltu super vaizda padarys aukstuminiai pastatai. net tas Lietuvos draudimo pastatas ( 7 aukstai ) matos is kelto, tai ka sneket apie 20 - 36 aukstu pastatus ir jei ju bus ne vienas ir ne du. Turbo vaizdas beje, kai i klp atvaziuoji nuo autostrados matos tas 15 aukstu minijos pastatas tik gaila, kad mazai jo matos.

          Comment


            #6
            beje, auri, ar esi mates vilniaus NMC arba Verslo trikampi gyvai? Kiek as pazystu zmoniu, kurie apskritai pirma syk pamate tai, tai visi seile varvino

            Comment


              #7
              Sunku man vertinti, kai as Klaipedoje esu buves tik kelis kartus ir gerai napazistu sio miesto. Bet is renderingu, kurie rodo tik pati rajono vaizda atrodo neblogai - ir medziagu spalvos ir dizainas man visai gerai atrodo (o tikroveje galbut atrodys dar geriau ). Siaip tai aplamai man atrodo, kad miestams salia juros ypatingai tinka auksti pastatai.

              Comment


                #8
                Aišku, kad atrodys nerealiai, jei bus pastatyti. Tikimės, kad bus
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Aišku, kad atrodys nerealiai, jei bus pastatyti. Tikimės, kad bus


                  kad tik tavo zodziai tiesia dievui i ausi

                  Comment


                    #10
                    Manau galime atnaujinti diskusijas apie Gandrališkes kaip apie realų projektą
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Parašė John
                      Ar toks veikejas pavarde Bosas, kuris susijes su siuo projektu kartais nera DP pirmininko (Agurkicho) pavaduotojas? Tokiu atveju speju, kad projektas "pajudes" Agurkui atejus i valdzia
                      Vat jei išrinks, tai Lietuvoj prasidės anarchija, užtat Gandrališkes pastatys
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Re: News

                        Labai aciu uz naujienos Mane labai domina tas bukletas su renderiais!!! Patalpink dabar jaigu gali!!!

                        Comment


                          #13
                          Labai aciu Johnai uz bukleta!

                          Comment


                            #14
                            Šaunu, tik kad jiems nenusibostų į tą kvartalą 10 metų bapkes. Bet gera iniciatyva, kuo daugiau tokių būtų, tuo geriau
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Na nemanau, kad jis yra nekilnojamo turto rinkos žinovas, nors ką gali žinot, jei stato, gali ir domėtis Šiaip butai 6,000 žmonių yra gan neblogas skaičius. Praktiškai jei visi tie žmonės atsikeltų iš kitur, uostamiesčio populiacija padidėtų 3%
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                As manau jus per blogos nuomones apie Klaipedos miesta...
                                %)

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė win2k3
                                  As manau jus per blogos nuomones apie Klaipedos miesta...
                                  Kodėl taip manai? Mes tiesiog realiai į tai žiūrime. Klaipėda netgi Kauną deda, beje

                                  John> Aišku
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Aciu uz foto! Na, sumazino dviem aukstais, bet vistiek, tai laaabai geras projektas.Klaipeda rulez...

                                    Comment


                                      #19
                                      Jo jo, ir įmesk į SCC, kad tie kvaili estai galėtų seilę pavarvint
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        /\' Haha

                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X