Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Aukštoji Smeltė“ - 20 aukštų daugiabutis Minijos g., Klaipėdoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kuo toliau tuo labaiu man pradeda patikti sitas projektas..

    Comment


      Parašė LeMarxus Rodyti pranešimą
      Kodel Prasta vieta gyvenimui?
      Transporto srautas, ypatingai sunkiasvorių. Taip pat atitinkamų įmonių kaiminystė

      Comment


        Visa klaipeda tokia.. Cia nieko ispudingo..

        Comment


          Man irgi patinka, daug geriau nei kokia banga.. Arba sarlotes tas auksciausias namas.
          Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

          Comment


            Na nebeilgai liko, kol viska pabaigs, tada ir spresime.

            Comment


              Parašė LeMarxus Rodyti pranešimą
              Visa klaipeda tokia.. Cia nieko ispudingo..
              Nebenusišnekėk

              Comment


                Man irgi tas projektas priimtinas. Vieta su transportu gal nelabai priimtina bet laikui bėgant manau bus ten koks transportas, ir dabar pasivaikščiojant galima pasiekt tiek 1-12-3 autobusus. O tolėliau paėjus galim ir visą kitą transportą gaut. O manau vis tiek didžioji dalis bus su savo auto. O, kad kaimenystei kelios įmonės, tai nematau bėdos „Pilsotas“ ir „Banga“ geresniais draugias turi pvz. Kartonas.

                Comment


                  Kitoj pusėj Statybininkų pr. yra ruošiamas didelės teritorijos detalus planas. Šį detalų užsakė savivaldybė, kai pagerės laikai bus pardavinėjami sklypai aukcione. Nedidelė teritorija jau yra paskirta naujos cerkvės ir parapijos namų statybai. Taigi laikui bėgant ši teritrija keisis....
                  "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                  Comment


                    Parašė Švertas Rodyti pranešimą
                    Man irgi tas projektas priimtinas. Vieta su transportu gal nelabai priimtina bet laikui bėgant manau bus ten koks transportas, ir dabar pasivaikščiojant galima pasiekt tiek 1-12-3 autobusus. O tolėliau paėjus galim ir visą kitą transportą gaut. O manau vis tiek didžioji dalis bus su savo auto. O, kad kaimenystei kelios įmonės, tai nematau bėdos „Pilsotas“ ir „Banga“ geresniais draugias turi pvz. Kartonas.
                    Galės gyventojai klausytis Kusakoski garsų

                    Comment


                      Comment


                        Mano senelei gyvena buvusiam Žvejybos kolūkį, prie Smiltelės upelio šalia „Kusakovski“ Bet kas įdomiausia, kad pas juos garsas mažiau girdis negu pas mane Laukininkų rajone. Naktį jei išeinu į balkoną tai skamba visas rajonas, iš vienos pusės traukinius girdžiu, nuo Draugystės stoties, iš kitos visa metalo pramonė, ir vaizdas atrodo, kad viskas vyksta šalia. Taigi gal ir jiems šalia kaip ir mano seneliams beveik nieks nesigirdės o visas garsas atsimuš į kitus rajonus.

                        Comment


                          Parašė Švertas Rodyti pranešimą
                          Mano senelei gyvena buvusiam Žvejybos kolūkį, prie Smiltelės upelio šalia „Kusakovski“ Bet kas įdomiausia, kad pas juos garsas mažiau girdis negu pas mane Laukininkų rajone. Naktį jei išeinu į balkoną tai skamba visas rajonas, iš vienos pusės traukinius girdžiu, nuo Draugystės stoties, iš kitos visa metalo pramonė, ir vaizdas atrodo, kad viskas vyksta šalia. Taigi gal ir jiems šalia kaip ir mano seneliams beveik nieks nesigirdės o visas garsas atsimuš į kitus rajonus.
                          Kad Kusakoski girdėsi, tai tikrai. Antra didelė problema yra sunkiasvoris transportas

                          Comment


                            Na baikit cia del to triuksmo. Koks skirtumas.. Juk Tame ir kaifas... Uostas... Va naujienu imesiu apie si projekta, kai tik gausiu foto. Is vidaus projekto, jei kam idomu.. Kaip daline apdaila padaryta. As tai pakraupau. Na architektas ne viska puikiai apskaiciavo tikriausiai.. Tad manau projektas bus patrauklus tik isore. Pirmadieni bus foto.

                            Comment


                              Parašė LeMarxus Rodyti pranešimą
                              Na baikit cia del to triuksmo. Koks skirtumas.. Juk Tame ir kaifas... Uostas... Va naujienu imesiu apie si projekta, kai tik gausiu foto. Is vidaus projekto, jei kam idomu.. Kaip daline apdaila padaryta. As tai pakraupau. Na architektas ne viska puikiai apskaiciavo tikriausiai.. Tad manau projektas bus patrauklus tik isore. Pirmadieni bus foto.
                              Laukiam

                              Comment


                                Labai atsiprasau visu, bet niekaip neina Upload Picture man, vis kazkoki errora meta. Tai trumpai, siaip viskas apdailoje vidineje ir nieko, tik aisku kelios smulkmenos.
                                1. Santechnikos Ivadai - Kanalizacijos vamzdis isvestas is po betono, nuo sienos tik 8 cm (net nezinau kaip jie galvoja ikisti ten WC).
                                2. Langu Apdaila - Nera vidines langu apdailos, blokeliai matosi, radiatoriai taip arti prie blokeliu kad neina pirsto uzkisti, o dar apdailos nera.
                                3. Elektros Ivadai - Apsvietimas, net nemoku apibudinti.

                                Comment


                                  Gal kas nors turite fotoaparata, ir galetumet atsiusti naujesniu foto is sio projektu.

                                  Comment


                                    Parašė LeMarxus Rodyti pranešimą
                                    Gal kas nors turite fotoaparata, ir galetumet atsiusti naujesniu foto is sio projektu.
                                    Jai tau tinka šio pastato vieta, tai dėl kokybės gali būti ramus.

                                    Comment


                                      Lygtai tokio dar nieks neįdėjo
                                      eFoto | YouTube

                                      Comment


                                        http://www.efoto.lt/node/164675

                                        Comment


                                          Na nuotraukėlėje tai gražus vaizdelis, tikrai puikiai atrodo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X